HALPN: Ruszyła XIII edycja rozgrywek (wyniki, strzelcy, terminarze) PDF Drukuj Email
07.12.2020.
W niedzielę, 6 grudnia, zainaugurowały rozgrywki XIII  edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. Do rozgrywek zgłosiło się 20 drużyn, które zostały podzielone na trzy ligi.  W kolejce inauguracyjnej strzelono 90 bramek. 

Pierwszą kolejkę II ligi rozpoczęło spotkanie Kamexu z Rubinem, mecz zakończył się podziałem punktów po remisie 1:1, do przerwy Kamex prowadził 1:0. Bramki w tym spotkaniu strzelili Marcin Szumielewicz i Artur Osuch.  W kolejnym meczu padło aż 13 bramek,Piranie Mirów pokonały Fishher Automotive 7:6, choć po pierwszej połowie Fischer prowadził 4:2. Pizzeria Biesiadowo pokonała BMBS 6:2, prowadząc do przerwy 1:2 W ostatnim spotkaniu Pielgrzymi pokonali Drewmes 5:1, do przerwy prowadzili 2:0. 

W lidze Oldboyów Kamex Plus  pokonał BMBS 10:5.  W kolejnym spotkaniu Granat Oldboys zmierzył się z drużyną Elby, mecz zakończył się zwycięstwem oldboyów skarżyskiego Granatu  9:3. choć jako pierwsi prowadzenie w tym meczu objęli piłkarze Elby.  W ostatnim meczu drużyna Flo Cars zagrała z Better Halfem, trzy punkty trafiły do ekipy Flo Cars, która wygrała 5:0, do przerwy prowadząc 3:0.


W pierwszym spotkaniu I ligi broniący tytułu mistrzowskiego Cezar wygrał z Toolmexem Truck 9:2., prowadząc do przerwy 3:2. Beniaminek I ligi ekipa Picars przegrała z ZEORK-iem 2:7, po pierwszej połowie ZEORK prowadziłtylko 1:0. Drugi z beniaminków Decor INK przegrał z Dzikami 8:1.

Terminarze:

Terminarz I LIGA 




 
Wyniki 1 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Toolmex Truck 
Ruzik 2
 2:9 Cezar
Oziembowski 3, Ciok, Skrocki 3, Orlikowski, Kwaśniewski 
2. Picars
Kępa, Fabiański
2:7 ZEORK
Bińkowski 2, Lisowski 2, Bartosik, Chrzanowski, Jedynak 
3. Dziki
Płusa 2, Nowak, A.Kocia, P.Kocia, Dulęba 3 
 8:1 Decor INK 
Krzymieński
 
Klasyfikacja strzelców I liga

1. Piotr Ozięmbłowski, Dawid Skrocki (Cezar), Dawid Dulęba (Dziki ) - 3 bramki 
2. Jarosław Ruzik (Toolmex), Albert Bińkowski, Kamil Lisowski (ZEORK),  Mariusz Płusa (Dziki) - 2 bramki 


Wyniki 1  kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Kamex 
Szumielewicz
1:1   Rubin
Osuch
2.  Piranie Mirów 
Malik 3, Grzmil 3,Matejski
7:6 Fischer Automotive
Maciejczak 3, Mastalerz,Bassa,Ludew
3. BMBS
Kowalik, Głowaczewski 
2:6 Pizzeria Biesiadowo
Rożek 3, Pulut, Seweryński, Kaczmarski
4. Pielgrzymi
Wolski,Kuliński,
Świercz,Łuczyński 2
 5:1 Drewmes
Cieloch

Klasyfikacja strzelców II liga

1. Rafał Malik, Damian Grzmil (Piranie), Radosław Maciejczak (Fisher),  Mateusz Rożek (Pizzeria Biesiadowo) - 3 bramki 
2. Paweł Łuczyński (Pielgrzymi) - 2 bramki 



