HALPN: 2 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy) PDF Drukuj Email
14.12.2020.
W niedzielę, 13 grudnia, w hali sportowej MCSiR Skarżysko-Kamienna  piłakrze amatorzy rozegrali drugą serię  spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 


W pierwszej lidze Dziki pokonały Picars 4:2, do przerwy prowadząc 4:0 w drugim spotkaniu ZEORK zmierzyłsię  z Toolmexem Truck, po pierwszej połowie ZEORK prowadził 2:1, ostatecznie wygrał 7:2, po trzy trafienia w tym spotkaniu zaliczyli Mariusz Bartosik i Albert Bińkowski.  Cezar zagrał z Decorem INK,  spotkanie zakończyło się zwycięstwem Cezara 1:0 po bramce Dawida Brzozowsakiego.  W pierwszej lidze prowadzenie objęła ekipa ZEORK-u. Bez punktów nadal pozostają Picars, Decor INK i Toolmex Truck. 

Drugą kolejkę spotkań w II lidze rozpoczęło spotkanie BMBS-u z Pielgrzymami, do przerwy był remis 2:2,  w drugiej połowie obie ekipy strzeliły po dwie bramki i mecz  zakończył sięwynikiem 4:4, drużyny podzieliły się punktami. Lider Pizzeria Biesiadowo pokonał Drewnes 6:1 prowadząc do przerwy 3:1, trzey bramki w tym meczu strzelił Hubert Seweryński.  Pizzeria  jest jedyną drużyną w drugiej lidze z kompletem punktów. Piranie Mirów przegrały z Kamexem 6:1, cztery trafienia w tym meczu zaliczył Adam Jankowski.  W ostatnim spotkaniu Rubin zagrał z  Fischer Automotive. spotkanie zakończyło się wygraną Rubina 6:4.

W lidze Oldboyów Granat Oldboys pokonał  Better Half 9:2, hattrickami w tym meczu popisali się Arkadiusz Bilski i Jarosław Mosiołke.  Kamex Plus pokonał Elbę 9:3, tu hattricka ustrzelił Michał Chrzan. W ostatnim spotkaniu  Flo Cars zwyciężył  z BMBS-em 9:0, hattrick Grzegorza Kwiatkowskiego.  

 
Wyniki 2 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Picars
Obara, Fabiański 
 2:4 Dziki
Płusa, P.Kocia, Dulęba, A.Kocia 
2. Toolmex Truck
Rogoziński 2 
2:7 ZEORK
Bartosik 3, Bińkowski 3, Jedynak
3. Cezar 
Brzozowski
1:0 Decor INK 
Krzymieński

Klasyfikacja strzelców I liga

1. Albert Bińkowski, (ZEORK) -5 bramek 
2. Maruysz Bartosik (ZEORK), Dawid Dulęba (Dziki) - 4 bamki 
3.  Piotr Ozięmbłowski, Dawid Skrocki (Cezar), Mariusz Płusa (Dziki) - 3 bramki 


 
Wyniki 2 kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. BMBS 
 
Długosz, Głowaczewski, Borowiec,Mosiołek
4:4  Pielgrzymi
Stępień, Łuczyński,Bilski,Wolski
2.  Pizzeria Biesiadowo 
Pierzchalski, Bernatek, Kaczmarski, Seweryński 3 
6:1 Drewmes
Tran
3. Piranie Mirów 
Grzmil 
1:6 Kamex  
Jankowski 4,Szyszko 2
4. Fischer Automotive 
R.Ludew, Maciejczak 2, T.Ludew 
 4:6  Rubin
Osuch, Magiera, Piwowar, Wicik, Krupa, Serek

Klasyfikacja strzelców II liga 

1. Radosław Maciejczak (Ficher Automotive) - 5 bramek
2. Hubert Seweryński (Pizzeria Biesiadowo), Adam Jankowski (Kamex), Damian Grzmil (Piranie Mirów) - 4 bramki 
3. Paweł Łuczyński (Pielgrzymi), Mateusz Rożek (Pizzeria Biesiadowo)Rafał Malik (Piranie Mirów) - 3 bramki 


