17.01.2013.
Czytaj całość…

Ferie z Piłką - FOTO! PDF Drukuj Email
17.01.2013.

W ramach feryjnych imprez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej wraz z Piłkarską Akademią Skarżyska  w Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Sienkiewicza 34 zorganizował w dniu 16 stycznia Halowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2004 i 2005.

HALPN: 7 kolejka spotkań (wyniki) PDF Drukuj Email
14.01.2013.
Piłkarze amatorzy rozegrali 7 kolejkę spotkań HALPN. W pierwszej lidze lider Trans-Krusz ma już 5 punktów przewagi nad  Venusem Płytki, który niespodziewnie przegrał z Przydworcowym 6:7. W drugie lidze padł rekord strzelonych bramek Stare Wariaty rozgromiły ZELKO 19:0. Lider FC Cezar Wschodnia pokonał T&R Color Mieszalnię Lakierów 8:3.

V kolejka - ALPS 2012/2013 PDF Drukuj Email
14.01.2013.
W hali sportowej MCSiR rozegrano dzisiaj 5 kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.Lider Belfry  przegrał ze Stolpawem 2:1 i stracił prowadzenie w tabeli na rzecz Salonu Fryzjerskiego "Wioletta"/Koneser, który pokonał Farta Parszów 2:1.

Piątą kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozpoczęły spotkania Belfrów ze Stolpawem i Erbla z LZS Kierz Niedźwiedzi. Lider po 4 kolejkach Belfry  niespodziewanie przegrał dwa pierwsze sety  ze Stolpawem do 23 i 19, dopiero w trzecim secie siatkarze Belfrów  zdołali pokonać rywali  do 22, Stolpaw pokonał Belfry 2:1. Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniosła ekipa Erbla, która  pokonała wyżej notowanego rywala LZS Kierz Niedźwiedzi 2:1 (25:23,20:25,25:22).

«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nast. » koniec »»

Pozycje :: 725 - 728 z 1195