HALPN: 12 - 13 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy) PDF Drukuj Email
12.03.2018.
W sobotę i niedzielę, 10-11 marca piłkarze amatorzy rozegrali dwie kolejki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
  

W sobotę, 10 marca odbyła się rozegrana awansem kolejka z 18 marca. W pierwszej lidze rozpoczęła się walka o mistrzostwo i utrzymanie w grupach mistrzowskiej i spadkowej. W grupie spadkowej Cezar pokonał Drew Rut 8:3. Freedom Kamienna podzielił się punktami w Wielką Wsią, po remisie 6:6. W grupie mistrzowskiej ZEORK pewnie pokonał Stalmax Mirzec 9:3. W kolejnych spotkaniach  skarzysko24.pl pokonało Dziki 4:3, KK Pożyczki wygrało z Wanmięsem Witex 7:3.

W II lidze Decor INK wygrał  z Kamexem 4:2, Better Half rozgromił drużynę Szerszeń Janusz 11:1. Lider Toolmex Truck pokonał BMBS 4:2. W ostatnim spotkaniu Skar System wygrał z Pizzerią Biesiadowo 4:3. 

W lidze Oldboyów Kamex Plus pokonał BMBS  Ganer 5:3, Belfry wygrał z Plantago 8:3. Flo Cars zwyciężył z Posadajem 6:2. 

W niedzielnych spotkaniach I ligi, w grupie spadkowej Freedom Kamienna pokonał Drew Rut 8:3, Straż Pożarna wygrała z Cezarem 4:2. W grupie mistrzowskiej skarzysko24.pl pokonało Stalmax Mirzec 5:2. Za niespodziankę można uznać wygraną KK Pożyczek z Dzikami aż 10:1, ZEROK pewnie pokonał Wanmięs Witex 7:3, choć do przerwy przegrywał 0:1. 

W drugiej lidze, po 13 kolejce nastąpiła zmiana lidera, został nim Decor INK, który wygrał ze Skar - Systemem 7:3. Dotychczasowy lider Toolmex Truck przegrał z Better Halfem 4:3. W pozostałych spotkaniach Kamex pokonał Pizzerię Biesiadowo 6:2. Szerszeń Janusz wygrał z BMBS-em 8:6, było to ich pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

W lidze Oldboyów Flo Cars wygrał z BMBS Ganer 5:3, Posadaj pokonał Plantago 4:1. W ostatnim meczu Belfry zwyciężył z Kamexem Plus 8:5.
 
Wyniki 12 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Cezar
Majos Ciok, Kwaśniewski 3, Wrona, Kaczmarczyk, Adamczyk
8:3 (5:2) Drew Rut
Borek, Jastrząb, Moroń
2. Freedom Kamienna
Gąska 3, Koperek, Pisarek 2
6:6(2:2) Wielka Wieś
M.Połeć, D.Połeć, Kwiatkowski 3 Sowa
3. Stalmax Mierzec
Cholewiński 2, Niedziela
3:9(0:5)  ZEORK
Sobczyk, Bartosik 4,Karpeta, Kuliński, Chrzanowski)
4. skarzysko24.pl
Kępa, Głuszek, Kotte, Mendak
4:3(2:2) Dziki
Gadecki 2, Ślęzak
5. Wanmięs Witex
Wąs, Brożek, Pająk
3:7(1:3)
KK Pożyczki 
Plucner, Kiliszek, Sowa, P.Kocia 4
6. Straż Pożarna  
pauza
 
Wyniki 12  kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Kamex
Osuch, Szyszko
2:4(1:1)
Decor INK
Marmaj, Purtak 2, Piętak
2. Better Half 
Sadza, Magiera 3, Adamiec 6, Buczek
11:1(6:0) Szerszeń Janusz
Nyga
3. Toolmex Truck
Rogozińki, Miernik 3 
4:2(1:1)
BMBS
Mastalerz, Tusiński
4. Skar System
  Matysek, Kaczmarski, Chatys, samob. 
4:3(1:1) Pizzeria Biesiadowo
 Łuczyński 3


Wyniki 12 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. BMBS Ganer
Balcerak 3, Wolski
3:5(1:2) Kamex Plus
Lisowski, Bartosik 3, Miller
2. Plantago
Rogalski 2, Polak
3:8(1:1) Belfry
Skalski, Domaradzki, Niedziela, Frączkiewicz 3, Jedynak, samob.
3. Posadaj
Ciok, Ogar 
2:6(1:4) Flo Cars
Jastrząb 4, Połeć, Lesiak
 
Wyniki 13 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Freedom Kamienna
Gąska 6, Pacek, Pisarek
8:3 (3:1) Drew Rut
Moroń, Rzeszowski, Borek
2. Cezar
Kwaśniewski, Wrona
2:4(1:2) Straż Pożarna
Grzyb 4
3. skarzysko24.pl
Obara 3, Głuszek, Kotte
5:2(3:1)  Stalmax Mirzec
Gołosz, Gralec
4. KK Pożyczki
Sowa 2, A.Kocia 2, Kaczmarczyk 2, Lisowski, P.Kocia 2, Soja 
10:1(4:1) Dziki
Mróz
5. Wanmięs Witex
Wąs 2, Brożek 
3:7(1:0)
ZEORK
Bińkowski 2, Bartosik 2, Durlik, Tkaczyk 2
6. Wielka Wieś  
pauza
 
