WYNIKI V MEMORIAŁU IM. KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO PDF Drukuj Email
14.10.2013.

Przedszkola       (rocznik 2007 i młodsi)


Chłopcy

1.

Oskar Łukomski

Przedszkole nr 9

2.

Marcel Kwiecień

SP nr 1 w Ostrowcu

3.

Brajan Majecki

LKB Rudnik

4.

Konrad Herka

SP nr 9

5.

Adrian Alberski

Przedszkole Planeta Dziecka

6.

Wiktor Sieczka

Przedszkole nr10

 

 

 

 

 

Przedszkola       (rocznik 2007 i młodsi)

Dziewczęta

1.

Kinga Jankowska

Sp nr 9

2.

Sandra Siuda

Sp nr 9

3.

Zuzanna Kwintal

Przedszkole nr 4

4.

Marta Pietrusiewicz

Przedszkole nr 9

5.

Martyna Rawska

SP nr 5

6.

Nikola Szyszko

SP nr 9

 

SP klasy I, II (rocznik 2006 i 2005)

Chłopcy

1.

Igor Młodawski

PAS Skarżysko

2.

Alan Katerżawa

SP nr 3

3.

Krystian Siemieniec

PAS Skarżysko / SP 7

4.

Kornel Chmielewski

PAS Skarżysko/ SP 7

5.

Kacper Mirek

SP 3

6.

Jakub Nowak

SP 5

 

SP klasy I, II (rocznik 2006 i 2005)

Dziewczęta

1.

Katarzyna Brzózka

SP nr 13 kl. II

2.

Sandra Chudzik

SP nr 5

3.

Julia Pietrusiewicz

SP 5

4.

Oliwia Dudek

SP 5

5.

Amelia Mazurkiewicz

SP nr 9

6.

Kinga Żak

SP 3

 

SP klasy III, IV(rocznik 2004 i 2003)

Chłopcy

1.

Marcel Zarychta

SP 13

2.

Kacper Majewski

SP 13

3.

Mateusz Mamla

SP 7

4.

Filip Sikora

SP 2 kl III

5.

Bartosz Suligowski

SP2

6.

Mateusz Berus

SP 7

 

SP klasy III, IV(rocznik 2004 i 2003)

Dziewczęta

1.

Helena Mazurkiewicz

Bieszków Dolny

2.

Olga Bernaciak

LKB Rudnik

3.

Agata Mysior

SP 9

4.

Marta Jędrys

SP 2

5.

Małgorzata Kałka

SP 2

6.

Kasia Borek

SP 1

 

SP klasy V, VI (rocznik 2002, 2001 )

Chłopcy

1.

Patryk Gołacki

SP 3

2.

Patryk Nowak

SP5

3.

Jakub Pabiś

SP 13

4.

Jakub Karpeta

SP7

5.

Patryk Chmura

SP3

6.

Marcel Głuszek

SP 5

 

SP klasy V, VI (rocznik 2002, 2001 )

Dziewczęta

1.

Julia Szymkiewicz

brak

2.

Paulina Kosmala

LKB Rudnik

3.

Wiktoria Majecka

LKB Rudnik

4.

Kamila Jedlińska

SP 7

5.

Natalia Kasprzyk

ZSP 4

6.

Aleksandra Romańczuk

ZSP 4

 

Gimnazja I, II kl. (rocznik 2000, 1999)

Chłopcy

1.

Mateusz Wróbel

KS Słoneczko Busko Zdrój

2.

Mariusz Grzejszczyk

brak

3.

Aleksander Skurski

Gimnazjum nr 2 Skarżysko

4.

Łukasz Śmieszek

Niepubliczne gimnazjum S-ka

5.

Arkadiusz Brylak

Gimnazjum nr3 w Skarżysku

6.

Marcin Chłopek

Gimnazjum nr 1 Skarżysko

 

Gimnazja I, II kl. (rocznik 2000, 1999)

Dziewczęta

1.

Łucja Wiktorowicz

Gimna Nr 1 W Opocznie

2.

Joanna Gozdek

KS Śłoneczko Busko-Zdr.

3.

Agnieszka Konieczna

Majdów

4.

Patrycja Wisnios

LKB Rudnik

5.

Sandra Chojnacka

Gimnazjum nr 3 Skarżysko

6.

