Passa wygranych meczy trwa. PDF Drukuj Email
W niedzielę (8.02.2009r.), o godz.15.00, w hali sportowej w Skarżysku-Kamiennej zespół Młodzików STS Skarżysko zmierzył się z IUKS Integro Staszów w ramach Świętokrzyskiej Ligi Młodzików piłki siatkowej chłopców.  Skarżyszczanie zwyciężyli 3:0 (27:25 25:21 25:15).

Spotkanie lidera - STS-u - z ostatnim zespołem tabeli był ciekawy. Triumf był zagrożony tylko w pierwszym secie. W kolejnych dwóch miejscowa drużyna już "rozgryzła" przeciwnika i było łatwiej o punkty, rywal tracił siły.
Tym samym młodzicy realizują swój założony wcześniej plan, w którym muszą rozstrzygnąć pozostałe mecze na swoją korzyść, by spokojnie myśleć o mistrzostwie województwa.

Lp.
Zespół
M.
Pkt.
Sety
1.
STS Skarżysko
4
8
12-3
2.
Salos Kielce
4
6
8-8
3.
Czarni Połaniec
3
5
8-5
4.
Integro Staszów
3
4
5-6
5.
Bartosz Opatów
4
4
1-12


Udany blok zawodników STS


Zdjęcia dzięki portalowi skarzysko24.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Turniej "Asów" w Siatkówce Plażowej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do wzięcia udziału w turnieju "Asów" w siatkówce plażowej, który zostanie rozegrany w sobotę 31 sierpnia 2019. 

Więcej

Wakacyjna Akademia Piłki Nożnej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej i Piłkarska Akademia Skarżyska w okresie wakacji organizuje Wakacyjną Akademię Piłki Nożnej na Orliku przy ul.Sienkiewicza 34. Zajęcia odbywać się będą we wtork i czwartki w godzinach 10.00 - 11.30. Udział w zajęciach jest bezpłatny. ...

Więcej

Wakacje z Siatkówką 2019

Skarżyskie Towarzystwo Sportowe oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku zapraszają wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych do udziału w zajęciach z piłki siatkowej pod nazwą "Wakacje z Siatkówką".

Więcej

Letnie Podwórko MCK na Lodowisku już działa

W środę, 3 lipca, na Lodowisku Miejskim,  ruszyło cieszące się ogromną popularnością Letnie Podwórko MCK z dmuchańcami i innymi atrakcjami dla dzieci. 

Więcej

OGÓLNOPOLSKI RAJD ROWEROWY GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE W SKARŻYSKU-KAMIENNEJ

 7 lipca odbędzie się w Skarżysku Kamiennej X rajd rowerowy dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie.

Więcej

Pełne atrakcji lato 2019 w Skarżysku. Prezentujemy kalendarz wakacyjnych wydarzeń

Przed nami ponad dwa miesiące wakacji. Dzięki propozycji miejskich jednostek, lato 2019 w Skarżysku-Kamiennej będzie pełne atrakcji. Wśród zaplanowanych na wakacje wydarzeń znalazły się m.in.: letnie podwórko z darmowymi dmuchańcami, pikniki w plenerze, piknik historyczny, wycieczki, z...

Więcej

Kryta Pływalnia i Hala Sportowa nieczynne w Boże Ciało

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w dniu 20 czerwiec (Boże Ciało), Kryta Pływalnia przy ul. Spółdzielczej 19 i Hala Sportowa przy ul. Sienkiewicza 34 będą nieczynne. 

Więcej
bip.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png