HALPN: 9 kolejka (wyniki, strzelcy) PDF Drukuj Email
13.02.2017.
W niedziel 12 lutego, pi趾arze amatorzy rozegrali 9 kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej. 

W pierwszym spotkaniu 9 kolejki I ligi zmierzy si ekipy Freedomu Kamienna i Stra篡 Po瘸rnej, mecz zako鎍zy si pewn wygran stra瘸ków 9:3. W drugim meczu lider ZEORK pokona Cezara 5:3, prowadz帷 do przerwy 2:0. Spotkanie Wanmi瘰 Witexu ze Skar篡skiem zako鎍zy這 si podzia貫m punktów po remisie 1:1. W najciekawszym meczu kolejki Dziki zagra造 z Drew Rutem, po pierwszej po這wie by remis 2:2, trzy punkty trafi造 do ekipy Dzików, która ostatecznie wygra豉  5:4 i awansowa豉 na pozycj wicelidera. W ostatnim spotkaniu Stalmax Mirzec pokona KK Po篡czki 5:4.

Dziewi徠k kolejk II ligi rozpocz窸o spotkanie derbowe, zmierzy si dwie dru篡ny z gminy Bli篡n, ZELKO zagra這 z Gostkowem, do przerwy remis 2:2, mecz zako鎍zy si wygran Gostkowa 5:4. W kolejnym meczu Toolmex Truck pokona Better Half 5:2. Spotkanie Wielkiej Wsi ze Skar Systemem zako鎍zy這 si zwyci瘰twem tych pierwszych 9:3. Lider Decor INK pokona Kamex 3:2

Druga liga zako鎍zy豉 pierwsz rund zasadnicz, po konsultacji z przedstawicielami dru篡n, postanowili鄉y, 瞠 nie bedzi瘱y dzieli tabeli na grup mistrzowsk i spadkow, dru篡ny zagraj rund rewan穎w (ka盥a z dru篡n musi dop豉ci do wpisowego 50 z). Terminarz na rund rewan穎w podamy we wtorek.

W lidze Oldboyów, w meczu kolejki wicelider Flo Cars pewnie pokona trzecie w tabeli Plantago 5:1. Lider Belfry wygra z Posadajem 5:3. Mecz BMBS-u Ganer z Kamexem Plus zako鎍zy si wynikiem 5:2.



Wyniki 9 kolejki I ligi
NR DRU玆NA WYNIK DRU玆NA
1. Freedom Kamienna
Koperek, G御ka, Lisowski
3:9 (2:6)
Stra Po瘸rna
W璕rzyn, Ga陰zka 2, Dudek, Orczyk 2, Grzyb 3
2. Cezar
Kaczmarczyk, Ocias, Wrona
3:5 (0:2)
ZEORK
Tkaczyk 2, Bi鎥owski, Chrzan, Wik這
3. Wanmi瘰 Witex
Borek
1:1 (0:0)
Skar篡sko
Obara
4. Drew Rut
Rzeszowski 2, Su貫k, Witkowski
4:5 (2:2)
Dziki
P逝sa 3, Gadecki, Nowak
5. Stalmax Mirzec
Lipiec, Strycharski, Grudniewski 2, Ziomek
5:4(3:2)
  KK Po篡czki
Tarzanowski 2, Malicki, Kocia
6. Pizzeria Biesiadowo
  pauza




Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce:

1.
Maciej G御ka (Freedom Kamienna) - 18 bramek
2. Mariusz Bartosik (ZEORK) - 17 bramek
3. Albert Bi鎥owski
(ZEORK) - 14 bramek



 
Wyniki 9 kolejki II ligi
NR DRU玆NA WYNIK DRU玆NA
1. ZELKO
Bartosik, Karpeta 2, Cukrowski
4:5 (2:2)
Gostków
Kotowicz, Prokop, Mastalerz 2, Ro瞠k
2. Better Half
Kumór, Jelonek, Szyma雟ki
3:5 (1:3)
Toolmex Truck
Winter, Huksol, Mnich 3
3. Skar System
Miernik, Kaczmarski, Cie郵ak 2
4:9
Wielka Wie
St瘼ie 3, Wojtachnio 2, Kwiatkowski 4
4. Decor INK
Marmaj 2, Pi皻ak
3:2(2:1)
Kamax
Szyszko, D帳rowa
z.k - Jankowski, Kota雟ki, Frydrych
5. Dom po klucz
  pauza


Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce:


1. Tomasz Marmaj (BMBS Decor INK) - 16 bramek
2. Pawe Kaczmarski (Skar System) - 14 bramek
3.
Adam Jankowski (Kamex), Dariusz Mastalerz (Gostków) - 11 bramek 
 