Paulina Pochwała

Gimnazjum nr 3 Skarżysko

 

Gimnazja III kl. (rocznik 1998)

Chłopcy

 

1.

Mateusz Dębski

ZTE Radom

2.

Kamil Bielawski

Gimnazjum nr1 w Strawczynie

3.

Robert Mnich

ZTE Radom

4.

Paweł Konieczny

Gimnazjum w Majdowie

5.

Karol Pańczyk

Gimnazjum nr1 w Strawczynie

6.

Artur Szymczyk

KS Słoneczko Busko Zdrój

 

Gimnazja III kl. (rocznik 1998)

Dziewczęta

1.

Maja  Dyoniziak

LKB Rudnik

2.

Anita Zarychta

ZSP nr 1 Skarżysko

3.

Wiktoria Nowak

KS Słoneczko Busko Zdrój

4.

Martyna Miernik

G2 Skarżysko

5.

Wiktoria Toma

Gimnazjum Prywatne

 

Junior młodszy rocznik   1997 i 1996

Chłopcy

 

1.

Marcin Rzeszowski

Juventa Kobex Starachowice

2.

Krystian Surma

Olimp Strawczyn

3.

Szymon Wiktorowicz

Opoczno Sport Team

4.

Bartłomiej Wójcik

TLTL ZTE Radom

5.

Jakub Olewnik

I LO Kielce

 

Junior młodszy rocznik   1997 i 1996

Dziewczęta

1.

Karolina Przytuła

STS Skarżysko

2.

Monika Filipowska

LKB Rudnik

3.

Natalia Góra

LKB Rudnik

4.

Paulina Majos

LO Kielce

 

Junior starszy rocznik 1995 i 1994

Chłopcy

 

1.

Mateusz Borkowski

LKB Rudnik

2.

Mateusz Kaczor

ZTE RADOM

3.

Damian Sator

KS Słoneczko Busko Zdrój

4.

Piotr Jaśtal

brak

5.

Kacper Kwiecień

Zespół Szkół 3 Ostrowiec Św.

6.

Damian Krzosek

ZTE Radom

 

Junior starszy rocznik 1995 i 1994

Dziewczęta

1.

Agnieszka Filipiak

LKB Rudnik

2.

Klaudia Kotańska

I LO

3.

Ewelina Płatos

ZTE RADOM

 

 

OPEN

o   Kobiety    10 km

o   Mężczyźni 10 km

 

 

Mce

Nr

Imię Nazwisko

Miejscowość

Kraj

wiek

Wynik

1

73

Aleksander Borysiuk

Kovel

UA

28

32.06.93

2

82

Dawid Kubiec

Juventa Starachowice

POL

26

32.08.74

3

71

Siergiej Fiskowicz

Kovel

UA

 

32.26.45

4

80

Łukasz Woźniak

Olimp Strawczyn

POL

23

32.40.57

5

98

Rafał Wójcik

 

POL

41

33.10.15

6

88

Rafał Czarnecki

 

POL

 

33.51.57

7

72

Sergiej Bereziuk

 

UA

 

34.55.29

8

92

Marcin Ciepłak

Chemika Rybnik

POL

22

36.35.77

9

61

Tomasz Gwarek

 

POL

 

36.36.49

10

84

Piotr Kleczaj

Juventa Starachowice

POL

28

38.09.84

11

96

Sylwester Dudek

 

POL

 

39.04.29

1

4

Ilona  Barvanowa

Kovel

UA

 

39.05.39

12

94

Michał Gajewski

Sfora Ojca Dyrektora

POL

33

39.20.29

13

70

Maciej Garbacz

 

POL

 

39.55.83

14

78

Dominik Kalwasiński

Akademia Holistyczna

POL

20

40.07.65

15

81

Zbigniew Dulemba

Akademia Holistyczna

POL

29

41.47.12

16

59

Piotr Pazera

 

POL

 

41.54.06

17

60

Sebastian Przybycień

 

POL

 

41.54.77

18

91

Maciej Ciepłak

Chemika Rybnik

POL

51

42.22.19

19

65

Arkadiusz Wnukowski

Pąństwowa Straż Pożarna

POL

42

42.33.07

20

97

Jacek Wiktorowicz

 

POL

 

42.33.35

21

87

Damian Orzechowski

Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

POL

28

42.33,67

2

8

Beata Janda

Niewymiękacze

POL

26

43.15.14

22

64

Andrzej Lasota

 

POL

 

43.25.16

3

5

Monika Gielec

 

POL

 

43.36.54

23.

