HALPN: 9 kolejka (wyniki, strzelcy) PDF Drukuj Email
13.02.2017.
W niedzielę 12 lutego, piłkarze amatorzy rozegrali 9 kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

W pierwszym spotkaniu 9 kolejki I ligi zmierzył się ekipy Freedomu Kamienna i Straży Pożarnej, mecz zakończył się pewną wygraną strażaków 9:3. W drugim meczu lider ZEORK pokonał Cezara 5:3, prowadząc do przerwy 2:0. Spotkanie Wanmięs Witexu ze Skarżyskiem zakończyło się podziałem punktów po remisie 1:1. W najciekawszym meczu kolejki Dziki zagrały z Drew Rutem, po pierwszej połowie był remis 2:2, trzy punkty trafiły do ekipy Dzików, która ostatecznie wygrała  5:4 i awansowała na pozycję wicelidera. W ostatnim spotkaniu Stalmax Mirzec pokonał KK Pożyczki 5:4.

Dziewiątką kolejkę II ligi rozpoczęło spotkanie derbowe, zmierzył się dwie drużyny z gminy Bliżyn, ZELKO zagrało z Gostkowem, do przerwy remis 2:2, mecz zakończył się wygraną Gostkowa 5:4. W kolejnym meczu Toolmex Truck pokonał Better Half 5:2. Spotkanie Wielkiej Wsi ze Skar Systemem zakończyło się zwycięstwem tych pierwszych 9:3. Lider Decor INK pokonał Kamex 3:2

Druga liga zakończyła pierwszą rundę zasadniczą, po konsultacji z przedstawicielami drużyn, postanowiliśmy, że nie bedzięmy dzielić tabeli na grupę mistrzowską i spadkową, drużyny zagrają rundę rewanżową (każda z drużyn musi dopłacić do wpisowego 50 zł). Terminarz na rundę rewanżową podamy we wtorek.

W lidze Oldboyów, w meczu kolejki wicelider Flo Cars pewnie pokonał trzecie w tabeli Plantago 5:1. Lider Belfry wygrał z Posadajem 5:3. Mecz BMBS-u Ganer z Kamexem Plus zakończył się wynikiem 5:2.



Wyniki 9 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Freedom Kamienna
Koperek, Gąska, Lisowski
3:9 (2:6)
Straż Pożarna
Węgrzyn, Gałązka 2, Dudek, Orczyk 2, Grzyb 3
2. Cezar
Kaczmarczyk, Ocias, Wrona
3:5 (0:2)
ZEORK
Tkaczyk 2, Bińkowski, Chrzan, Wikło
3. Wanmięs Witex
Borek
1:1 (0:0)
Skarżysko
Obara
4. Drew Rut
Rzeszowski 2, Sułek, Witkowski
4:5 (2:2)
Dziki
Płusa 3, Gadecki, Nowak
5. Stalmax Mirzec
Lipiec, Strycharski, Grudniewski 2, Ziomek
5:4(3:2)
  KK Pożyczki
Tarzanowski 2, Malicki, Kocia
6. Pizzeria Biesiadowo
  pauza




Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce:

1.
Maciej Gąska (Freedom Kamienna) - 18 bramek
2. Mariusz Bartosik (ZEORK) - 17 bramek
3. Albert Bińkowski
(ZEORK) - 14 bramek



 
Wyniki 9 kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. ZELKO
Bartosik, Karpeta 2, Cukrowski
4:5 (2:2)
Gostków
Kotowicz, Prokop, Mastalerz 2, Rożek
2. Better Half
Kumór, Jelonek, Szymański
3:5 (1:3)
Toolmex Truck
Winter, Huksol, Mnich 3
3. Skar System
Miernik, Kaczmarski, Cieślak 2
4:9
Wielka Wieś
Stępień 3, Wojtachnio 2, Kwiatkowski 4
4. Decor INK
Marmaj 2, Piętak
3:2(2:1)
Kamax
Szyszko, Dąbrowa
z.k - Jankowski, Kotański, Frydrych
5. Dom po klucz
  pauza


Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce:


1. Tomasz Marmaj (BMBS Decor INK) - 16 bramek
2. Paweł Kaczmarski (Skar System) - 14 bramek
3.
Adam Jankowski (Kamex), Dariusz Mastalerz (Gostków) - 11 bramek 
 

Wyniki 9 kolejki Oldboye
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Belfry
Niedziela, Frączkiewicz 2, Gumulski, Snopek
5:3 (3:1) Posadaj
Kocia 3
2. BMBS Ganer
Zygmunt, Pomorski 2, Pajek 2
5:2 (1:0)
Kamex Plus
Lisowski, Imiela
3. Flo Cars
Drabik, Sala, Jastrząb 2, Poleć
 5:1(2:1) Plantago
Napora
z.k - Pejas


Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce:

1. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 20 bramek
2. Arkadiusz Bilski (Belfry) - 13 bramek
3. Piotr Kocia (Posadaj) - 10 bramek


Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
 ZEORK 9
25 53:21
2.
Drew Rut 9 18 44:31
3.
Dziki 8 18 31:21
4.
 Straż Pożarna   8 16 37:29
5.
 Cezar 
8 10 30:31
6.
Freedom Kamienna
8 10 37:40
7.
KK Pożyczki  8 10 34:37
8.
Skarżysko 8 8 23:28
9.
  Wanmięs Witex 8 7 32:33
10.
 Stalmax Mirzec 8 6 27:43
11.
 Pizzeria Biesiadowo  8 1 21:55

 
Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Decor INK 8 21 43:20
2.
Wielka Wieś 8 18 50:25
3.
 Toolmex Truck
8 15 38:33
4.
 Skar System
8 12 46:42
5.
 Better Half 8 12 34:36
6.
Kamex 8 10 36:34
7.
Gostków 8 9 32:55
8.
ZELKO 8 6 31:42
9.
Dom pod klucz 8 4 26:49

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Belfry 9 24 49:24
2.
Flo Cars 9 21 41:21
3.
Plantago 9 14 31:22
4.
BMBS Ganer
9 9 20:40
5.
Kamex Plus
9 7 27:38
6.
Posadaj   9 4 19:42

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

W dniach 23 - 24 czerwca - Hala Sportowa nieczynna

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w dniach 23-24 czerwca 2018 Hala Sportowa będzie nieczynna 

Więcej

Turniej Koszykówki Ulicznej 3 vs 3 "StreetBasket 2018"

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej 3 vs 3"Skarżysko – Kamienna - StreetBasket 2018"

Więcej

Oferta MCSiR na okres wakacji 2018

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na sportowe wakacje 2018.  

Więcej

Sportowy Turniej Miast i Gmin - STMiG 2018 za nami

W dniach 26 maja - 1 czerwca, odbyła się XXIV edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2018. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach X Europesjkiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Nasze miasto również włączyło się w tą ogólnopolską akcję. Organ...

Więcej

II Majowy Turniej Piłki Nożnej

Na boisku Orlik przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku odbył się II Majowy Turniej Piłki Nożnej.

Więcej

Przerwa techniczna na Krytej Pływalni

iejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że Kryta Pływalnia przy ul.Spółdzielczej 19, w dniach 22 czerwca - 6 lipca będzie nieczynna. W tym terminie odbywać się będą prace techniczne na basenie. 

Więcej

II Bieg Konstytucji za nami

W czwartek, 3 maja, w Skarżysku - Kamiennej odbył się po raz drugi Bieg Konstytucji pod honorowym patronatem prezydenta miasta Konrada Kroniga. Zwycięzcami zostali Dawid Kubiec ze Starachowic i Justyna Śliwiak z Warszawy.

Więcej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 2 gości
studiofit_na_mcis.png