W niedzielę tj. 8 grudnia br. rozegrano IV kolejkę 16 spotkań VI Edycja
Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po IV kolejce pozycję lidera w I
Lidze utrzymał zespół BELFRY a w II Lidze pierwszą lokatę utrzymał zespół
KAMEX24.pl.
Następna kolejka 22 grudnia 2013r.(w I Lidze mecz na szczycie Belfry - Skarzysko24.pl, godz. 18.20)
ZAPRASZAMY!
I LIGA
15:00
|
ALSEN - BEZPIECZNY POWIAT
|
15:40
|
FC CEZAR WSCHODNIA - DZIKI
|
16:20
|
OLD BOYS - MIT-SAT AUTOMATYKA DO BRAM
|
17:00
|
FLO CARS - TOOLMEX TRUCK
|
17:40
|
ZEORK - ART.-MUZ
|
18:20
|
BELFRY - SKRZYSKO24.PL
|
19:00
|
LEWIATAN SBW - KAGOM STAL KAMIENNA
|
19:40
|
PRZYDWORCOWE - BMBS PRZDWORCOWE
|
II LIGA
9:00
|
OCHRA TOMBUD - WIELKA WIEŚ
|
9:40
|
SKAR-SYSTEM - PIZERIE BIESIADOWO
|
10:20
|
POGOTOWIE RATUNKOWE - PARADOX SKARŻYSKO
|
11:00
|
CZARNI PARSZÓW - UNIA AWIM
|
11:40
|
SKARMAX - ORŁY SKARŻYSKO
|
12:20
|
DOM POD KLUCZ - ZELKO
|
13:00
|
BETTER HALF - MISTER ELPUL
|
13:40
|
WANMIĘS-WITEX - KAMEX24.PL
|
IV kolejka HALPN – 08.12.2013r.
I liga
|
Lewiatan
SBW
|
Przydworcowe
|
3:5 (2:2)
|
|
|
Old Boys
|
BMBS
Przydworcowe
|
4:5 (2:3)
|
|
|
Flo Cars
|
Bezpieczny
Powiat
|
5:6 (3:4)
|
|
|
FC Cezar
Wschodnia
|
Skarzysko24.pl
|
4:9 (2:5)
|
|
|
Zeork
|
Kagom Stal Kamienna
|
5:2 (2:1)
|
|
|
Toolmex
Truck
|
Mit-Sat
Aut. do Bram
|
16:1 (8:1)
|
|
|
Alsen
|
Belfry
|
1:4 (0:1)
|
|
|
Dziki
|
Art-Muz
|
6:3 (3:1)
|
|
|
II liga
|
Better
Half
|
Wanmięs
Witex
|
5:4 (1:1)
|
|
|
Pogotowie
Ratunkowe
|
Kamex24.pl
|
3:4 (1:2)
|
|
|
Czarn
Parszów
|
Orły
Skarżysko
|
2:6 (1:1)
|
|
|
Skar-System
|
Zelko
|
5:6 (1:3)
|
|
|
Ochra
Tombud
|
Mister
Elpul
|
5:4 (2:1)
|
|
|
Unia Awim
|
Paradox
Skarżysko
|
7:2 (4:0)
|
|
|
SkarMax
|
Dom Pod
Klucz
|
4:4 (3:1)
|
|
|
Valkower
|
Wielka
Wieś
|
4:2 (3:2)
|
|
|
Tabela I ligi po 4 kolejce
Lp
|
Drużyna
|
M
|
G+
|
G-
|
PKT
|
1
|
Belfry
|
4
|
22
|
7
|
12
|
2
|
Skarzysko24.pl
|
4
|
28
|
16
|
12
|
3
|
Dziki
|
4
|
35
|
9
|
10
|
4
|
Zeork
|
4
|
22
|
11
|
9
|
5
|
Przydworcowe
|
4
|
20
|
11
|
9
|
6
|
Toolmex
Truck
|
4
|
29
|
12
|
7
|
7
|
BMBS
Przydworcowe
|
4
|
14
|
12
|
7
|
8
|
Alsen
|
4
|
18
|
10
|
6
|
9
|
Lewiatan
SBW
|
4
|
18
|
11
|
6
|
10
|
Flo Cars
|
4
|
16
|
19
|
4
|
11
|
Kagom Stal
Kamienna
|
4
|
9
|
18
|
4
|
12
|
Bezpieczny
Powiat
|
4
|
13
|
24
|
4
|
13
|
Art.-Muz
|
4
|
19
|
30
|
3
|
14
|
FC Cezar
Wschodnia
|
4
|
11
|
24
|
0
|
15
|
Old Boys
|
4
|
8
|
26
|
0
|
16
|
Mit-Sat
Automatyka Do Bram
|
4
|
5
|
43
|
0
|
Najlepsi
strzelcy: Piotr Moroń (FC Cezar
Wschodnia) – 9
Artur
Jastrząb (Flo Cars) – 9
Kamil
Burasiewicz (ZEORK) – 9
Mariusz Płusa (Dziki) – 7
Robert Frączkiewicz (Belfry) -7
Jakub
Niedziela (Art.-Muz) – 7
Tabela II ligi po 4 kolejce
Lp
|
Drużyna
|
M
|
G+
|
G-
|
PKT
|
1
|
Kamex24.pl
|
4
|
35
|
11
|
12
|
2
|
Unia Awim
|
4
|
27
|
11
|
12
|
3
|
Valkower
|
4
|
45
|
7
|
9
|
4
|
Zelko
|
4
|
26
|
14
|
9
|
5
|
Better
Half
|
4
|
22
|
13
|
9
|
6
|
Pogotowie
Ratunkowe
|
4
|
21
|
14
|
9
|
7
|
Wanmięs
Witex
|
4
|
27
|
16
|
6
|
8
|
Wielka
Wieś
|
4
|
24
|
15
|
6
|
9
|
Mister
Elpul
|
4
|
22
|
17
|
6
|
10
|
Ochra
Tombud
|
4
|
14
|
21
|
6
|
11
|
SkarMax
|
4
|
15
|
15
|
4
|
12
|
Skar-Sytem
|
4
|
15
|
20
|
3
|
13
|
Orły
Skarżysko
|
4
|
10
|
26
|
3
|
14
|
Dom Pod
Klucz
|
4
|
11
|
24
|
1
|
15
|
Czarni
Parszów
|
4
|
10
|
46
|
0
|
16
|
Paradox
Skarżysko
|
4
|
8
|
57
|
0
|
Najlepsi
strzelcy: Michał Dudek (Kamex24.pl) – 13
Marcin
Biela (Valkower) – 11
Kamil Kępa (Unia Awim) – 11
Sebastian Bilski
(Wanmięs-Witex) – 11
|