100

Leszek Wojteczek

Wtórpol Maraton Team

POL

57

43.40.30

24.

50

Artur Osman

Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

POL

43

43,46.64

25.

76

Krzysztof Ogłoza

Akademia Holistyczna

POL

27

43.52.72

26.

86

Piotr Sztandera

 

POL

 

44.12.53

27.

74

Dariusz Nowak

 

POL

 

44.28.65

28.

85

Damian Kutera

 

POL

 

44.30.78

29.

57

Mariusz Balcerak

Wtórpol Maraton Team

POL

35

44.47.09

30.

90

Kamil Jasiński

Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać

POL

35

44.53.35

31.

89

Łukasz Tomczyk

 

POL

 

44.58.09

32.

55

Michał Zugaj

Endorfina Szydlowiec

POL

23

45.09.26

33.

53

Maciej Adamczyk

 

POL

 

45.14.06

34.

77

Marcin Kolcek

 

POL

 

45.21.87

35.

93

Krzysztof Milarski

 

POL

 

46.20.34

36.

62

Przemysław Zieliński

SOD

POL

32

46.20.99

37.

95

Paweł Prasowski

 

POL

34

46.24.32

38.

66

Jarosław Piątkowski

 

POL

 

46.42.57

4

7

Lidia Pytel

 

POL

 

47.13.57

39.

75

Kamil Krakowiak

Akademia Holistyczna

POL

17

47.14.41

40.

58

Wiesław Szewczyk

 

POL

 

47.46.24

5

3

Anna Ordyńska

 

POL

 

48.33.32

41.

67

Tomasz Kwaczyński

 

POL

 

48.42.06

42.

69

Janusz Ordyński

 

POL

 

50.04.63

43.

99

Bartłomiej Homa

 

POL

 

51.33.51

44.

63

Jarosław Garbacz

 

POL

 

51.33.78

45.

83

Sebastian Węgłowski

Akademia Holistyczna

POL

18

51.34.18

46.

51

Paweł Sobczak

 

POL

 

52.55.89

47.

79

Mariusz Brzozowicz

 

POL

 

52.58.38

6

2

Katarzyna Boruń

 

POL

41

54.26.80

48.

68

Tomasz Ordyński

 

POL

 

54.27.78

7

6

Luiza Bolechowska

 

POL

 

55.43.24

49.

54

Jan Maj

 

POL

 

1.02.03.34

50.

52

Robert Kijak

 

POL

 

1.02.48.34

8

9

Elżbieta Synowiec

 

POL

 

1.09.25.95

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

W dniach 23 - 24 czerwca - Hala Sportowa nieczynna

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w dniach 23-24 czerwca 2018 Hala Sportowa będzie nieczynna 

Więcej

Turniej Koszykówki Ulicznej 3 vs 3 "StreetBasket 2018"

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej 3 vs 3"Skarżysko – Kamienna - StreetBasket 2018"

Więcej

Oferta MCSiR na okres wakacji 2018

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na sportowe wakacje 2018.  

Więcej

Sportowy Turniej Miast i Gmin - STMiG 2018 za nami

W dniach 26 maja - 1 czerwca, odbyła się XXIV edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2018. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach X Europesjkiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Nasze miasto również włączyło się w tą ogólnopolską akcję. Organ...

Więcej

II Majowy Turniej Piłki Nożnej

Na boisku Orlik przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku odbył się II Majowy Turniej Piłki Nożnej.

Więcej

Przerwa techniczna na Krytej Pływalni

iejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że Kryta Pływalnia przy ul.Spółdzielczej 19, w dniach 22 czerwca - 6 lipca będzie nieczynna. W tym terminie odbywać się będą prace techniczne na basenie. 

Więcej

II Bieg Konstytucji za nami

W czwartek, 3 maja, w Skarżysku - Kamiennej odbył się po raz drugi Bieg Konstytucji pod honorowym patronatem prezydenta miasta Konrada Kroniga. Zwycięzcami zostali Dawid Kubiec ze Starachowic i Justyna Śliwiak z Warszawy.

Więcej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 3 gości
studiofit_na_mcis.png