 Klasyfikacja strzelców - I liga 

1. Maciej Gaska (Freedom Kamienna) - 32 bramki
2. Piotr Moroń  (Drew Rut) -  20 bramek
3. Robert Grzyb (Straż Pożarna)  - 19 bramek 

Wyniki 13  kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Skar System
Ozóg, Napora, Kaczmarski
3:7(3:2)
Decor INK
Marmaj, Purtak 3, Piątek, Biskup 2
2. Toolmex Truck
Rogoziński 2, Winter
3:4(2:2) Better Half
Sadza 2, Buczek, samob.
3. Kamex
Osuch 3, Szyszko, Jankowski 2
6:2(2:1)
Pizzeria Biesiadowo
Pierzchalski, Długosz
4. BMBS
Sieradzki 3, Cieloch, Prokop, samob.
6:8(1:2) Szerszeń Janusz
Korzeniowski 2, Nyga 6

 Klasyfikacja strzelców - II liga 

1. 
Mateusz Rogozinski (Toolmex  Truck) - 23 bramki
2. Artur Osuch (Kamex) - 21 bramek
3. Tomek Marmaj (Decor INK) 16 bramek


Wyniki 13 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. BMBS Ganer
Kostrzewa, Pajek, Miernik
3:5(2:2) Flo Cars
Jastrząb 3, Łyżwa, Lesiak
2. Posadaj
Winter 2, Kowalczyk, Bodo
4:1(2:0) Plantago
Rogalski
3. Kamex Plus
Bartosik 3,Kaczmarczyk 2
5:8(2:5) Belfry
Skalski, Frączkiewicz 2, Jedynak 4, samob.

 Klasyfikacja strzelców - Oldboye

1. 
Artur Jastrzab (Flo Cars) - 37 bramek
2. Arek Bilski (Belfry) - 17 bramek
3. Robert Fraczkiewicz (Belfry) -  16 bramek





Tabela I LIGA
 
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
ZEORK 12 28 68:31
2.
skarzysko24.pl 12 25 51:33
3.
KK Pożyczki 12 21 60:51
4.
Dziki 12 18 52:40
5.
Stalmax Mirzec  12 16 50:56
6.
Wanmięs Witex 12 16 41:64
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Straż Pożarna 11 18 53:44
2.
Freedom Kamienna 12 16 56:62
3.
Cezar 12 16 51:40
4.
Drew Rut 12 13 56:66
5.
Wielka Wieś 11 4 28:79


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Decor INK 13 34 68:39
2.
Toolmex Truck 13 33 69:32
3.
Kamex 13 24 60:30
4.
Better Half 13 22 65:46
5.
Pizzeria Biesiadowo 13 14 37:46
6.
BMBS 13 11 38:65
7.
Skar System 13 10 47:70
8.
Szerszeń Janusz 13 4 19:75

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 13 39 70:18
2.
Belfry 13 25 67:55
3.
Kamex Plus 13 20 48:51
4.
Posadaj 13 13 36:52
5.
Plantago 13 9 32:61
6.
BMBS Ganer  13 8 36:52
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Mikołajkowy Turniej Pływacki - Regulamin

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza reprezentację dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych do udziału w Mikołajkowym Turnieju Pływackim, który odbędzie się 7 grudnia 2018r. na Krytej Pływalni przy ul. Spółdzielczej 19.

Więcej

12 listopada basen czynny od 14.00

Miejskie Centrumm Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w dniu 12 Kryta Pływalnia  będzie czynna od godziny 14.00. 

Więcej

Pisemny przetarg na dzierżawę powierzchni przeznaczonej na bufet w budynku hali sportowej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej ulica Sienkiewicza 34 ogłasza pisemny przetarg ( konkurs ofert ) na : Dzierżawę powierzchni przeznaczonej na bufet w budynku hali sportowej.

Więcej

X Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego za nami

W sobotę 29 września, na byłym stadionie KKS Ruch, odbył się X Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego, organizatorem memoriału było Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej oraz Urząd Miasta. W imprezie wzięło udział 140 uczestników, w bi...

Więcej

Uwaga - utrudnienia w ruchu !!!

Działając w imieniu Organizatora – Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego, Wydział Komunikacji i Transportu w Starostwie Skarżyskim uprzejmie informuje, że na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej w sobotę 29.09.2018 r. w godzinach 15:00 - 16:30 odbędzie się bieg uliczny rozgrywany w ramac...

Więcej

Wakacyjna Akademia Piłki Nożnej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej i Piłkarska Akademia Skarżyska w okresie wakacji zorganizowała  Wakacyjną Akademię Piłki Nożnej. Zajęcia odbywały się  na Orliku przy ul.Sienkiewicza 34. Udział w zajęciach był bezpłatny.

Więcej

"Wakacje z Siatkówką 2018" za nami

Prze cały sierpień 2018 r. w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej prowadzone były zajęcia z piłki siatkowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych pod nazwą "Wakacje z Siatkówką". W zajęciach wzieło udział średnio po 20 u...

Więcej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 2 gości
studiofit_na_mcis.png