Wyniki 1 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. BMBS
Ludew, Pajek, Derlatka, Ogar 2 
5:10 Kamex Plus
Kotański 2, Bułka 3, Durlik 3, Chrzan 2 
2. Granat Oldboys
Frączkiewicz 4, Jedynak 2, Mosiołek 2, Nowak 
9:3 Elba 
Kotwica, Kocia, Ruzik
3. Flo Cars 
Połeć, Jastrząb 2, Sala, Łyżwa
5:0 Better Half 


Klasyfikacja strzelców Oldboye 

1. Robert Frączkiewicz (Granat Oldboys) - 4 bramki 
2. Radosław Bułka, Andrzej Durlik (Kamex) - 3 bramki 
3. Tomasz Ogar (BMBS), Michał Chrzan (Kamex), Sławek Jedynak, Jarek Mosiołek (Granat Oldboys), Artur Jastrząb (Flo Cars) - 2 bramki 

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Dziki 1 3 8:1
2.
Cezar  1 3 9:2 
3.
 ZEORK 1 3  7:2
4.
Picars 1 0 2:7
5.
 Toolmex Truck 1 0 2:9
6.
 Decor INK 1 0 1:8


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Pizzeria Biesiadowo  1 3 6:2 
2.
 Pielgrzymi  1 3 5:1
3.
 Piranie Mirów  1 3 7:6 
4.
 Kamex 1 1  1:1
5.
 Rubin 1 1  1:1
6.
 Fischer Automotive 1 0  6:7
7.
 Drewmes 1 0 1:5
8.  BMBS  1  0 2:6

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Granat Oldboys   1 3 9:3 
2.
Flo Cars 1 3 5:0
3.
Kamex Plus 1 3 10:5
4.
 BMBS 1 0 5:10
5.
Elba 1 0 3:9
6. Better Half  1  0  0:5
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Hala Sportowa i kryta pływalnia dostępne wyłącznie w ramach sportu zawodowego

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w związku z wprowadzeniem  od dnia 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 „Narodowej Kwarantanny” oraz rozporządzeniem (§ 10 ust. 15 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w spraw...

Więcej

Godziny otwarcia obiektów sportowych MCSIR w okresie świątecznym

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że obiekty sportowe w okresie świątecznym będą otwarte w niżej podanych godzinach. 

Więcej

Komunikat: Rozgrywki HALPN zawieszone do 31 stycznia

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej  w związku z wprowadzenie narodowej kwarantanny oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń...

Więcej

HALPN: 3 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 20 grudnia, w hali sportowej MCSiR, odbyła się 2 kolejka spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 

Więcej

HALPN: 2 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 13 grudnia, w hali sportowej MCSiR Skarżysko-Kamienna  piłakrze amatorzy rozegrali drugą serię  spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

Więcej

Paweł Zagumny na Siatkarskim Turnieju z Mistrzem Świata w Skarżysku-Kamiennej

„Siatkarski Turniej z Mistrzem Świata Pawłem Zagumnym” już 11 grudnia będzie sportowym zakończeniem 2020 roku w Skarżysku-Kamiennej. Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych organizuje zawody dla dzieci w wieku 11-15 lat (roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010), kt&...

Więcej

HALPN: Ruszyła XIII edycja rozgrywek (wyniki, strzelcy, terminarze)

W niedzielę, 6 grudnia, zainaugurowały rozgrywki XIII  edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. Do rozgrywek zgłosiło się 20 drużyn, które zostały podzielone na trzy ligi.  ...

Więcej
bip.jpg

HALPN Oldboye 
3. kolejka 20.12.2020
Better Half - BMBS 7:2
Granat Oldboys - Kamex Plus 5:8
Elba - Flo Cars  2:6
   
HALPN I Liga
3. kolejka 
 20.12.2020
Picars - Cezar 1:2
Dziki - ZEORK 3:2
Toolmex Truck  - Decor INK 6:5
    
   
HALPN II Liga
3. kolejka 
 20.12.2020
BMBS - Drewmes 4:4
Pizzeria B. - Pielgrzymi 6:4
Fischer A.utomotive- Kamex 1:10
Piranie Mirów- Rubin 3:6
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość
studiofit_na_mcis.png