Passa wygranych meczy trwa. PDF Drukuj Email
W niedzielę (8.02.2009r.), o godz.15.00, w hali sportowej w Skarżysku-Kamiennej zespół Młodzików STS Skarżysko zmierzył się z IUKS Integro Staszów w ramach Świętokrzyskiej Ligi Młodzików piłki siatkowej chłopców.  Skarżyszczanie zwyciężyli 3:0 (27:25 25:21 25:15).

Spotkanie lidera - STS-u - z ostatnim zespołem tabeli był ciekawy. Triumf był zagrożony tylko w pierwszym secie. W kolejnych dwóch miejscowa drużyna już "rozgryzła" przeciwnika i było łatwiej o punkty, rywal tracił siły.
Tym samym młodzicy realizują swój założony wcześniej plan, w którym muszą rozstrzygnąć pozostałe mecze na swoją korzyść, by spokojnie myśleć o mistrzostwie województwa.

Lp.
Zespół
M.
Pkt.
Sety
1.
STS Skarżysko
4
8
12-3
2.
Salos Kielce
4
6
8-8
3.
Czarni Połaniec
3
5
8-5
4.
Integro Staszów
3
4
5-6
5.
Bartosz Opatów
4
4
1-12


Udany blok zawodników STS


Zdjęcia dzięki portalowi skarzysko24.pl
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Nowy cennik na lodowisku na sezon 2019/20

Miejskie Centrum Sporti i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że od nowego sezonu na lodowisku miejskim im. M.Filipowskiego obowiązywać będzie nowy cennik. Rozpoczęcie sezonu planowane jest na dzień 29 listopada 2019. Wszystko zależeć będzię od warunków atmosferycznych. Inforamacja o...

Więcej

Obiekty MCSiR w dniu 1 listopada - nieczynne

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że w dniu Wszystkich Świętych (1 listopada)  Hala Sportowa przy ul. Sienkiewicza 34  oraz Kryta Pływalnia przy ul. Spółdzielczej 19  będą nieczynne.

Więcej

Skarżysko jest fit  Akademia Holistyczna zaprasza do niezwykłego wyzwania!

Akademia Holistyczna w Skarżysku-Kamiennej zaprasza do wspólnych ćwiczeń. Spotkajmy się na Orliku przy hali sportowej MCSiR w jak największej liczbie i pokażmy, że nasze miasto jest aktywne!

Więcej

Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej organizuje Amatorską Ligę Piłki Siatkowej. Zapraszamy chętne drużyny do zgłaszania się. Termin przyjmowania zgłoszeń do 14 października !!!

Więcej

Rekordowe bieganie na XI Memoriale im. K. Wolińskiego (wyniki)

W piątek, 27 września, na byłym stadionie byłego Ruchu, odbył się XI Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego, organizatorem memoriału było Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej oraz Urząd Miasta. W imprezie wzięła udział rekordowa ilość uczest...

Więcej

Turniej "Asów" w Siatkówce Plażowej (odwołany)

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do wzięcia udziału w turnieju "Asów" w siatkówce plażowej, który zostanie rozegrany w sobotę 31 sierpnia 2019. Zadanie współfinansowane jest ze środków Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej....

Więcej

Wakacyjna Akademia Piłki Nożnej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej i Piłkarska Akademia Skarżyska w okresie wakacji organizuje Wakacyjną Akademię Piłki Nożnej na Orliku przy ul.Sienkiewicza 34. Zajęcia odbywać się będą we wtork i czwartki w godzinach 10.00 - 11.30. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zadan...

Więcej
bip.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 4 gości
studiofit_na_mcis.png