W piątek, 4 grudnia, w krytej pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Spółdzielcza 19, rywalizowały dzieci i młodzież ze skarżyskich szkół podstawowych i gimnazjów. Wszystko to w ramach Mikołajkowego Turnieju Pływackiego, którego patronat objął Prezydent Miasta Skarżyska- Kamiennej.
Konkurencje indywidualne i sztafety przeprowadzane zostały seriami na czas bez eliminacji. O kolejności decyduje czas uzyskany przez startujących.
Wśród "podstawówek" najlepsza okazała się popularna "piątka". Niespodzianką więc jest "dopiero" druga lokata SP 13.
Wśród gimnazjów królowało Gim nr 2. I tutaj również mozna uznać za niespodziewany wynik uczniów z Gim nr 1.
Zwycięzcy, osoby które stanęły na podium otrzymały pluszaki, medale i statuetki. Natomiast najlepsze reprezentacje szkół - ich opiekunowie - dostały puchary. W imieniu Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej najlepszym pływakom i pływaczkom, gratulował z-ca prezydenta Grzegorz Małkus i dyrektor MCSiR - Krzysztof Randla.
Szkoły podstawowe:
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, ch)
1. Bartosz Żebracki (SP 5)
2. Witold Szymczyk (SP 13)
3. Kornel Pajek (SP 5) |
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, dz)
1. Karina Rurarz (SP 13)
2. Paulina Ciuk (SP 1)
3. Maja Pałecka (SP 13) |
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, dz)
1. Karina Rurarz (SP 13)
2. Paulina Ciuk (SP 1)
3. Maja Pałecka (SP 13) |
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, dz)
1. Karina Rurarz (SP 13)
2. Paulina Ciuk (SP 1)
3. Maja Pałecka (SP 13)
|
Klasy I-III (50m, s. dowolnym, ch)
1. Kacper Nowak (SP 13)
2. Bartosz Światkowski (SP 5)
3. Paweł Marculewicz (SP 7)
|
Klasy I-III (50m, s. dowolnym, dz)
1. Ola Stepień (SP 13)
2. Katarzyna Buryło (SP 5)
3. Patrycja Wilczyńska (SP 13)
|
Klasy IV (50m, s. dowolnym, ch)
1. Bartosz Kaczor (SP 5)
2. Sebastian Piętak (SP 13)
3. Wiktor Baran (SP 13) |
Klasy IV (50m, s. dowolnym, dz)
1. Wiktoria Dembowska (SP 5)
2. Anna Rurarz (SP 13)
3. Julia Koperwas (SP 13) |
Klasy IV (50m, s. klasycznym, dz)
1. Natalia Zuba (SP 5)
2. Zuzanna Czach (SP 13)
3. Nina Stępień (SP 3) |
Klasy V-VI (50m, s. dowolnym, ch)
1. Jakub Majewski (SP 13)
2. Jakub Kowalik (SP 13)
3. Filip Skośkiewicz (SP 13)
|
Klasy V-VI (50m, s. dowolnym, dz)
1. Ewa Sidor (SP 5)
2. Dominika Łękawska (SP 13)
3. Katarzyna Pawelec (SP 1) |
Klasy V-VI (50m, s. klasycznym, ch)
1. Konrad Stachoń (SP 5)
2. Kacper Dudek (SP 13)
3. Filip Żmijewski (SP 1) |
Klasy V-VI (50m, s. klasycznym, dz)
1. Ola Ungier (SP 5)
2. Ola Kubicka (SP 2)
3. Katarzyna Soból (SP 5)
|
Klasy V-VI (50m, s. grzbietowym, ch)
1. Patryk Gnat (SP 9)
2. Piotr Mańko (SP 13)
3. Patryk Kumoch (SP 5) |
Klasy V-VI (50m, s. grzbietowym, dz)
1. Anita Zarychta (SP 7)
2. Magdalena Czach (SP 13)
3. Ewelina Chmielewska (SP 5) |
Sztafeta 4x25m Klasy I-IV
1. SP 5
2. SP 13
3. SP 1 |
Sztafeta 4x50m Klasy I-VI
1. SP 5
2. SP 13
3. SP 1 |
Szkoły podstawowe (klasyfikacja :
1. SP 5
2. SP 13
3. SP 1 |
Szkoły gimnazjalne:
Klasy I-II (50m, s. dowolnym, ch)
1. Daniel Leśniak (G 3)
2. Krzysztof Soból (G 2)
3. Marcel Cieślik (G 1) |
Klasy I-II (50m, s. dowolnym, dz)
1. Katarzyna Chruzik (G 3)
2. Dominika Marculewicz (PG)
3. Anna Tomasik (G 2) |
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, ch)
1. Wojciech Chrzęszczyk (G 1)
2. Marcin Drab (G 1)
3. Arkadiusz Karbownik (G 1) |
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, dz)
1. Emilia Kordecka (PG)
2. Wioletta Borowiec (G 2)
3. Aleksandra Wojteczek (G 1)
|
Klasy III (50m, s. dowolnym, ch)
1. Norbert Włosek (G 2)
2. Kamil Kondysz (G 1)
3. Mateusz Witek (G 3)
|
Klasy III (50m, s. dowolnym, dz)
1. Dominika Świercz (G 2)
2. Patrycja Waga (G 1)
3. Karolina Rurarz (G 3)
|
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, ch)
1. Krzysztof Fusik (G 2)
2. Nicola Dudziński (G 2)
3. Damian Gnat (G 1) |
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, dz)
1. Magda Zielińska (G 2)
2. Paula Derlatka (G 2)
3. Sylwia Kalwat (G 2)
|
Klasy I-II (50m, s.grzbietowym, ch)
1. Franciszek Leśniewski (G 2)
2. Piotr Nosek (G 1)
3. Łukasz Szczepański (G 1)
|
Klasy I-II (50m, s.grzbietowym, dz)
1. Małgorzata Ziemniak (G 1)
2. Roksana Grzymała (G 2)
3. Sara Krupa (G 1)
|
Klasy III (100m, s. dowolnym, ch)
1. Tomasz Chrzęszczyk (G 1)
2. Bartek Łyżwa (G 2)
3. Piotr Bąk (G 2) |
Sztafeta 8x50 (mieszany)
1. G 2
2. G 1 |
Fotorelacja:
zdjęcia dzięki uprzejmości portalu skarzysko24.pl
|