Wyniki 2 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Better Half  
Wolski, Ciok 
2:9 Granat Oldboys
Bilski 3,Mosiołek 3,Jedynak 2,Kołodziejczyk 
2. BMBS 

0:9  Flo Cars  
Sala, Kwiatkowski 3, Łyżwa, Jastrząb 2, Górlicki 2
3. Elba
Kocia 3 
3:9  Kamex Plus
 Imiela, Lisowski, Bartosik 2, Bułka 2, Chrzan 3

Klasyfikacja strzelców Oldboye 

1. Radosław Bułka, Michał Chrzan (Kamex) - 5 bramek 
2.Robert Frączkiewicz (Granat Oldboys), Artur Jastrząb (Flo Cars), Piotr Kocia (Elba) - 4 bramki 
3. Grzegorz Kwiatkowski (Flo Cars), Andrzej Durlik (Kamex Plus) - 3 bramki 



Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
ZEORK 2 6 14:4
2.
Dziki 2 6 12:3 
3.
 Cezar 2 6  10:2
4.
Picars 2 0 4:11
5.
Decor INK 2 0 1:9
6.
 Toolmex Truck 2 0 4:16


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Pizzeria Biesiadowo  2 6 12:3 
2.
Kamex 2 4 7:2
3.
Pielgrzymi 2 4 9:5
4.
 Rubin 2 4 7:5
5.
 Piranie Mirów 2 3  6:7
6.
 BMBS 2 1  6:10
7.
 Fischer Automotive 2 0 10:13
8.  Drewmes 2  0 2:11

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars    2 6 14:0 
2.
Granat Oldboys 2 6 18:5
3.
Kamex Plus 2 6 19:8
4.
 Elba 2 0 6:18
5.
Better Half  2 0 2:14
6. BMBS 2  0  5:18
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Hala Sportowa i kryta pływalnia dostępne wyłącznie w ramach sportu zawodowego

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w związku z wprowadzeniem  od dnia 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 „Narodowej Kwarantanny” oraz rozporządzeniem (§ 10 ust. 15 pkt 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w spraw...

Więcej

Godziny otwarcia obiektów sportowych MCSIR w okresie świątecznym

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że obiekty sportowe w okresie świątecznym będą otwarte w niżej podanych godzinach. 

Więcej

Komunikat: Rozgrywki HALPN zawieszone do 31 stycznia

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej  w związku z wprowadzenie narodowej kwarantanny oraz na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń...

Więcej

HALPN: 3 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 20 grudnia, w hali sportowej MCSiR, odbyła się 2 kolejka spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 

Więcej

HALPN: 2 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 13 grudnia, w hali sportowej MCSiR Skarżysko-Kamienna  piłakrze amatorzy rozegrali drugą serię  spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

Więcej

Paweł Zagumny na Siatkarskim Turnieju z Mistrzem Świata w Skarżysku-Kamiennej

„Siatkarski Turniej z Mistrzem Świata Pawłem Zagumnym” już 11 grudnia będzie sportowym zakończeniem 2020 roku w Skarżysku-Kamiennej. Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych organizuje zawody dla dzieci w wieku 11-15 lat (roczniki 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010), kt&...

Więcej

HALPN: Ruszyła XIII edycja rozgrywek (wyniki, strzelcy, terminarze)

W niedzielę, 6 grudnia, zainaugurowały rozgrywki XIII  edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. Do rozgrywek zgłosiło się 20 drużyn, które zostały podzielone na trzy ligi.  ...

Więcej
bip.jpg

HALPN Oldboye 
3. kolejka 20.12.2020
Better Half - BMBS 7:2
Granat Oldboys - Kamex Plus 5:8
Elba - Flo Cars  2:6
   
HALPN I Liga
3. kolejka 
 20.12.2020
Picars - Cezar 1:2
Dziki - ZEORK 3:2
Toolmex Truck  - Decor INK 6:5
    
   
HALPN II Liga
3. kolejka 
 20.12.2020
BMBS - Drewmes 4:4
Pizzeria B. - Pielgrzymi 6:4
Fischer A.utomotive- Kamex 1:10
Piranie Mirów- Rubin 3:6
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png