Miko豉jkowy Turniej P造wacki za nami PDF Drukuj Email
10.12.2018.
W pi徠ek, 7 grudnia, na p造walni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej odby si Miko豉jkowy Turniej P造wacki, w turnieju wzi窸y udzia reprezentacje szkó podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowa這 blisko 200. zawodników. Patronat nad turniejem obj掖 prezydent miasta Konrad Kronig. 
 
Rywalizowano na kilku dystansach, klasy I -IV p造wa造 25 metrów stylem dowolnym, pozosta貫 klasy musia造 przep造n望 dystans 50 metrów stylem klasycznym oraz dowolnym, szko造 podstawowe wystawi造 równie  sztafety, które mia造 do przep造ni璚ia 8x25 metrów. Rywalizowano równie w kategorii klas VIII szkó podstawowych i klas III gimnazjum (na dystansach 50 i 100 metrów). Do ka盥ej konkurencji szko豉 mog豉 zg這si dowoln ilo嗆 zawodników, jeden ucze móg wystartowa w jednej konkurencji oraz w sztafecie. Do punktacji dru篡nowej liczono wynik pierwszej czwórki zawodników w ka盥ej konkurencji. 

We wszystkich konkurencjach zawodnicy p造wali na czas, o zaj璚iu poszczególnych miejsc na podium w danej kategorii wiekowej  decydowa造 najlepsze pomiary czasowe.

Organizatorem Miko豉jkowego Turnieju P造wackiego by這 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej.  



Miko豉jkowy Turniej P造wacki
Skar篡sko-Kamienna, 7 grudnia 2018

Styl dowolny - Deska – Ch這pcy Klasy I 25 metrów

1. Tymon Odorowski – SP 1 czas 34,57 

Styl dowolny - Deska – Ch這pcy Klasy II 25 metrów
1.Wiktor Madejski – SP 13 ,czas 30,57
2.Szymon Adamski – SP 13, czas 32,65
3.Mateusz Nowak – SP 5, czas 34,31

Styl dowolny Ch這pcy – klasy I 25 metrów
1.Antek Krogulec – SP Szyd這wiec , czas 23,454
2.Aleksander Kap豉雟ki – SP Prywatna, czas 28,45

Styl dowolny Dziewcz皻a – klasy I
1.Natalia Olejarz – SP Prywatna, czas 31,96

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasa II 25 metrów 
1.Zuzanna Lenart – SP 13, czas 28,54
2.Aleksandra G御ior – SP 7, czas 32,69
3.Zofia Widawska – SP 13, czas 33,18


Styl dowolny Ch這pcy Klasa II – 25 metrów
1.Sta Ka逝篡雟ki – SP 5 czas 24,50
2. Filip Sucha雟ki – SP 5 czas 26,79
3. Kacper Kaczmarczyk – SP 1 czas 27,53

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasa II 25 metrów
1. Kamila Konkol – SP 13 czas 25,60
2. Nikola 瘯awska – SP Prywatna, czas 26, 34
3. Gabriela Krupa – SP 13, czas 26,63

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasy III 25 metrów

1.Martyna Kowalik – SP 13 czas 24,04
2. Zofia Lipiec – SP 5 czas 25,16
3. Izabela Szmidt – SP 13 czas 25,04

Styl dowolny Ch這pcy klasy III 25 metrów
1. Fabian Wentrych – SP 1 czas 21,69
2. Jakub Ja鎍zyk – SP 5 czas 22,43
3.Antek Magierowski – SP 13 czas 25,53

Styl dowolny klasy IV Dziewczyny 25 metrów
1.Patrycja Karbownik – SP 5, czas 22,16
2.Lena Wudarczyk – SP Prywatna, czas 24,00
3.Roksana Górzy雟ka – SP Szyd這wiec, czas 24,88

