Halowa Amatorska Liga Piłki Nożnej!!! |
|
|
|
23.11.2012. |
Halowa Amatorska Liga Piłki Nożnej sezon 2012/2013 ruszy od 2 grudnia 2012r. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28.11.2012r. o godz. 18.30 w Hali Sportowej przy ul. Sienkiewicza 34 w Skarżysku - Kamiennej. Prosimy o obecność wszyskich przedstawicieli zgłoszonych drużyn.
|
Zapisy do I Edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet |
|
|
|
20.11.2012. |
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu w naszym mieście, MCSiR Skarżysko-Kamienna ogłasza zapisy do I Edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.
Szczegóły w poniższym regulaminie.
|
Czytaj całość…
|
Zapraszamy chętnych grą w hokeja!!! |
|
|
|
08.11.2012. |
W każdą środę godz. 21.00 - 22.00 - ( TERCJA X pełna rezerwacja ) zapraszamy wszystkich zainteresowanych grą w hokeja - z własnym kijem hokejowym.
Bilet płatny w/g cennika.
|
IV Memoriał K. Wolińskiego - Wyniki |
|
|
|
22.10.2012. |
W sobotę 20.10.2012 r. już po raz czwarty odbył się Memoriał Krzysztofa Wolińskiego.
Celem imprezy było uczczenie pamięci znakomitego trenera lekkiej atletyki oraz propagowanie biegania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.
Najlepsi zwycięzcy otrzymali dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.
Wyniki:
Przedszkola (rocznik 2006 i młodsi)
Chłopcy 200 m
1. Pajek Jakub
2. Szydłowski Igor
3. Lange Igor
SP klasy I,II (rocznik 2005, 2004)
Dziewczęta 200 m
1. Bzymek Natalia
2. Francuz Aleksandra
3. Kręcisz Zuzanna
SP klasy I, II (rocznik 2005,2004)
Chłopcy 200m
1. Sikora Filip SP 2
2. Kasprzyk Kacper SP 13
3. Rurarz Mateusz SP 13
SP klasy III,IV ( rocznik 2003 i 2002)
Dziewczęta 400 m
1. Rumańczyk Aleksandra SP 4
2. Noskiewicz Kamila SP 4
3. Michalska Wiktoria SP 13
SP klasy III,IV
Chłopcy 400 m
1. Gołacki Patryk SP 13
2. Stępniewski Kamil Rudnik
3. Jeleń Kacper SP 5
SP klasy V, VI
Dziewczęta 400m
1. Karlikowska Aleksandra SP 2
2. Dąbrowska Wiktoria Gim. Pryw.
3. Kasprzyk Natalia SP 4
SP klasy V, VI
Chłopcy 600 m
1. Wróbel Mateusz Busko Słoneczko
2. Chłopek Marcin SP 13
3. Żyłka Kacper SP 2
Gim. I-III
Dziewczęta 600 m
1. Filipowska Agnieszka Rudnik
2. Przytyła Agnieszka STS
3. Witek Paulina Żaczek Połaniec
Rocznik 1996 i 1995
Dziewczęta 1000 m
1. Kotańska Klaudia I LO Skarżysko
2. Gilec Monika II LO Starachowiece
3. Kucharska Eliza Słoneczko Busko - Zdrój
Rocznik 1996 i 1995
Chłopcy 2000 m
1. Krzosek Damian Radom
2. Satro Damian Słoneczko Busko
3. Wójcik Bartłomiej Radom
Juniorzy Rocznik 1993- 1994
Chłopcy 3000 m
1. Jaśtal Piotr KKL Kielce
Juniorki
Dziewczęta 3000m
1. Łukasiewicz Dominika MUK Ostrowiec Św.
2. Kucharska Ewelina Słoneczko Busko - Zdrój
3. Wanat Justyna Słoneczko Busko - Zdrój
Open 10 km
Kobiety
1. Fiskowicz Lilia LKB Rudnik- Mołdawia
2. Rolka Gabriela AZS AGH Kraków
3. Kaczmarek Aneta PZLA Warszawa
Mężczyźni
1. Kaczmarek Michał WKS Grunwald Poznań
2. Veretskyy Pawlo KKB Finisz Kalisz - Ukraina
3. Konrat Mariusz UKS Trójka Sandomierz
|
|
«« start « poprz. 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 nast. » koniec »»
|
Pozycje :: 749 - 752 z 1195 |