W niedzielę, 18 lutego, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 9. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
W sobotę, 17 lutego, odbyły się dwa przełożone spotkania z 6 kolejki. Stalmax Mirzec pokonał Dziki 2:1. W drugim meczu Belfry podzieliły się punktami z BMBS-em Ganer po remisie 5:5 .
W niedzielę, rozegrano 9. kolejkę spotkań. W pierwszej lidze KK Pożyczki pokonały Freedom Kamienną 5:3, w drugim spotkaniu skarzysko24.pl wygrało z Cezarem 3:2. W pozostałych spotkaniach Stalmax Mirzec pokonał Straż Pożarną 5:4. Kolejnej porażki doznała ekipa Wanmięsu Wiex, tym razem przegrała z ZEORK-iem 0:7. Wielka Wieś przegrała z Dzikami 4:5.
Dziewiąta kolejkę spotkań II ligi rozpoczęło spotkanie lidera Toolmexu Truck z Kamexem, mecz zakończył się wygraną tych drugich 1:6. Była to pierwsza porażka lidera w rozgrywkach. W kolejnym spotkaniu Pizzeria Biesiadowo zremisowała z Better Halfem 3:3. Wicelider Decor INK pewnie pokonał BMBS 5:0. W ostatnim spotkaniu Skar System wygrał z Januszem Szerszeniem 4:1.
W lidze Oldboyów Belfry wysoko pokonały Posadaj 7:1. Lider Flo Cars wygrał z Kamexem Plus 6:0. Plantago pokonało BMBS Ganer 3:1.
Mecz zaległy
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Stalmax Mirzec
Gołosz, Gralec
|
2:1(0:0) |
Dziki
Nowak
|
Wyniki 9 kolejki I ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
KK Pożyczki
Tarzanowski 2, Gembski, Szwed 2
|
5:3(0:1) |
Freedom Kamienna
Lisowski, Kateusz 2 |
2. |
Cezar
Majos, Kaczmarczyk
|
2:3(0:2) |
skarzysko24.pl
Kępa, Obara 2
|
3. |
Stalmax Mirzec
Gralec, Grudniewski 2, Niedziela, Maciąg
|
5:4(2:3) |
Straż Pożarna
Maciejczak, Grzyb, Gałązka 2
|
4. |
ZEORK
Bartosik 4, Lisowski, Miller, Bińkowski
|
7:0(4:0) |
Wanmięs Witex
|
5. |
Dziki
Nowak 2, K.Płusa, Gadecki
|
5:4(1:1)
|
Wielka Wieś
Kwiatkowski 3, Gorajski |
6. |
Drew Rut |
|
pauza |
Klasyfikacja strzelców I liga:
1. Robert Grzyb ( Straż Pożarna) - 15 bramek
2. Piotr Moroń (Drew Rut), Maciej Gąska (Freedom Kamienna) 14 bramek
3. Jakub Niedziela (Stalmax Mirzec) - 11 bramek
Wyniki 9 kolejki II ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Toolmex Truck
Kieres
|
1:6(1:1)
|
Kamex
Osuch 3, Szyszko, Karpeta,Skuza |
2. |
Pizzeria Biesiadowo
Wolski 2, Długosz
|
3:3(2:2) |
Better Half
Magiera, Sadza, Gołębiowski
|
3. |
Decor INK
Marmaj, Wasik, Bratasz,Piętak, Biskup |
5:0(2:0)
|
BMBS
|
4. |
Szerszeń Janusz
Nyga |
1:4(0:0) |
Skar System
Cieślak 3, Kaczmarski
|
Klasyfikacja strzelców II liga:
1. Mateusz Rogoziński ( Toolmex Truck) - 14 bramek2. Artur Osuch (Kamex) - 13 bramek3. Tomasz Marmaj (Decor INK) - 12 bramek
Mecz zaległy
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Belfry
Bilski 4, Plucner
|
5:5(1:1) |
BMBS Ganer
Miernik 3, Wolski 2
|
Wyniki 9 kolejki U-35
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Belfry
Nowak 5, Jedynak 2
|
7:1(2:0) |
Posadaj
Limanin
|
2. |
Flo Cars
Majewski 4,Jastrząb, samob
|
6:0(1:0) |
Kamex Plus
|
3. |
BMBS Ganer
Miernik
|
1:3(1:1) |
Plantago
Ozięmbłowski 2, Stępień |
Klasyfikacja strzelców Oldboye:
1. Artur Jastrzab (FLo Cars) - 27 bramek
2. Arkadiusz Bilski (Belfry) - 15 bramek
3. Marcin Miernik (BMBS Ganer) - 11 bramek
Tabela I LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
skarzysko24.pl |
8 |
16 |
36:20
|
|
Stalamax Mirzec |
8 |
16 |
40:25 |
|
Dziki |
8 |
15 |
39:21 |
|
Straż Pożarna |
8 |
15 |
48:33 |
|
Cezar |
9 |
13 |
38:27
|
|
ZEORK |
7 |
13 |
33:24 |
|
Wanmięs Wietex |
9 |
13 |
32:50 |
|
KK Pożyczki |
8 |
12 |
35:38 |
|
Drew Rut |
8 |
7 |
33:42 |
|
Freedom Kamienna |
7 |
6 |
24:42 |
|
Wielka Wieś |
8 |
3 |
21:57 |
Tabela II LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Toolmex Truck |
9 |
24 |
47:25 |
|
Decor INK |
9 |
22 |
50:30 |
|
Kamex |
9 |
15 |
41:21 |
|
Pizzeria Biesiadowo |
9 |
14 |
29:30 |
|
Better Half |
9 |
13 |
41:35 |
|
BMBS |
9 |
11 |
25:34 |
|
Skar System |
9 |
4 |
27:51 |
|
Szerszeń Janusz |
9 |
1 |
8:42 |
Tabela liga Oldboyów
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Flo Cars |
9 |
27 |
49:9 |
|
Belfry |
9 |
16 |
43:37 |
|
Kamex Plus |
9 |
13 |
28:35 |
|
Plantago |
9 |
9 |
26:40 |
|
BMBS Ganer |
9 |
8 |
26:31 |
|
Posadaj |
9 |
6 |
20:40 |
|