Amatorska Liga Piłki Siatkowej wystartuje w dniu 24.11.2012 r. Rozgrywki będą prowadzone w hali sportowej w Skarżysku – Kam. w każdą sobotę w godz. od 9.00

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 listopada 2012r. (poniedziałek), osobiście w hali sportowej, ul. Sienkiewicza 34

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie

Dużo podziałów punktów - 13. kolejka ALPS. PDF Drukuj Email
24.03.2012.
Bardzo ugodowo usposobieni byli w miniony weekend siatkarze-amatorzy biorący udział w 13. serii meczów w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W sześciu bowiem spotkaniach (jeden mecz nie odbył się; zakończony przyznaniem walkoweru) jakie odbyły się w miejskiej hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, aż pięć zakończyły się kompromisowo, czyli podziałem punktów.

Zespoły z czołówki traciły punkty z teoretycznie słabszymi ekipami. Belfry w pierwszym secie przegrali z Fazi Team. Później sytuacja wróciła do normy i w pozostałych setach górą byli "pedagodzy", ale kompletu punktów w tym meczu nie było. To samo dotyczy lidera, Domina Jastrząb. Niespodziewanie przegrali - na przewagi - pierwszego seta z drużyną z dołu tabeli, Crow Bet. Liderzy zdołali podnieść się, ale forma zawodników z Jastrzębia nadal pozostawia wiele do życzenia.

Młodzi zawodnicy z STS-u I pokonali - za dwa punkty - starachowiczan. Absolwenci ugrali jeden punkt, ale czołówka im ucieka.
Wyrównany, emocjonujący mecz zagrały drużyny środka tabeli, Orlicz i Orońsko. Więcej szczęścia, woli walki towarzyszyło w poczynianiach zawodników z Orońska i to oni wygrali ten pojedynek.

Czytaj całość…

Zadyszka Domina -12. kolejka ALPS. PDF Drukuj Email
17.03.2012.
Znów nie udało się rozegrać pełnej kolejki w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. W dwunastej serii pojedynków pod siatką, dwa mecze muszą odbyć się w innym terminie. Jednak w tych potyczkach, które rozegrano zanotowaliśmy niemałe niespodzianki.

Ostatniej soboty (17.03) na pierwszy plan wysuwa się strata punktu - bo chyba w takiej kategorii trzeba rozpatrywać taki wynik - przez przodownika ligi, Domina Jastrząb, w starciu z młodzieżą z STS II. Po ubiegłotygodniowej  porażce z Gąsawami, tym razem znów nie wyszedł mecz zawodnikom z Jastrzębia. Już w pierwszym secie wyraźnie ulegli outsiderowi ligi, by w drugiej części meczu odbudować się, ale w trzecim secie okrutnie męczyli się z rywalem. Na ich szczęście jednak zdołali - na przewagi - zwyciężyć seta i w całym meczu triumfowali 2:1. Z pewnością spodziewano się "spacerku" i kompletu punktów... Brawa dla młodych siatkarzy z STS II za determinację, ambicję i wolę walki.

Nie miała za to kłopotów ze zdobyciem trzech punktów ekipa Belfrów. Gładko ograła zespół AZP. "Pedagodzy" poważnie zagrażają liderowi i plasują się w czołówce.

Potknięcia lidera nie wykorzystali "fryzjerzy" - 11. kolejka ALPS. PDF Drukuj Email
10.03.2012.
W tej edycji Amatorska Liga Piłki Siatkowej boryka się z pewnymi utrudnościami. Wynikają one z ogromu innych zawodów i imprez jakie odbywają się w miejskiej hali sportowej, ul. Sienkiewicza 34, i MCSiR (jako organizator ligi) musi przekładać mecze amatorskiej siatkówki. Stało się tak już dwa razy, a w ostatnią sobotę (10.03) według pierwotnego terminarza zaplanowana była 13. seria spotkań pod siatką.

Jednak zawodnicy pojedynkowali się dopiero po raz jedenasty. Jak można się domyślać nierozegrane kolejki (zestaw par z 11 lutego - 9. kolejka i z 3 marca - 12. kolejka)  nie przepadną, a odbędą się po zakończeniu rundy zasadniczej.

Natomiast minionej soboty działo się bardzo dużo w lidze. Na pierwszy plan wysuwa się porażka lidera - Domina Jastrząb. Skuteczny sposób na przodownika znalazł bieniaminek rozgrywek, zespół z Gąsaw Rządowych.

«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 66