3. kwietnia na krytej pływ
alni MCSiR w Skarżysku odbył się Wiosenny Turniej Pływacki: szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych.
W klasyfikacji punktowej pierwsze miejsce na podium szkół podstawowych przypadło reprezentacji SP nr 13, tuż za nią SP 5 i na najniższym stopniu SP 1.
W kategorii gimnazjów triumf odniosło Gimnazjum nr 2, na drugim miejscu Gimnazjum nr 1, na trzecim Gimnazjum nr 3.
A oto kompletny zestaw wyników w konkurencjach jakie miały miejsce w piątek.
Wiosenny Turniej Pływacki.
Szkoły podstawowe:
Lp.
Szkoła
Punktacja drużynowa:
1.
SP 13
68
2.
SP 5
40
3.
SP 1
22
Szkoły
gimnazjalne:
Lp.
Szkoła
Punktacja drużynowa:
1.
G - 2
48
2.
G - 1
30
3.
G - 3
25
Szkoły Podstawowe, klasy
I-III, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Nowak
Kacper
SP
13
dowolny
25
m
18,23
2.
Świtakowski
Bartosz
SP
5
dowolny
25
m
18,68
3.
Majewski
Kacper
Szk.
Prywatna
dowolny
25
m
18,98
Szkoły Podstawowe, klasy
I-III, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Stępień
Aleksandra
SP
13
dowolny
25
m
24,17
2.
Ciuk
Paulina
SP
1
dowolny
25
m
27,21
3.
Buryło
Katarzyna
SP
5
dowolny
25
m
29,59
Szkoły Podstawowe, klasy
I-III, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Gnat
Patryk
SP
9
dowolny
50
m
38,57
2.
Kaczor
Bartosz
SP
5
dowolny
50
m
41,97
3.
Piętak
Sebastian
SP
13
dowolny
50
m
43,11
Szkoły Podstawowe, klasy
I-III, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Dembowska
Wiktoria
SP
5
dowolny
50
m
46,39
2.
Zuba
Natalia
SP
5
dowolny
50
m
53,52
3.
Czach
Zuzanna
SP
13
dowolny
50
m
1.09,36
Szkoły Podstawowe, klasy
IV, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Majewski
Jakub
SP
13
dowolny
50
m
37,33
2.
Mańko
Piotr
SP
13
dowolny
50
m
38,53
3.
Kotwica
Marcin
SP
8
dowolny
50
m
53,64
Szkoły Podstawowe, klasy
IV, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Sidor
Ewa
SP
5
dowolny
50
m
36,56
2.
Pawelec
Katarzyna
SP
1
dowolny
50
m
40,04
3.
Łękawska
Dominika
SP
13
dowolny
50
m
40,84
Szkoły Podstawowe, klasy
IV, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Stachoń
Konrad
SP
5
klasyczny
50
m
50,30
2.
Żmijewski
Filip
SP
2
klasyczny
50
m
58,08
3.
Buczek
Adam
SP
13
klasyczny
50
m
1.05,92
Szkoły Podstawowe, klasy IV,
dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Zarychta
Monika
SP
3
klasyczny
50
m
48,70
2.
Ungier
Aleksandra
SP
5
klasyczny
50
m
50,52
3.
Młodnicka
Gabrysia
SP
1
klasyczny
50
m
1.50,69
Szkoły Podstawowe, klasy
V-VI, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Leśniak
Daniel
SP2
dowolny
50
m
35,38
2.
Olejnik
Jakub
SP
13
dowolny
50
m
36,89
3.
Plucner
Marcin
SP
1
dowolny
50
m
41,57
Szkoły Podstawowe, klasy
V-VI, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Maculewicz
Dominika
SP
7
dowolny
50
m
37,20
2.
Tomasik
Anna
SP
13
dowolny
50
m
43,97
3.
Siadaczko
Zuzanna
SP
13
dowolny
50
m
45,72
Szkoły Podstawowe, klasy
V-VI, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Chrzęszczyk
Wojciech
SP
13
klasyczny
50
m
50,62
2.
Rak
Krystian
SP
1
klasyczny
50
m
1.03,55
3.
Cichocki
Łukasz
SP
1
klasyczny
50
m
1.16,51
Szkoły Podstawowe, klasy
V-VI, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Kordecka
Emilia
SP
13
klasyczny
50
m
51,90
2.
Soból Katarzyna
SP
5
klasyczny
50
m
54,33
3.
Włodarczyk
Agata
SP
13
klasyczny
50
m
1.02,76
Szkoły Podstawowe, klasy
V-VI, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Głodkowski
Michał
SP
13
grzbietowy
50
m
50,13
2.
