Miko豉jkowy Turniej P造wacki za nami PDF Drukuj Email
10.12.2018.
W pi徠ek, 7 grudnia, na p造walni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej odby si Miko豉jkowy Turniej P造wacki, w turnieju wzi窸y udzia reprezentacje szkó podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowa這 blisko 200. zawodników. Patronat nad turniejem obj掖 prezydent miasta Konrad Kronig. 
 
Rywalizowano na kilku dystansach, klasy I -IV p造wa造 25 metrów stylem dowolnym, pozosta貫 klasy musia造 przep造n望 dystans 50 metrów stylem klasycznym oraz dowolnym, szko造 podstawowe wystawi造 równie  sztafety, które mia造 do przep造ni璚ia 8x25 metrów. Rywalizowano równie w kategorii klas VIII szkó podstawowych i klas III gimnazjum (na dystansach 50 i 100 metrów). Do ka盥ej konkurencji szko豉 mog豉 zg這si dowoln ilo嗆 zawodników, jeden ucze móg wystartowa w jednej konkurencji oraz w sztafecie. Do punktacji dru篡nowej liczono wynik pierwszej czwórki zawodników w ka盥ej konkurencji. 

We wszystkich konkurencjach zawodnicy p造wali na czas, o zaj璚iu poszczególnych miejsc na podium w danej kategorii wiekowej  decydowa造 najlepsze pomiary czasowe.

Organizatorem Miko豉jkowego Turnieju P造wackiego by這 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej.  



Miko豉jkowy Turniej P造wacki
Skar篡sko-Kamienna, 7 grudnia 2018

Styl dowolny - Deska – Ch這pcy Klasy I 25 metrów

1. Tymon Odorowski – SP 1 czas 34,57 

Styl dowolny - Deska – Ch這pcy Klasy II 25 metrów
1.Wiktor Madejski – SP 13 ,czas 30,57
2.Szymon Adamski – SP 13, czas 32,65
3.Mateusz Nowak – SP 5, czas 34,31

Styl dowolny Ch這pcy – klasy I 25 metrów
1.Antek Krogulec – SP Szyd這wiec , czas 23,454
2.Aleksander Kap豉雟ki – SP Prywatna, czas 28,45

Styl dowolny Dziewcz皻a – klasy I
1.Natalia Olejarz – SP Prywatna, czas 31,96

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasa II 25 metrów 
1.Zuzanna Lenart – SP 13, czas 28,54
2.Aleksandra G御ior – SP 7, czas 32,69
3.Zofia Widawska – SP 13, czas 33,18


Styl dowolny Ch這pcy Klasa II – 25 metrów
1.Sta Ka逝篡雟ki – SP 5 czas 24,50
2. Filip Sucha雟ki – SP 5 czas 26,79
3. Kacper Kaczmarczyk – SP 1 czas 27,53

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasa II 25 metrów
1. Kamila Konkol – SP 13 czas 25,60
2. Nikola 瘯awska – SP Prywatna, czas 26, 34
3. Gabriela Krupa – SP 13, czas 26,63

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasy III 25 metrów

1.Martyna Kowalik – SP 13 czas 24,04
2. Zofia Lipiec – SP 5 czas 25,16
3. Izabela Szmidt – SP 13 czas 25,04

Styl dowolny Ch這pcy klasy III 25 metrów
1. Fabian Wentrych – SP 1 czas 21,69
2. Jakub Ja鎍zyk – SP 5 czas 22,43
3.Antek Magierowski – SP 13 czas 25,53

Styl dowolny klasy IV Dziewczyny 25 metrów
1.Patrycja Karbownik – SP 5, czas 22,16
2.Lena Wudarczyk – SP Prywatna, czas 24,00
3.Roksana Górzy雟ka – SP Szyd這wiec, czas 24,88

Styl dowolny klasy IV Ch這pcy 25 metrów
1.Maciej Malej – SP 1, czas 16,24
2.Marcel Bakalarz – SP 5, czas 18,49
3.Jakub Kuli雟ki – SP 1, czas 21,23