Styl dowolny klasy IV Ch這pcy 25 metrów
1.Maciej Malej – SP 1, czas 16,24
2.Marcel Bakalarz – SP 5, czas 18,49
3.Jakub Kuli雟ki – SP 1, czas 21,23

Styl dowolny ch這pcy klasy V 50 metrów
1.Patryk Kap豉雟ki – SP Prywatna, czas 37,18
2.Maciej Zalewski – SP 8, czas 41,16
3.Konrad Krakowiak – SP 1, czas 44,90

Styl dowolny dziewczyny klasy V 50 metrów 
1.Maja Gula – SP 1, czas 44,47
2.Adrianna Minda – SP Prywtana, czas 47,53
3.Aniela Blikowska – SP Prywatna, czas 50,13

Styl dowolny dziewczyny klasy VI 50 metrów 
1.Zuzanna Magdziarz – SP 1, czas 38,53
2.Natalia Bodo – SP 7, czas 42,00
3.Nikola Siuda – SP 5, czas 50,65

Styl klasyczny dziewczyny klasy VI 50 metrów 
1.Nikola D帳rowa – SP 5, czas 53,53
2.Oliwia Jedli雟ka – SP 5, czas 1,13,,33
3.Patrycja Pó速orak – SP 5, czas 1,21,28


Styl dowolny ch這pcy klasy VI 50 metrów 
1.Adrian Czy – SP 13, czas 43,82
2.Piotr Winiarski – SP 5, czas 47,59
3.Mateusz Horbal – SP 13, czas 52,55

Styl dowolny Dziewczyny klasy VII 50 metrów
1.Martyna Ciuk – SP 1 czas 43,54
2.Kamila Ludew – SP 5 czas 43,53
3.Julia Pietrasiewicz –SP 5 czas 43, 75


Styl dowolny Ch這pcy klasy VII
1.Daniel Adamczyk – SP 5, czas 36,60
2.Micha Ko豉czewski – SP 5, czas 36,69
3.Wiktor Liskiewicz – SP 5, czas 1,44

Styl klasyczny Dziewczyny klasy VII 50 metrów 
1.Luiza Marzec – SP 5, czas 56,32
2.Oliwia Dudek – SP 5, czas 1,00.19
3.Hania Lubecka = SP 5, czas 1,02,16

Styl klasyczny Dziewcz皻a Klasy VIII 50 metrów 
1.Zofia Kubikowska – SP 1 czas 51,50
2.Diana Bonarek – SP 5 czas 53,43
3.Julia Kuli雟ka – Gimnazjum nr 2 czas 53,68

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasy VIII i III Gimn. 100 metrów 
1.Jagoda W這darczyk – SP Prywatna , czas 1,25,83
2.Oliwia W逝darczyk –SP Prywatna, czas 1,42,07
3.Alicja Wojteczek – Gimnazjum nr 1, czas 1,48,14

Styl dowolny Ch這pcy Klasy VIII i III Gim. 100 metrów
1.Kacper Majewski – SP 13, czas 1,09,19
2.Kacper Mastalerz – SP 13, czas 1,18, 42
3.Kuba Niewczas – SP 13, czas, 1,52,07

Styl dowolny Ch這pcy Klasy VIII i III Gim. 50 metrów
1.Hubert W璕ierek – Gimn. 1, czas 31,68
2.Szymon Mamla – SP 13, czas 33,93
3.Maciej Makaruk – SP 8, czas 34,93

Styl dowolny dziewcz皻a klasa VIII i III Gim. 50 metrów 
1.Zofia Kami雟ka – Gimnazjum nr 1, czas 37,92
2.Julia Strzelec – SP 5, czas 43,17
3.Alicja Nowak, Gimnazjum nr 2 czas 43,46

Styl klasyczny Ch這pcy Klasa VIII i III Gim. 50 metrów 
1.Jakub Krogulec – SP Prywatna, czas 44,53
2.Ignacy Fiedorowicz – Gimnazjum nr 2, czas 44,54
3.Kamil Wróbel – SP 5, czas 53,06

