W niedzielę 4 stycznia 2015 r. w Miejskiej Hali Sportowej przy ul.
Sienkiewicza rozegrano VI kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Liga
Piłki Nożnej.
I LIGA
NR
|
DRUŻYNA
|
Wynik
|
DRUŻYNA
|
1
|
Pogotowie Ratunkowe
Gołosz 2, Grudniewski, Niedziela 2
|
5:2 (3:1)
|
Dziki
Ziomek, Orynek
|
2
|
Lewiatan SBW
Kaczmarski, J.Ruzik 3, K.Ruzik, Mosiołek
|
6:0(2:0)
|
Kamex24.pl
|
3
|
Cezar
Kwaśniewski 3
|
3:3(1:0)
|
Toolmex Truck
Wierzchowski, Bilski, Skrocki
|
4
|
Przydworcowe
Błąd 2, Burek, Drabik
|
4:2
|
Skarżysko24.pl
Chrzan, Połeć
|
5
|
Flo Cars Biały
Kamień
A.Jastrząb, Moroń
|
2:3(1:1)
|
Alsen
Bałchanowski, Komorowicz,samob.
|
6
|
ZEORK
W.Miller, Bartosik, Durlik, Pisarek 2, Kobierski 2
|
7:0(3:0)
|
BMBS Przydworcowe
|
7
|
Straż Pożarna
Węgrzyn, Duda
|
2:3 (1:2)
|
Freedom Kamienna
Koperek, Kowalczyk, Pacek
|
II LIGA
NR
|
DRUŻYNA
|
WYNIK
|
DRUŻYNA
|
1
|
Wanmięs Witex
Purtak 2, Gruszczyński, Marmaj, Sieczka
|
5:2(2:1)
|
Unia Awim
Kępa, Soja
|
2
|
Better Half
Kowalski, Jelonek 5, Kaszuba 2, Tomczyk, Zalega, Świdunowicz 2
|
12:1(6:0)
|
Polona Skarżysko
Osuch
|
3
|
FC Dosko
Synowiec, Jasiński, Mackiewicz, Jabłoński, Rokita, Nguyenvan
|
6:2(2:1)
|
Skar -System
Tomaszewski, Kowalik
|
4
|
Bad Boys
Kopeć, Żak, Karpeta
|
3:7(1:3)
|
Invest Dach
Grobasinski, Bilski, Łuczyński 3
|
5
|
FC Wielka Wieś
Jurek, Gorajski, Stępień, Dudek
|
4:3(0:2)
|
No Name
Przygoda 2, Miernik
|
6
|
Pizzeria Biesiadowo
Franczyk, Biela, Biskup, Kołodziej 2, Gładyś, Kocia
|
7:4(3:2)
|
Gostków
Płatek 3, Kotowicz
|
LIGA Oldboyów
U-35
NR
|
DRUŻYNA
|
WYNIK
|
DRUŻYNA
|
1
|
Belfry
A.Bilski, Frączkiewicz
|
2:2(1:1)
|
PKP Cargo
Czyżewski, Niedziela
|
2
|
BMBS
Paździsz, Franczak, Tarabasz
|
3:7
|
Posadaj
Wojtachnio, Stępień 3, Niewczas, Winter, Graba
|
3
|
Mesko LPK
|
|
pauza
|
Tabela I LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki
|
1.
|
Flo Cars Biały
Kamień
|
6
|
15
|
26-13
|
2.
|
ZEORK
|
6
|
15
|
26-14
|
3.
|
Lewiatan SBW
|
6
|
13
|
33-19
|
4.
|
Dziki
|
6
|
12
|
37-20
|
5.
|
Przydworcowe
|
6
|
10
|
30-22
|
6.
|
Alsen
|
6
|
10
|
19-21
|
7.
|
Straż Pożarna
|
6
|
9
|
28-19
|
8.
|
Skarzysko24.pl
|
6
|
9
|
28-24
|
9.
|
Freedom Kamienna
|
6
|
9
|
19-24
|
10.
|
Toolmex Truck
|
6
|
8
|
19-19
|
11.
|
Kamex24.pl
|
6
|
6
|
17-40
|
12.
|
Cezar
|
6
|
4
|
16-22
|
13.
|
Pogotowie Ratunkowe
|
6
|
3
|
14-29
|
14.
|
BMBS Przydworcowe
|
6
|
0
|
14-40
|
Tabela II LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki
|
1.
|
Wanmięs Witex
|
6
|
18
|
45-15
|
2.
|
Better Half
|
6
|
15
|
44-20
|
3.
|
No Name
|
6
|
15
|
37-17
|
4.
|
Wielka Wieś
|
6
|
15
|
30-17
|
5.
|
FC Dosko
|
6
|
10
|
26-26
|
6.
|
Unia Awim
|
6
|
9
|
30-30
|
7.
|
Pizzeria Biesiadowo
|
6
|
9
|
27-33
|
8.
|
Invest Dach
|
6
|
4
|
24-41
|
9.
|
Bad Boys
|
6
|
4
|
26-31
|
10.
|
Polona Skarżysko
|
6
|
3
|
9-41
|
11.
|
Skar - System
|
6
|
3
|
19-31
|
12.
|
Gostków
|
6
|
1
|
18-33
|
Tabela Oldboye U-35
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki
|
1.
|
PKP Cargo
|
4
|
7
|
23-18
|
2.
|
Posadaj
|
3
|
6
|
20-15
|
3.
|
Belfry
|
3
|
4
|
17-11
|
4.
|
Mesko LPK
|
3
|
3
|
15-23
|
5.
|
BMBS
|
3
|
3
|
12-20
|
|