Wyniki 9 kolejki Oldboye
NR DRU玆NA WYNIK DRU玆NA
1. Belfry
Niedziela, Fr帷zkiewicz 2, Gumulski, Snopek
5:3 (3:1) Posadaj
Kocia 3
2. BMBS Ganer
Zygmunt, Pomorski 2, Pajek 2
5:2 (1:0)
Kamex Plus
Lisowski, Imiela
3. Flo Cars
Drabik, Sala, Jastrz帳 2, Pole
 5:1(2:1) Plantago
Napora
z.k - Pejas


Klasyfikacja strzelców po 9 kolejce:

1. Artur Jastrz帳 (Flo Cars) - 20 bramek
2. Arkadiusz Bilski (Belfry) - 13 bramek
3. Piotr Kocia (Posadaj) - 10 bramek


Tabela I LIGA
Lp.
Zespó
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
 ZEORK 9
25 53:21
2.
Drew Rut 9 18 44:31
3.
Dziki 8 18 31:21
4.
 Stra Po瘸rna   8 16 37:29
5.
 Cezar 
8 10 30:31
6.
Freedom Kamienna
8 10 37:40
7.
KK Po篡czki  8 10 34:37
8.
Skar篡sko 8 8 23:28
9.
  Wanmi瘰 Witex 8 7 32:33
10.
 Stalmax Mirzec 8 6 27:43
11.
 Pizzeria Biesiadowo  8 1 21:55

 
Tabela II LIGA
Lp.
Zespó
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Decor INK 8 21 43:20
2.
Wielka Wie 8 18 50:25
3.
 Toolmex Truck
8 15 38:33
4.
 Skar System
8 12 46:42
5.
 Better Half 8 12 34:36
6.
Kamex 8 10 36:34
7.
Gostków 8 9 32:55
8.
ZELKO 8 6 31:42
9.
Dom pod klucz 8 4 26:49

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespó
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Belfry 9 24 49:24
2.
Flo Cars 9 21 41:21
3.
Plantago 9 14 31:22
4.
BMBS Ganer
9 9 20:40
5.
Kamex Plus
9 7 27:38
6.
Posadaj   9 4 19:42

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »

Informacje

Trwaj Ferie z MCSiR

Trwaj ferie zimowe. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej przygotowa這 szereg atrkacji, z których mog korzysta dzieci i m這dzie pozostaj帷a w mie na ferie zimowe.

Wi璚ej

HALPN: 8 kolejka spotka

W niedziel, 11 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej rozegrano 8. kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.

Wi璚ej

Mecz towarzyski w hokeja na lodzie - lodowisko nieczynne w sobot, w godz. 20.30 - 21.30

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej informuje, 瞠 w zwi您ku z meczem towarzyskim w hokeja na lodzie pomi璠zy Pirates Skar篡sko i HC Humbaki Kraków, w dniu 17.02.2018 (sobota), w godzinach 20.30 - 21.30 (X tercja) Lodowisko Miejskie b璠zie nieczynne. Przepraszmy za utr...

Wi璚ej

Lider Wanmi瘰 Witex rozgromiony w 7. kolejce HALPN

W niedziel, 4 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej rozegrano 7. kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.

Wi璚ej

VI Oficjalny Turniej Hokeja na Lodzie

W minion sobot 3-go lutego na lodowisku miejskim w Skar篡sku-Kamiennej, jak co roku, królowa hokej na lodzie, a to za spraw Skar篡skiego Klubu Hokejowego i organizowanego przez nich ju szósty raz Oficjalnego Turnieju Hokeja. Tym razem zaproszenie do udzia逝 od skar篡skich Pirat&o...

Wi璚ej

Feryjna Nauka Jazdy na ㄊ篤ach

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarzysku - Kamiennej zaprasza na Feryjn Nauk Jazdy na ㄊ篤ach. Zaj璚ia odbywa si b璠 w dwóch grupach dla pocz徠kuj帷ych i 鈔ednio - zaawansowanych.

Wi璚ej

Feryjna Nauka P造wania

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej zaprasza na Feryjn Nauk P造wania

Wi璚ej
basket1.jpg
I Runda play - off
24 02.2018  
Terminarz ALK
Milica Erbel - Basket Star 15.00
3B Team - Odeon 16.00 
   



10 KOLEJKA HALPN - 25.02.2018
I LIGA  -   Terminarz
Stra P.- Wanmi瘰 Witex
14.40
KK po篡czki - Drew Rut 15.20
Stalmax Mirzec - ZEORK
16.00
Freedom K. - Wielka Wie
16.40
skarzysko24.pl - Dziki
17.20
Cezar
pauza
OLDBOYE - Terminarz
Kamex Plus - Posadaj  12.40
Flo Cars - Plantago 13.20
BMBS Ganer - Belfry
14.00 
II LIGA  - Terminarz
Pizzeria B. - Decor INK 10.00
Kamez - Skar System 10.40
Toolmex Truck-Szersze J. 11.20
Better Half - BMBS 12.00
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 go嗆
studiofit_na_mcis.png