HALPN: X kolejka spotkań (wyniki, strzelcy) PDF Drukuj Email
15.02.2016.
Pierwszoligowcy rozegrali przedostatnią kolejkę spotkań rundy zasadniczej, na kolejkę przed zakończeniem pierwszej rundy cztery zespoły są już pewne gry w grupie mistrzowskiej są to Przydworcowe, Straż Pożarna, Dziki i ZEORK.
78.jpg




W pierwszym spotkaniu 10 kolejki I ligi drużyna skarzysko24.pl zmierzyła się z Freedomem Kamienna, spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny z Kamiennej 4:5, choćdo przerwy przegrywała 2:1. W kolejnym spotkaniu ZEORK zdecydowanie pokonał Cezar 6:1, prowadząć do prerwy 3:0. Straż Pożarna rozgromiła Lewiatan SBW 10:2. Lider Przydworcowe wysoko pokonał Pogotowie Ratunkowe 6:1, choć po pierwszej połowie prowadziłtylko 1:0. W ostatnim spotkaniu Dziki wygrały z Wanmięsem Witex 5:2.

W spotkaniach grupy mistrzowskiej II ligi Pizzeria Biesiadowo podzieliła się punktami z Wielką Wsią po remisie 3:3, spotkanie lidera KK Chwilówek ze Skar - Systemem zakończyło się zwycięstwem tych pierwszych 3:1. Po pierwszej serii spotkań w grupie mistrzowskiej na prowadzenie wyszła ekipa Chwilówek, która ma dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli Pizzerią Biesiadowo.

W grupie spadkowej odbyło się tylko jedno spotkanie Kamex zmierzył się z Parszowem, trzy punkty trafiły do Kamexu, który wygrał 3:1. Mecz pomiędzy Invest Dachem i Galaktikosem nie doszedł do skutku, drużyna Invest Dach nie stawiła się na zawody.

W lidze Oldboyów BMBS Ganer pokonał Posadaj 3:2, Flo - Cars wysoko pokonał Plantago 7:1, zwycięstwo dało im pozycję lidera ponieważ dotychzcasowy lider Belfry pauzował. W ostatnim spotkaniu Venus Dancing pokonał Foto Kadr 9:3.


10 kolejka I LIGA  
NR DRUŻYNA Wynik DRUŻYNA
1. skarzysko24.pl
K.Kępa, Ostrowski,Gunciarz, Piętak
4:5 (2:1)
Fredom Kamienna
Gąska, Kowalczyk, Borek 3
2. ZEORK
Durlik 3, Kobierski 2, Bińkowski

6:1 (3:0)
Cezar
Kwaśniewski
3. Lewiatan SBW
 
J.Ruzik, K.Ruzik
2:10 (0:4)
Straż Pożarna
Dudek, Gałązka 3, Grzyb 3,Sieczka, Duda, Kowalik
4. Przydworcowe
 
Moroń 3, Gnat 2, Sułek
6:1 (1:0) Pogotowie Ratunkowe
Grudniewski
5. Dziki
Mróz, Gadecki, Ziomek 2, Nowak
5:2 (3:1)
Wanmięs Witex
Purtak 2
6. Better Half
  pauza

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejkach:

1.Karol Jakubczyk (Better Half) - 24 bramki
2.Piotr Moroń (Przydworcowe) - 15 bramek
3.Przemysław Gnat (Przydworcowe) - 14  bramek

  II LIGA  Grupa mistrzowska
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Wielka Wieś
Połeć, Sowa, Jurek
3:3(1:2) Pizzeria Biesiadowo
Bernatek, Kocia, Misztal
2. Skar - System
Żak
1:3(1:2)
KK Chwilówki
Kołodziej, Soja, Kaca
3.    Grupa spadkowa
 
4. Galaktikos
5:0 vo.
Invest Dach
5. FC Parszów
Miernik, Trzeciakowski

3:4 (2:1)
Kamex
Pulut, Klatka, Dąbrowa 2

Klasyfikacja strzelców po 10  kolejkach:

1. Adrian Trzeciakowski (FC Parszów) - 21 bramek
2. Damian Połeć (Wielka Wieś) - 13 bramek
3. Paweł Kocia (Pizzeria), Artur Jastrząb (Invest Dach) - 12 bramek



10 kolejka LIGA OLDBOYÓW
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1 Posadaj
  Kotwica, Kowalczyk
 2:3 (1:1)
BMBS Ganer
Pajek, Madej, Gembski
2 Plantago
Rogalski
1:7(1:2) Flo - Cars
Niewczas 2, Jastrząb 3, Połeć 2
3 Venus Dancing
Paździsz 2, Majewski 6, Burasiewicz
9:3(4:1) Foto Kadr
Limanin 2, Jurkiewicz
5 Belfry
-
pauza

Klasyfikacja strzelców po 9  kolejkach:

1. Artur Jastrzęb (Flo - Cars) - 21  bramek
2. Arkadiusz Bilski  (Belfry)  Radosław Majewski (Venus)- 13  bramek
3. Marcin Błąd (BMBS Ganer) - 12 bramek


Tabela I ligi  
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
 Przydworcowe 9
24 50-26
2.
 Straż Pożarna
9
19 63-30
3.
Dziki
9
17
34-19
4.
ZEORK
9
16 50-33
5.
Freedom Kamienna
9
14 32-35
6.
Pogotowie Ratunkowe 9
13 36-39
7.
Better Half
9
12 43-55
8.
Wamięs Witex 10
12 31-46
9.
skarzysko24.pl
9
10 41-41
10.
 Cezar 9
7 30-45
11.
Lewiatan SBW
9
1 23-64