Nosek
Piotr
SP
1
grzbietowy
50
m
52,44
3.
Szczepański
Łukasz
SP
3
grzbietowy
50
m
55,27
Szkoły Podstawowe, klasy
V-VI, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Czach
Magdalena
SP
13
grzbietowy
50
m
51,09
2.
Ziemniak
Małgorzata
SP
13
grzbietowy
50
m
54,68
3.
Chojnacka
Patrycja
SP
5
grzbietowy
50
m
1.11,39
Szkoły Podstawowe,
Sztafeta 6 x 25m
Lp.
Szkoła
Czas
1.
SP 13
1.50,82
2.
SP 5
1.58,44
3.
SP 1
2.06,57
Szkoły Gimnazjalne, klasy
I-II, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Chrzęszczyk
Tomasz
G
- 1
dowolny
50
m
32,19
2.
Witek
Mateusz
G
- 3
dowolny
50
m
36,27
3.
Kondysz
Kamil
G
- 1
dowolny
50
m
36,87
Szkoły Gimnazjalne, klasy
I-II, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Rurarz
Karolina
G
- 3
dowolny
50
m
36,69
2.
Chruzik
Katarzyna
G
- 3
dowolny
50
m
39,02
3.
Świercz
Dominika
G
- 2
dowolny
50
m
39,23
Szkoły Gimnazjalne, klasy
I-II, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Fusik
Krzysztof
G
- 2
klasyczny
50
m
44,95
2.
Dudziński
Nicola
G
- 2
klasyczny
50
m
48,90
3.
Drab
Marcin
G
- 1
klasyczny
50
m
49,30
Szkoły Gimnazjalne, klasy
I-II, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Dudzińska
Marta
G
- 2
klasyczny
50
m
1.01,80
2.
Jedlińska
Marta
G
- 1
klasyczny
50
m
1.10,79
Szkoły Gimnazjalne, klasy
I-II, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Rycerski
Eryk
G
- 1
grzbietowy
50
m
49,30
2.
Lisowski
Filip
G
- 1
grzbietowy
50
m
53,83
3.
Cieloch
Mateusz
G
- 1
grzbietowy
50
m
1.01,49
Szkoły Gimnazjalne, klasa
III, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Janikowski
Gabriel
G
- 3
dowolny
50
m
26,80
2.
Pawelec
Aleks
G
- 2
dowolny
50
m
31,67
3.
Kotelba
Łukasz
G
- 1
dowolny
50
m
52,17
Szkoły Gimnazjalne, klasa
III, dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Bąk
Laura
G
- 1
dowolny
50
m
39,74
2.
Kawalec
Klaudyna
G
- 2
dowolny
50
m
39,99
3.
Skowron
Anna
G
- 2
dowolny
50
m
49,80
Szkoły Gimnazjalne, klasa
III, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Kołomański
Rafał
G
- 2
klasyczny
50
m
35,64
2.
Ślosarczyk
Kamil
G
- 1
klasyczny
50
m
38,91
3.
Kaluga
Karol
G
- 3
klasyczny
50
m
44,58
Szkoły Gimnazjalne, klasa
III, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Miszczak
Jakub
G
- 3
dowolny
100
m
1.03,13
2.
Mosiołek
Damian
G
- 2
dowolny
100
m
1.03,99
3.
Włosek
Norbert
G
- 1
dowolny
100
m
1.33,58
Szkoły Ponadgimnazjalne,
dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Chrzęszczyk
Małgorzata
I
LO
zmienny
100
m
1.23,83
2.
Mosiołek
Dominika
I
LO
zmienny
100
m
1.36,46
Szkoły Ponadgimnazjalne, chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Wójcik
Irmindo
I
LO
zmienny
100
m
1.17,97
2.
Sobociński
Piotr
ZST
zmienny
100
m
1.29,59
Szkoły Ponadgimnazjalne,
chłopcy
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Janas
Arkadiusz
I LO
dowolny
100
m
1.06,49
2.
Czarnota
Konrad
ZSE
dowolny
100
m
1.23,00
3.
Kaczmarski
Arkadiusz
ZSE
dowolny
100
m
1.30,45
Szkoły Ponadgimnazjalne,
dziewczęta
Lp.
Zawodnik:
Szkoła
Styl
Dystans
Czas
1.
Paszkiel
Aleksandra
III LO
dowolny
100
m
1.17,87
2.
Czermilewska
Monika
I LO
dowolny
100
m
1.20,49
3.
Koperwas
Ewelina
ZSE
dowolny
100
m
2.09,45
do góry