Druga kolejka HALPN (wyniki, strzelcy) PDF Drukuj Email
18.12.2017.
W niedziel, 17 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej rozegrano 2. kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej. 
 


W pierwszym spotkaniu 2. kolejki I ligi lider Stra Po瘸rna zmierzy豉 si z KK Po篡czkami, spotkanie zako鎍zy這 si zwyci瘰twem Po篡czek 5:4, bramka na wag trzech punktów pad豉 w ostatniej sekundzie meczu. W drugim spotkaniu skarzysko24.pl podzieli這 si punktami z ZEORK-iem po remisie 2:2. Pierwsze spotkanie rozegra豉 ekipa Dzików, która w pierwszej kolejce pauzowa豉, Dziki wygra造 z Cezarem 5:2. W spotkaniu Stalmaxu Mierzec z Wielk Wsi pad這 a szesna軼ie bramek, Stalmax rozgromi rywali 13:3. W ostatnim spotkaniu drugiej kolejki Wanmi瘰 Witex zagra z Drew Rutem, mecz zako鎍zy si remisem 5:5. 

W drugiej lidze po drugiej serii gier z kompletem puntów jest Toolmex Truck, który wygra z Kamexem 4:3. Pierwsze zwyci瘰two odnios豉 ekipa Pizzeria Biesiadowo, pokona豉 Better Half 5:4.  Spotkanie Better Half z Decor INK zako鎍zy這 si podzia貫m punktów po remisie 5:5. Remisem zako鎍zy這 si równie spotkanie Skar Systemu z Szerszeniem Janusz 2:2. 

W lidze Oldboyów lider Flo Cars wysoko pokona BMBS Baner 7:1. Plantago pokona這 Posadaj 5:1. W ostatnim spotkaniu Belfry wygra造 z Kamexem Plus 5:4. 


Wyniki 2 kolejki I ligi
NR DRU玆NA WYNIK DRU玆NA
1. Stra Po瘸rna 
W璕rzyn 2, Grzyb, Derlatka
4:5 (3:2) KK Po篡czki
Malicki, Kocia 3, samob.
2. skarzysko24.pl
K瘼a, Obara
2:2(1:1)
ZEORK
Miller, Bi鎥owski
3. Dziki
M.P逝sa, Gadecki, ㄊ篤a, Skrocki, K.P逝sa
5:2 (2:1) Cezar
Ungier, Trzebi雟ki
4. Stalmax Mirzec
Derlatka, Ma貫k 3, Grudniewski 3, Sikora, Niedziela 2, Strychalski 3
13:3(5:2) Wielka Wie
Kwiatkowski, Po貫 
5. Wanmi瘰 Witex
Tokarczyk 2, Minda, Gunciarz, Bro瞠k
5:5 (1:2)
Drew Rut
Rzeszowski, Moro 2,Burek, Karczewski
6. Freedom Kamienna  
pauza

Klasyfikacja strzelców I liga

1. Maciej Grudniewski (Stalmax Mirzec) - 5 bramek
2. Piotr Moro (Drew Rut), Robert Grzyb (Stra) - 4 bramki
3. Mateusz Gunciarz, Pawe Tokarczyk (Wanmi瘰), Grzegorz Ma貫k (Stalmax), Pawe Kocia (Po篡czki) Pawe Ga陰zka (Stra), Albert Bi鎥owski (ZEORK) - 3 bramki


 
Wyniki 2   kolejki II ligi
NR DRU玆NA WYNIK DRU玆NA
1. Toolmex Truck
Rogozi雟ki 2, So速ysik, Ruzik
4:3(3:2)
 Kamex
Osuch, Szyszko, Karpeta
2.   Pizzeria Biesiadowo
Gula, Derlatka,ㄆczy雟ki, Sewery雟ki, Bilski
5:4(3:1) Better Half
Niewadzisz, Kowalski 2, Pejas,
3. Decor INK
Marmaj 2,Wasik, Pi徠ak, Misztal
5:5(3:1)
BMBS
Bo瞠jewicz, Wrzesie, Prokop, Mastalerz 2
4. Szersze Janusz
Nyga 2
 2:2(1:0) Skar System
Matysek, Glijer


Klasyfikacja strzelców II liga

1. Bartosz Pi皻ak (Decor INK) - 5 bramek
2. Bartosz Niewadzisz (Better Half), Matuesz Rogozi雟ki (Toolmex Truck) - 4 bramki
3. Bart這miej Nyga (Szersze Janusz), Pawe ㄆczy雟ki ( Pizzeria), Artur Osuch (Kamex), Krystian Ruzik (Toolmex) - 3 bramki


