Kobiety świątecznie - II Turniej Halowy Piłki Nożnej. PDF Drukuj Email
07.03.2010.
W sobotę, 6 marca, hala sportowa, przy ul. Sienkiewicza 34, nie mogła świecić pustkami. Tego dnia bowiem grafik zawodów został szczelnie wypełniony.
Już od rana, dokładnie od godz. 9.00 do walki o puchar prezesa Wtórpolu - Leszka Wojteczka - przystąpiły piłkarki nożne, z dwoma składami skarżyskiego Granatu na czele. Podobnie jak przed rokiem, odbył się Turniej Halowy Piłki Nożnej Kobiet, to jego druga edycja. Na parkiecie zobaczyliśmy, oprócz zawodniczek Granatu: pierwszoligowe Zamłynie Radom (dwa składy), drugoligowe zespoły MKS Opoczno (dwa składy) i Spartakusa Daleszyce (jeden skład).

Zawody trwały do ok. godz. 15.00, rozegrano 21 meczy, po 12 min., bez przerw. Obowiązywał system "każdy z każdym" i kto zdobył najwięcej punktów, ten sięgnął po główną nagrodę. Faworytem był radomski zespół. Nie zawiódł oczekiwań i to piłkarkom Zamłynia I przypadło 1. miejsce. Tuż za nimi uplasowały się zawodniczki z Opoczna (I), a na 3. pozycji podopieczne trenera Seweryna Dejworka - Granat I.

1  2-23

Wyróżniono także indywidulanie najlepsze zawodniczki.
  • Najlepszą zawodniczką turnieju została: Aleksandra Jamicka (Zamłynie I Radom)
  • Najlepsza strzelczyni turnieju: Katarzyna Budnik (MKS Opoczno I)- 16 goli
  • Najlepsza bramkarka: Edyta Siara (Zamłynie I Radom)
  • Puchar Fair Play: Granat II Skarżysko
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wręczono uczestniczkom kwiaty - tulipany, a także słodkie upominki.

« poprzedni artykuł   następny artykuł »