HALPN: 6. klolejka spotkań (wyniki,strzelcy) PDF Drukuj Email
15.01.2019.
W niedzielę, 13 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej rozegrano szóstą kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 
 

W pierwszym spotkaniu szóstej kolejki I ligi Dziki rozgromiły Freedom Kamienną 10:2 prowadząc do przerwy 7:2, cztery bramki w tym spotkaniu strzelił Karol Purtak. W drugim meczu skarżysko24.pl wysoko pokonało Stalmax Mirzec 7:3. W kolejnym spotkaniu lider ZEORK zmierzył się z Simko Tech Metal, energetycy przegrywali już 0:3 i wydawało się, że przegrają pierwszy mecz w lidze, jednak jeszcze przed przerwą odrobili straty i wyszli na prowadzenie 4:3, ostatecznie ZEORK wygrał 6:4. W ostatnim spotkaniu wicelider Cezar pokonał Toolmex Truck 5:1. 

W drugiej lidze BMBS Ganer pokonał Szerszenia 5:2, lider Kamex Kasoterminale wygrał z Sorbinem 5:1, Wielka Wieś rozgromiła Piranie Mirów 12:1, pięć bramek w tym spotkaniu strzelił Artur Jastrząb, lider klasyfikacji strzelców II ligi. 

W lidze Oldboyów Flo Cars Biały Kamień pokonał Posadaj 5:0, Belfry podzieliły się punktami z Better Halfem po remisie 4:4, choć Better prowadził już 4:0. 
 
Wyniki 6 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Freedom Kamienna 
Michalski, Gąska
2:10 Dziki
Purtak 4, M.Płusa, Piętak, Kocia 2, Ozan 2
2. skarzysko24.pl
Obara, Trzeciakowski, D.Kępa, Fabiański, M. Głuszek, K.Głuszek 2 
7:3 Stalmax Mirzec 
Niedziela 2, Grudniewski
3. Simko Tech Metal
Gunciarz, Minda, Kocia 2  
4:6 ZEORK
Chrzan 2, Durlik, Miller, Bartosik, Lisowski
4. Toolmex Truck
 Kaczmarski
1:5 Cezar
 Kwaśniewski 2, Gadecki 2, Sułek
5. Centrum Kredytowe
pauza
 
Klasyfikacja strzelców I liga

1. Albert Bińkowski (ZEORK) - 10 bramek
2. Karol Purtak, Paweł Kocia (Dziki) - 8 bremk
3. Jakub Niedziela (Stalmax Mirzec), Andrzej Gadecki (Cezar) - 7 bramek


Wyniki  6 kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Szeszeń
Chruściel, Bożejewicz  
2:5 BMBS Ganer
Mastalerz, Derlatka 3, Sieradzki
2. Sorbin
Rożek -
1:3 Kamex Kasoterminale
 Karpeta, Jankowski, Pulut
3. Wielka Wieś 
Jastrząb 5, Wojtachnio 3, Miernik, Jurek 2, Połeć
12:1
Piranie Mirów
 Jelonek 
4. Pizzeria Biesiadowo   pauza

 
Klasyfikacja strzelców II liga

1. Artur Jastrząb (Wielka Wieś) - 17 bramek
2. Mateusz Rożek (Sorbin) - 7 bramek 
3. Gerard Majewski (BMBS), Mateusz Kaluga (Piranie) Adam Jankowski (Kamex) - 6 bramek

Wyniki 6 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Flo Cars 
Rożkiewicz 3, Jastrząb 2
5:0 Posadaj

2. Better Half
 Oziembłowski 3, Kwaśniewski
4:4 Belfry
Bilski 2, Frączkiewicz, Jedynak
3. Kamex Plus
pauza 

Klasyfikacja strzelców U-35

1. Arkadiusz Bilski (Belfry) - 11 bramek
2. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 10 bramek
3. Piotr Oziembłowski (Better Half) - 8 bramek 

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
ZEORK 5 15 28:10
2.
Cezar 6 15 23:14
3.
Dziki 6 12 33:17
4.
Freedom Kamienna 6 7 19:27
5.
skarzysko24.pl 5 6 19:17
6.
Centrum Kredytowe 5 6 20:26
7.
Toolmex Truck 5 4 12:22
8.
Simko Tech Metal 5 3 10:18
9.
Stalmax Mirzec 5 3 13:26

Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Kamex Kasoterminale 5 15 29:11
2.
Wielka Wieś 5 12 35:16
3.
BMBS Ganer 6 7 26:28
4.
Sorbin 5 7 17:18
5.
Pizzeria Biesiadowo 5 4 17:19
6.
Piranie Mirów  5 4 16:32
7.
Szerszeń 5 2 12:28

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 5 15 25:10
2.
Belfry 5 10 28:23
3.
Better Half 5 5 20:22
4.
Kamex Plus 4 4 15:17
5.
Posadaj 5 0  9:25
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

HALPN: 11 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 17 lutego, piłkarze amatorzy rozegrali 11. kolejkę Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.  Liga Oldboyów rozegrała 11 i 12 kolejkę. 

Więcej

HALPN: 9. kolejka spotkań za nami. Znamy skład grupy mistrzowskiej

W niedzielę, 3 lutego, piłkarze amatorzy rozegrali 9. kolejkę Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Pierwszoligowcy zakończyli rundę zasadniczą, teraz przed nimi walka w grupach mistrzowskich i spadkowych. 

Więcej

ALK: 6. kolejka spotkań

W sobotę, 25 stycznia, odbyła się 6 kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki. Rozgrane zostało tylko jedno spotkanie pomiędzy Odeonem i BS Construction Basketball Team Kielce. Mecz Basket Star - Milica Erbel zostanie rozegrany 23 lutego.  

Więcej

HALPN: 8. kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 27 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, piłkarze amatorzy rozegrali ósmą kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Więcej

Ferie z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej w okresie ferii zimowych przygotowało atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Były to m.in. Feryjna Nauka Pływania, Feryjna Nuka Jazdy na Łyżwach oraz "Ferie z Siatkówką". 

Więcej

Rezerwacja krytej pływalni w godz. 18.00-21.30

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej infomuje, że w dniu 25 stycznia (piątek) , Kryta Pływalnia będzie objęta całkowitą rezerwacją od godziny 18.00 do 21.30. Ostatnie wejście na godz.16.45. Za utrudnienia przepraszamy !

Więcej

ALK: Piąta kolejka spotkań

W sobotę, 19 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej została rozegrana 5. kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki  

Więcej
bip.jpg
basket1.jpg
8. kolejka
16.02.2019  
 
Milica Erbel - 3B Team 62:49
Basket Star - Odeon 59:62
BS Construction Kielce - pauza  

HALPN Oldboye 
11. kolejka 16.02.2019 (sobota)
Posadaj - Flo Cars  1:4
Better Half - Belfry 2:2
12. kolejka 17.02 2019
niedziela 
 
Posadaj - Better Half 1:3
Kamex Plus - FLo Cars 2:5
Belfry- pauza       
HALPN I Liga
11. kolejka 17.02.019 
Freedom K. - Stalmax Mirzec 5:0 vo.
Toolmex Truck -skarzysko24.pl 2:3
Dziki - Simko TEch Metal 6:1
ZEORK - Cezar 4:3
Centrum Kredytowe -   pauza  
HALPN II Liga
11.  kolejka 17.02.2019 
 
Pizzeria B. - Wielka Wieś
2:15
BMBS Ganer  - Kamex 1:5
Sorbin - Szerszeń 4:4
Piranie Mirów- pauza  
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png