Wyniki 3 kolejki U-35
NR DRU玆NA WYNIK DRU玆NA
1. BMBS Ganer
Czajkowski
1:7(0:2) Flo Cars
Sala, Drabik, Czy瞠wski, Jastrz帳 4
2. Posadaj
Miernik
1:4(0:1) Plantago
St瘼ie, Kocia, Rogalski, Tomczyk
3. Kamex Plus
Lisowski, S這, Bu趾a 2
4:5(0:2)  Belfry
Nowak 2, Fr帷zkiewicz, Plucner, Bilski

 Klasyfikacja strzelców - U35

1. Artur Jastrz帳 ( Flo Cars)  - 9 bramek
2. Rados豉w Bu趾a (Kamex Plus) - 4 bramki 
3. Piotr Oziemb這wski (Plantago) 



Tabela I LIGA
Lp.
Zespó
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Stalmax Mirzec    2 4 15:5
2.
Wanmi瘰 Witex 2 4 11:7
3.
skar篡sko24.pl 2 4 6:3
4.
ZEORK 2 4 7:6
5.
Stra Po瘸rna 2 3 13:7
6.
Dziki 1 3 5:2
7.
KK Po篡czki 2 3 7:10
8.
Drew Rut 2 1 9:10
9.
Cezar 2 1 4:7
10.
Freedom Kamienna 1 0 2:9
11.
Wielka Wie 2 0 4:17


Tabela II LIGA
Lp.
Zespó
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Toolmex Truck 2 6 9:7
2.
Decor INK 2 4 12:10
3.
BMBS 2 4 9:8
4.
Kamex 2 3 6:5
5.
Pizzeria Biesiadowo 2 3 8:8
6.
Skar System 2 1 6:7
7.
Szersze Janusz 2 1 3:5
8.
Better Half  2 0 9:12

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespó
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 2 6 15:2
2.
Kamex Plus 2 3 9:8
3.
Plantago 2 3 7:6
4.
Posadaj 2 3 3:5
5.
Belfry 2 3 6:12
6.
BMBS Ganer 2 0 2:9


 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »

Informacje

HALPN: Trzecia kolejka spotka za nami

W niedziel, 7 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej rozegrano 3. kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.

Wi璚ej

Pierwsza rund ALK za nami, czas na rewan瞠

 W sobot, 23 i 30 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej odby豉 si 4 i 5 kolejka spotka Amatorskiej Ligi Koszykówki. 

Wi璚ej

Pe軟a rezerwacja basenu (4 stycznia, w godz.18.00 - 20.00)

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej informuje, 瞠 Kryta P造walnia w dniu 4 stycznia, w godzinach 18.00 - 20.00 obj皻a b璠zie pe軟 rezerwacj. W godzinach tych odb璠zie si Noworoczny Maraton Aqua Aerobik. 

Wi璚ej

Godziny pracy w okresie 鈍i徠eczno - noworocznym w MCSiR

Godziny pracy w okresie 鈍i徠eczno - noworocznym w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji  w Skar篡sku – Kamiennej Hala sportowa  24.12. 2017 – nieczynne  25.12.2017 – nieczynne 26.12.2017 – nieczynne 31.12.2017 – 7.00 – 15.00 01.01.2018 – niecz...

Wi璚ej

Druga kolejka HALPN (wyniki, strzelcy)

W niedziel, 17 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej rozegrano 2. kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej. 

Wi璚ej

Halowy Miko豉jkowy Turniej Pi趾i No積ej za nami

W 鈔od, 13 grudnia, w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34, odby si Halowy Miko豉jkowy Turniej Pi趾i No積ej dla ch這pców klas 6 i m這dszych. W turnieju udzia wzi窸o pi耩 dru篡n. Zwyci篹y豉 Szko豉 Podstawowa nr 1.

Wi璚ej

Miko豉jkowy Turniej P造wacki za nami

W pi徠ek, 8 grudnia, na p造walni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej odby si Miko豉jkowy Turniej P造wacki, w turnieju wzi窸y udzia reprezentacje szkó podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowa這 ponad 200. zawodników.

Wi璚ej
basket1.jpg
8. Kolejka 27.01.2018
Terminarz ALK
Milica Erbel -Basket Star 16.00
Odeon - 3B Team 17.00
BS Construction -Grubasy
20:0 vo. 



5 KOLEJKA HALPN - 21.01.2018
I LIGA  -   Terminarz
ZEORK - Freedom Kam.
14.40
Stalmax - Dziki 15.20
Drew Rut - Wielka Wie
16.00
KK Po篡czki - Cezar
16.40
skar篡sko24.pl - Wanmi瘰
17.20
Stra Po瘸rna
pauza
OLDBOYE - Terminarz
Kamex Plus  - Posadaj 12.40
Planatgo - Flo Cars  13.20
Belfry  BMBS Ganer 
14.00
II LIGA  - Terminarz
Skar System - Decor INK
10.00
Toolmex Truck - Better Half 10:40
Kamex - Pizzeria B. 11.20
Szersze Janusz - BMBS
12.00
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 4 go軼i
studiofit_na_mcis.png