Styl grzbietowy dziewczyny klasa VIII i III Gim. 50 metrów 
1.Wiktoria Sieczka – SP 5, czas 51,79
2.Nadia Tu郾io – Gim. 2, czas 53,23
3.Maria Jó德ik – SP 5, czas 57,81

Styl grzbietowy ch這pcy klasa VIII
1.Oskar Lange – Gimn. 2, czas 45,77
2.Krzysztof Pó速orak – Gimn. 2, czas 51,12
3.Micha Jaromin – Gim. 2, 53,70

Sztafety 

Sztafety Szko造 Podstawowe 8x25

1. Szko豉 Podstawowa nr 13
2. Szko豉 Podstawowa nr 5 
3. Szko豉 Podstawowa nr 1 

Szko造 Podstawowe Dziewczyny 4x50
1.Szko豉 Podstawowa nr 5
2.Szko豉 Podstawowa Prywatna
3.Szko豉 Podstawowa nr 1

Ch這pcy 4x50
1.Szko豉 Podstawowa nr 5
2.Szko豉 Podstawowa nr 13
3.Szko豉 Podstawowa nr 1

Sztafety Gimnazjum 4x50 
1.Gimnazjum nr 1 
2. Gimnazjum nr 2
3.Gimnazjum nr 2 – dziewczyny

Klasyfikacja dru篡nowa 
1. Szko豉 Podstawowa nr 5 – 105 pkt.
2. Szko豉 Podstawowa nr 13 – 53 pkt. 
3. Szko豉 Podstawowa nr 1 – 42 pkt. 
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »

Informacje

XI edycja HALPN zako鎍zona (Foto)

W niedziel, 10 marca, w hali sportowej przy ul.Sienkiewicza 34 zosta豉 rozegrana ostatnia kolejka I ligi i ligi U-35 Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej. Po ostatnim spotkaniu odby這 si zako鎍zenie jedenastej edycji rozgrywek organizowanych przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku ...

Wi璚ej

Kurs Ratownika Wodnego

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej zaprasza wszystkich ch皻nych na Kurs Ratownika Wodnego. W kursie mog bra udzia tylko osoby pe軟oletnie. 

Wi璚ej

ALK; Runda zasadnicza za nami. Czas na play-off

W sobot, 2 marca, odby造 si ostatnie mecze rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Koszykówki. 

Wi璚ej

HALPN: 13. kolejka spotka (wyniki,strzelcy)

W niedziel, 3 marca, pi趾arze amatorzy rozegrali 13.  kolejk Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.  Liga Oldboyów rozegra豉 14 kolejk. Na tydzie przed zako鎍zeniem rozgrywek dru篡na ZEORK-u, po raz kolejny, zapewni豉 sobie tytu mistrzowski. Z mistrzostwa mo瞠 cieszy si ...

Wi璚ej

Koniec sezonu na Lodowisku, w niedziel 3 marca zamkni璚ie

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej informuje, 瞠 Lodowisko Miejskie im. M.Filipowskiego b璠zie dzia豉這 do niedzieli, 3 marca 2019. Jest to ostatni dzie funkcjonowania lodowiska w sezonie 2019. 

Wi璚ej

ALK: 10 kolejka spotka

W sobot, 23 lutego odby豉 si 10. kolejka spotka Amatorskiej Ligi Koszykówki 

Wi璚ej

HALPN: 12. kolejka spotka (wyniki,strzelcy)

W niedziel, 24  lutego, pi趾arze amatorzy rozegrali 12. kolejk Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.  Liga Oldboyów rozegra豉 13 kolejk. 

Wi璚ej
bip.jpg
basket1.jpg
Play-Off
Pó貨ina造 - I mecze 
16.03.2019  
 
Basket Star - Milica Erbel 38:62
Odeon - 3B Team 40:80
    
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png