Styl dowolny ch這pcy klasy V 50 metrów
1.Patryk Kap豉雟ki – SP Prywatna, czas 37,18
2.Maciej Zalewski – SP 8, czas 41,16
3.Konrad Krakowiak – SP 1, czas 44,90

Styl dowolny dziewczyny klasy V 50 metrów 
1.Maja Gula – SP 1, czas 44,47
2.Adrianna Minda – SP Prywtana, czas 47,53
3.Aniela Blikowska – SP Prywatna, czas 50,13

Styl dowolny dziewczyny klasy VI 50 metrów 
1.Zuzanna Magdziarz – SP 1, czas 38,53
2.Natalia Bodo – SP 7, czas 42,00
3.Nikola Siuda – SP 5, czas 50,65

Styl klasyczny dziewczyny klasy VI 50 metrów 
1.Nikola D帳rowa – SP 5, czas 53,53
2.Oliwia Jedli雟ka – SP 5, czas 1,13,,33
3.Patrycja Pó速orak – SP 5, czas 1,21,28


Styl dowolny ch這pcy klasy VI 50 metrów 
1.Adrian Czy – SP 13, czas 43,82
2.Piotr Winiarski – SP 5, czas 47,59
3.Mateusz Horbal – SP 13, czas 52,55

Styl dowolny Dziewczyny klasy VII 50 metrów
1.Martyna Ciuk – SP 1 czas 43,54
2.Kamila Ludew – SP 5 czas 43,53
3.Julia Pietrasiewicz –SP 5 czas 43, 75


Styl dowolny Ch這pcy klasy VII
1.Daniel Adamczyk – SP 5, czas 36,60
2.Micha Ko豉czewski – SP 5, czas 36,69
3.Wiktor Liskiewicz – SP 5, czas 1,44

Styl klasyczny Dziewczyny klasy VII 50 metrów 
1.Luiza Marzec – SP 5, czas 56,32
2.Oliwia Dudek – SP 5, czas 1,00.19
3.Hania Lubecka = SP 5, czas 1,02,16

Styl klasyczny Dziewcz皻a Klasy VIII 50 metrów 
1.Zofia Kubikowska – SP 1 czas 51,50
2.Diana Bonarek – SP 5 czas 53,43
3.Julia Kuli雟ka – Gimnazjum nr 2 czas 53,68

Styl dowolny Dziewcz皻a Klasy VIII i III Gimn. 100 metrów 
1.Jagoda W這darczyk – SP Prywatna , czas 1,25,83
2.Oliwia W逝darczyk –SP Prywatna, czas 1,42,07
3.Alicja Wojteczek – Gimnazjum nr 1, czas 1,48,14

Styl dowolny Ch這pcy Klasy VIII i III Gim. 100 metrów
1.Kacper Majewski – SP 13, czas 1,09,19
2.Kacper Mastalerz – SP 13, czas 1,18, 42
3.Kuba Niewczas – SP 13, czas, 1,52,07

Styl dowolny Ch這pcy Klasy VIII i III Gim. 50 metrów
1.Hubert W璕ierek – Gimn. 1, czas 31,68
2.Szymon Mamla – SP 13, czas 33,93
3.Maciej Makaruk – SP 8, czas 34,93

Styl dowolny dziewcz皻a klasa VIII i III Gim. 50 metrów 
1.Zofia Kami雟ka – Gimnazjum nr 1, czas 37,92
2.Julia Strzelec – SP 5, czas 43,17
3.Alicja Nowak, Gimnazjum nr 2 czas 43,46

Styl klasyczny Ch這pcy Klasa VIII i III Gim. 50 metrów 
1.Jakub Krogulec – SP Prywatna, czas 44,53
2.Ignacy Fiedorowicz – Gimnazjum nr 2, czas 44,54
3.Kamil Wróbel – SP 5, czas 53,06

Styl grzbietowy dziewczyny klasa VIII i III Gim. 50 metrów 
1.Wiktoria Sieczka – SP 5, czas 51,79
2.Nadia Tu郾io – Gim. 2, czas 53,23
3.Maria Jó德ik – SP 5, czas 57,81

