Lider Wanmięs Witex rozgromiony w 7. kolejce HALPN PDF Drukuj Email
05.02.2018.
W niedzielę, 4 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 7. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
W niedzielę, 4 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 7. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

W pierwszym spotkaniu I ligi lider Wanmięs Witex zagrał z Dzikami, mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Dzików 0:10. W kolejnym meczu skarzysko24.pl zmierzyło się ze Stalmaxem Mirzec, po pierwszej połowie Mirzec prowadził 2:0, w drugiej "niebiescy" strzelili pięć bramek i ostatecznie wygrali 5:2. Pierwsze zwycięstwo w lidze odniosła ekipa Drew Rutu, która pokonała Freedom Kamienną 8:3. W pozostałych spotkaniach Straż Pożarna pokonała ZEORK 7:2, Cezar wygrał z Wielką Wsią 5:0.

W pierwszym spotkaniu II ligi Kamex zmierzył się z BMBS-em, trzy punkty trafiły do Kamexy, który wygrał 7:2. Szerszeń Janusz, po raz drug w tym sezonie oddał punkty walkowerem, tym razem skorzystała na tym drużyna Pizzerii Biesiadowo. Kolejnym mecz to spotkanie na szczycie, lider Toolmex Truck kontra wicelider Decor INK. Już po pierwszej połowie Toolmex prowadził wysoko 5:1, ostatecznie wygrał mecz 7:1 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. W ostatnim spotkaniu Better Half pokonał Skar System 9:6. 

Siódmą kolejkę ligi Oldboyów rozpoczęło spotkanie BMBS Ganer - Cars. Po pierwszych 15 minutach BMBS prowadził 1:0 po bramce Huberta Balcera, w drugiej połowie Flo Carsi odrobili straty z nawiązką, po bramach Artura Jastrzębia i Mariusza Drabika wygrali 2:1. W kolejnym spotkaniu Plantago pokonało Posadaj 6:2. W ostatnim meczu Kamex Plus wygrał z Belframi 5:3 i awansował na drugie miejsce w tabeli. 
 
Wyniki 7 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Dziki
K.Płusa, Gadecki 3, Sala, Nowak 5
10:0(3:0) Wanmięs Witex

2. Stalmax Mirzec 
Niedziela 2
2:5(2:0) skarzysko24.pl
Kępa, Jeleń, Obara 3
3. Drew Rut
Jastrząb, Rzeszowski,
Moroń 4, Rut 2
8:3(3:0)  Freedom Kamienna
Gąska 3
4. ZEORK
Bińkowski 2
2:7(1:2) Straż Pożarna
Bugajski, Maciejczak 2,Gałązka 2, Grzyb 2
5. Cezar
Majos 2, Trzebiński, Klimorowski, Stępień
5:0(1:0)
Wielka Wieś

6. KK Pożyczki  
pauza
 
Klasyfikacja strzelców I liga: 

1. Piotr Moroń (Drew Rut), Maciej Gąska (Freedom), Robert Grzyb (Straż Pożarna) - 12 bramek
2. Artur Jastrzab (Drew Rut) - 9 bramek
3. Jakub Niedziela (Stalamax), Tomasz Obara (skarzysko24) - 8 bramek 



Wyniki 7 kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Kamex
Skuza 2, Osuch 2, Szyszko, Jankowski, Styczeń
7:2(2:0)
BMBS
Mastalerz, Rokita
2. Szerszeń Janusz
0:5 Pizzeria Biesiadowo
3. Toolmex Truck
J.Ruzik, Markiewicz 2, Rogoziński 2, Winter, samob.
7:2(5:1)
Decor INK
Purtak, Dacyszyn
4. Skar System
Cieślak 2, Kaczmarski 3, Chatys
6:9(3:4) Better Half
Ciesielski,Nikodym, Koniarczyk 3, Niewadzisz 2, Sadza

Klasyfikacja strzelców II liga

1. Mateusz Rogoziński (Toolmex Truck) - 11 bramek
2. Bartosz Niewadzisz (Better Half), Artur Osuch (Kamex) - 9 bramek 
3. Tomasz Marmaj (Decor INK) - 8 bramek


Wyniki 7 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Flo Cars 
Jastrząb, Drabik
2:1(0:1) BMBS Ganer
Balcer
2. Plantago
Kocia, Stępień 2,Rogalski 2, Ozięmbłowski
6:2(2:0) Posadaj
Limanin, Kowalczyk
3. Belfry 
Frączkiewicz, Skalski, Snopek
3:5(2:3) Kamex Plus
Lisowski, Słoń,Kaczmarczyk 2, Kotański

Klasyfikacja strzelcówo U35

1. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 26 bramek
2. Arkadiusz Bilski (Belfry) - 9 bramek
3. Robert Frączkiewicz (Belfry), Waldemar Słoń (Kamex Plus), Marcin Kaczmarczyk (Kamex), Piotr Oziembłowski     (Plantago) - 6 bramek

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Cezar 7 13 34:21
2.
Wanmięs Witex 7 13 29:36
3.
skarzysko24.pl 7 13 33:18
4.
Dziki 5 12 30:11
5.
Straż Pożarna 6 12 37:26
6.
KK Pożyczki 6 9 25:26
7.
Stalmax Mirzec 5 7 26:17
8.
ZEORK 5 7 17:19
9.
Drew Rut 7 4 30:40
10.
Freedom Kamienna 5 3 17:34
11.
Wielka Wieś 6 3 15:45


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Toolmex Truck 7 21 40:15
2.
Decor INK 7 16 41:28
3.
Better Half 7 12 36:28
4.
Pizzeria Biesiadowo 7 12 23:24
5.
BMBS 7 10 22:26
6.
Kamex 7 9 30:20
7.
Skar System 7 1 19:44
8.
Szerszeń Janusz 7 1 7:33

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 7 21 42:9
2.
Kamex Plus 7 12 24:25
3.
Belfry 6 9 24:28
4.
BMBS Ganer 6 6 15:17
5.
Plantago 7 6 20:32
6.
Posadaj 7 6 19:32
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

!5 sierpnia Kryta Pływalnia nieczynna

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w dniu 15 sierpnia (środa) Kryta Pływalnia będzie nieczynna. 

Więcej

Turniej "Asów" w Siatkówce Plażowej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do udziału w Turnieju "Asów" w  Siatkówce plażowej, który odbędzie się 25 sierpnia 2018.  Zgłoszenia przyjmujemy do 23 sierpnia. 

Więcej

Wakacyjna Nauka Pływania rozpoczęta

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej w okresie wakacji prowadzi Wakacyjną Naukę Pływania dla dzieci.

Więcej

Turniej Koszykówki Ulicznej 3 vs 3 "StreetBasket 2018"

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej 3 vs 3"Skarżysko – Kamienna - StreetBasket 2018"

Więcej

Oferta MCSiR na okres wakacji 2018

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na sportowe wakacje 2018.  

Więcej

Sportowy Turniej Miast i Gmin - STMiG 2018 za nami

W dniach 26 maja - 1 czerwca, odbyła się XXIV edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2018. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach X Europesjkiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Nasze miasto również włączyło się w tą ogólnopolską akcję. Organ...

Więcej

II Majowy Turniej Piłki Nożnej

Na boisku Orlik przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku odbył się II Majowy Turniej Piłki Nożnej.

Więcej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png