II LIGA

GRUPA MISTRZOWSKA
Lp.
Zespół
Mecze
 Punkty
Bramki  
1.
KK Chwilówki 
10  14
 47-24
2.
Pizzeria Biesiadowo 10  12
39-28
3.
 Wielka Wieś 10 9
41-34
4.
ZELKO 10 8
 37-35
5.
Skar - System
10  7 37-39



GRUPA SPADKOWA
Lp.
Zespół
Mecze
  Punkty
  Bramki  
1.
Kamex
10 8
30-28
2.
Galaktiskos 10 8
 33-37
3.
BMBS 9 5
 37-46
4.
Invest Dach
10 4
34-59
5.
FC Parszów
10  4 48-53


Tabela Oldboye U-35 
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo - Cars 
9
23 48-19
2.
 Belfry 8
21 46-18
3.
  BMBS Ganer 9
16 37-28
4.
Plantago 9
9 27-27
5.
Venus Dancing
8
8 26-38
6.
Posadaj 9
6 10-39
7.
Foto Kadr
8
4 17-42





Terminarz OLDBOYE
icona_excel.jpg

GRUPA SPADKOWA

1. KOLEJKA 14.02.2016
11.40 Invest Dach Galaktikos
12.20  FC Parszów Kamex
pauza: BMBS
2. KOLEJKA 21.02.2016
11.40            BMBS Invest Dach
12.20 FC Parszów Galaktikos
pauza: Kamex
3. KOLEJKA 28.02.2016
11.40          Kamex BMBS
12.20 Invest Dach FC Parszów
pauza: Galaktikos
4. KOLEJKA 06.03.2016
11.40            BMBS FC Parszów
12.20    Galaktikos Kamex
pauza: Invest Dach
5. KOLEJKA 13.03.2016
11.40             BMBS Galaktikos
12.20           Kamex Invest Dach
pauza: FC Parszów

GRUPA MISTRZOWSKA

1. KOLEJKA 14.02.2016
13.00  Pizzeria Biesiadowo
Wielka Wieś
13.40               Skar System
KK Chwilówki
pauza: ZELKO
2. KOLEJKA 21.02.2016
13.00                Wielka Wieś Skar System
13.40                         ZELKO KK Chwilówki
pauza: Pizzeria Biesiadowo
3. KOLEJKA 28.02.2016
13.00                         ZELKO Skar System
13.40             KK Chwilówki Pizzeria Biesiadowo
pauza: Wielka Wieś
4. KOLEJKA 06.03.2016
13.00                         ZELKO Wielka Wieś
13.40               Skar System Pizzeria Biesiadowo
pauza: KK Chwilówki
5. KOLEJKA 13.03.2016
  13.00 Pizzeria Biesiadowo ZELKO
13.30               Wielka Wieś KK Chwilówki
pauza: Skar System

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Czy na lodowisku w okresie letnim powstanie boisko wielofunkcyjne?

 We wtorek, 17 października, w budynku lodowiska odbyła się prezentacja nawierzchni Power Game firmy  Gerflor, prezentacje przeprowadzili przedstawiciele firmy BEGA, która specjalizuje się w budową boisk z nawierzchnią Sport Court. 

Więcej

Mistrzostwa Skarżyska w indywidualnych biegach przełajowych

We wtorek 26 września, na terenie byłego stadionu Ruchu przy ul.Piłsudskiego odbyły się Mistrzostwa Skarżyska w indywidualnych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych. Organizatorem imprezy był Urząd Miasta Skarżysko - Kamienna, koordynatorem zawodów był Dariusz Frydryk...

Więcej

Ogłoszenie o konkursie ofert na najem lokalu użytkowego oraz prowadzenie bufetu na Krytej Pływalni

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej ulica Sienkiewicza 34 ogłasza pisemny konkurs ofert na : Dzierżawę w budynku krytej pływalni powierzchni przeznaczonej na bufet. Powierzchnia lokalu wraz z zapleczem wynosi 35,50 m2. 

Więcej

Nauka pływania dla dzieci

Szkóła Pływacka "Delfin" i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżsyku - Kamiennej zaprasza na grupową naukę pływania dla dzieci. 

Więcej

IX Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego za nami

W sobotę 23 września, na byłym stadionie KKS Ruch, odbył się IX  Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego, organizatorem memoriału było Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej oraz Urząd Miasta. W imprezie wzięło udział blisko 250 uczes...

Więcej

Komunikat - w sobotę utrudnienia w ruchu

W związku z orgnizacją IX Memoriału im. Krzysztofa Wolińskiego, w sobotę 23 września, w godzinach 14:45 - 16:30 na ulicach miasta (Tysiąclecia, Piłsudskiego,. Grottgera) wystąpią utrudniania w ruchu. Szczegóły w kominikacie.

Więcej

Para Janek/Koryciński zwycięzcami Turnieju "ASÓW"

W sobotę, 2 września, na kompleksie boisk "Orlik 2012" przy ulicy Sienkiewicza 34 w Skarżysku-Kamiennej odbył się Turniej "Asów" w Siatkówce Plażowej, którego organizatorem było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej. W turnieju udział wzię...

Więcej
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png