Styl grzbietowy ch這pcy klasa VIII
1.Oskar Lange – Gimn. 2, czas 45,77
2.Krzysztof Pó速orak – Gimn. 2, czas 51,12
3.Micha Jaromin – Gim. 2, 53,70

Sztafety 

Sztafety Szko造 Podstawowe 8x25

1. Szko豉 Podstawowa nr 13
2. Szko豉 Podstawowa nr 5 
3. Szko豉 Podstawowa nr 1 

Szko造 Podstawowe Dziewczyny 4x50
1.Szko豉 Podstawowa nr 5
2.Szko豉 Podstawowa Prywatna
3.Szko豉 Podstawowa nr 1

Ch這pcy 4x50
1.Szko豉 Podstawowa nr 5
2.Szko豉 Podstawowa nr 13
3.Szko豉 Podstawowa nr 1

Sztafety Gimnazjum 4x50 
1.Gimnazjum nr 1 
2. Gimnazjum nr 2
3.Gimnazjum nr 2 – dziewczyny

Klasyfikacja dru篡nowa 
1. Szko豉 Podstawowa nr 5 – 105 pkt.
2. Szko豉 Podstawowa nr 13 – 53 pkt. 
3. Szko豉 Podstawowa nr 1 – 42 pkt. 
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »

Informacje

ALK: 4. kolejka spotka za nami

W sobot, 12 stycznia, odby豉 si 4. kolejka spotka Amatorskiej Ligi Koszykówki. Nast徙i豉 zmiana lidera, prowadzenie w tabeli obj窸a ekipa Milicy Erbel. 

Wi璚ej

HALPN: 6. klolejka spotka (wyniki,strzelcy)

W niedziel, 13 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej rozegrano szóst kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej. 

Wi璚ej

Nab鏎 na zaj璚ia z akrobatyki sportowej dla dzieci i m這dzie篡!

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej oraz AKRO STAR Anna Chru軼ielewska og豉szaj nabór na zaj璚ia z akrobatyki sportowej dla dzieci i m這dzie篡! Zapraszamy dzieci i m這dzie ze Skar篡ska-Kamiennej i okolicznych miejscowo軼i! 

Wi璚ej

Rezerwacja VII tercji na lodowisku w okresie ferii zimowych

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej informuje, 瞠 w okresie ferii zimowych (w dniach 14-18 i 21-25 stycznia) w godzinach 16.00 - 17.00 ( VII tercja) lodowisko b璠zie obj皻e pe軟 rezerwacj. Odbywa si b璠zie feryjna nauka jazdy na 造篤ach dla dzieci. 

Wi璚ej

ALK: 3. kolejka spotka

W sobot, 5 stycznia, rozgrano 3. kolejk spotka Amatorskiej Ligi Koszykówki

Wi璚ej

HALPN: 5. klolejka spotka (wyniki,strzelcy)

W niedziel, 6 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej rozegrano pi徠 kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.

Wi璚ej

Ferie z MCSiR

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej zaprasza do udzia逝 z zaj璚iach nauki p造wania, jazdy na 造篤ach oraz siatkówki, organizowamacyh podczas ferii zimowych 2019. 

Wi璚ej
bip.jpg
basket1.jpg
5. kolejka
19.01.2019  
 
BS Construction Kielce  Basket Star 46:83
3B Team -  Odeon 70:45
Milica Erbel  - pauza  

HALPN Oldboye 
7. kolejka 13.01.2019 
Better Half - Posadaj 12.00
Flo Cars - Kamex Plus 12.40
Belfry- pauza       
HALPN I Liga
7. kolejka 13.012.019 
Simko Tech Metal - Centrum Kredytowe 13.20
Toolmex Truck - Dziki  14.00
Freedom Kamienna - skarzysko24.pl 14.40
Stalmax Mirzec - ZEORK 15.20
Cezar -  pauza  
HALPN II Liga
7.  kolejka 13.01.2019 
Szersze- Pizzeria B. 10.00
Piranie Mirów - Kamex 10.40
Wielka Wie - Sorbin 11.20
BMBS Ganer - pauza  
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 8 go軼i
studiofit_na_mcis.png