W sobotę i niedzielę, 10-11 marca piłkarze amatorzy rozegrali dwie kolejki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
W sobotę, 10 marca odbyła się rozegrana awansem kolejka z 18 marca. W pierwszej lidze rozpoczęła się walka o mistrzostwo i utrzymanie w grupach mistrzowskiej i spadkowej. W grupie spadkowej Cezar pokonał Drew Rut 8:3. Freedom Kamienna podzielił się punktami w Wielką Wsią, po remisie 6:6. W grupie mistrzowskiej ZEORK pewnie pokonał Stalmax Mirzec 9:3. W kolejnych spotkaniach skarzysko24.pl pokonało Dziki 4:3, KK Pożyczki wygrało z Wanmięsem Witex 7:3.
W II lidze Decor INK wygrał z Kamexem 4:2, Better Half rozgromił drużynę Szerszeń Janusz 11:1. Lider Toolmex Truck pokonał BMBS 4:2. W ostatnim spotkaniu Skar System wygrał z Pizzerią Biesiadowo 4:3.
W lidze Oldboyów Kamex Plus pokonał BMBS Ganer 5:3, Belfry wygrał z Plantago 8:3. Flo Cars zwyciężył z Posadajem 6:2.
W niedzielnych spotkaniach I ligi, w grupie spadkowej Freedom Kamienna pokonał Drew Rut 8:3, Straż Pożarna wygrała z Cezarem 4:2. W grupie mistrzowskiej skarzysko24.pl pokonało Stalmax Mirzec 5:2. Za niespodziankę można uznać wygraną KK Pożyczek z Dzikami aż 10:1, ZEROK pewnie pokonał Wanmięs Witex 7:3, choć do przerwy przegrywał 0:1.
W drugiej lidze, po 13 kolejce nastąpiła zmiana lidera, został nim Decor INK, który wygrał ze Skar - Systemem 7:3. Dotychczasowy lider Toolmex Truck przegrał z Better Halfem 4:3. W pozostałych spotkaniach Kamex pokonał Pizzerię Biesiadowo 6:2. Szerszeń Janusz wygrał z BMBS-em 8:6, było to ich pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.
W lidze Oldboyów Flo Cars wygrał z BMBS Ganer 5:3, Posadaj pokonał Plantago 4:1. W ostatnim meczu Belfry zwyciężył z Kamexem Plus 8:5.
Wyniki 12 kolejki I ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Cezar
Majos Ciok, Kwaśniewski 3, Wrona, Kaczmarczyk, Adamczyk
|
8:3 (5:2) |
Drew Rut
Borek, Jastrząb, Moroń
|
2. |
Freedom Kamienna
Gąska 3, Koperek, Pisarek 2
|
6:6(2:2) |
Wielka Wieś
M.Połeć, D.Połeć, Kwiatkowski 3 Sowa
|
3. |
Stalmax Mierzec
Cholewiński 2, Niedziela
|
3:9(0:5) |
ZEORK
Sobczyk, Bartosik 4,Karpeta, Kuliński, Chrzanowski)
|
4. |
skarzysko24.pl
Kępa, Głuszek, Kotte, Mendak
|
4:3(2:2) |
Dziki
Gadecki 2, Ślęzak
|
5. |
Wanmięs Witex
Wąs, Brożek, Pająk
|
3:7(1:3)
|
KK Pożyczki
Plucner, Kiliszek, Sowa, P.Kocia 4
|
6. |
Straż Pożarna |
|
pauza |
Wyniki 12 kolejki II ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Kamex
Osuch, Szyszko
|
2:4(1:1)
|
Decor INK
Marmaj, Purtak 2, Piętak
|
2. |
Better Half
Sadza, Magiera 3, Adamiec 6, Buczek
|
11:1(6:0) |
Szerszeń Janusz
Nyga
|
3. |
Toolmex Truck
Rogozińki, Miernik 3
|
4:2(1:1)
|
BMBS
Mastalerz, Tusiński
|
4. |
Skar System
Matysek, Kaczmarski, Chatys, samob. |
4:3(1:1) |
Pizzeria Biesiadowo
Łuczyński 3
|
Wyniki 12 kolejki U-35
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
BMBS Ganer
Balcerak 3, Wolski
|
3:5(1:2) |
Kamex Plus
Lisowski, Bartosik 3, Miller
|
2. |
Plantago
Rogalski 2, Polak
|
3:8(1:1) |
Belfry
Skalski, Domaradzki, Niedziela, Frączkiewicz 3, Jedynak, samob.
|
3. |
Posadaj
Ciok, Ogar
|
2:6(1:4) |
Flo Cars
Jastrząb 4, Połeć, Lesiak
|
Wyniki 13 kolejki I ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Freedom Kamienna
Gąska 6, Pacek, Pisarek |
8:3 (3:1) |
Drew Rut
Moroń, Rzeszowski, Borek |
2. |
Cezar
Kwaśniewski, Wrona
|
2:4(1:2) |
Straż Pożarna
Grzyb 4
|
3. |
skarzysko24.pl
Obara 3, Głuszek, Kotte
|
5:2(3:1) |
Stalmax Mirzec
Gołosz, Gralec
|
4. |
KK Pożyczki
Sowa 2, A.Kocia 2, Kaczmarczyk 2, Lisowski, P.Kocia 2, Soja
|
10:1(4:1) |
Dziki
Mróz
|
5. |
Wanmięs Witex
Wąs 2, Brożek
|
3:7(1:0)
|
ZEORK
Bińkowski 2, Bartosik 2, Durlik, Tkaczyk 2
|
6. |
Wielka Wieś |
|
pauza |
Klasyfikacja strzelców - I liga
1. Maciej Gaska (Freedom Kamienna) - 32 bramki
2. Piotr Moroń (Drew Rut) - 20 bramek
3. Robert Grzyb (Straż Pożarna) - 19 bramek
Wyniki 13 kolejki II ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Skar System
Ozóg, Napora, Kaczmarski
|
3:7(3:2)
|
Decor INK
Marmaj, Purtak 3, Piątek, Biskup 2
|
2. |
Toolmex Truck
Rogoziński 2, Winter
|
3:4(2:2) |
Better Half
Sadza 2, Buczek, samob.
|
3. |
Kamex
Osuch 3, Szyszko, Jankowski 2
|
6:2(2:1)
|
Pizzeria Biesiadowo
Pierzchalski, Długosz |
4. |
BMBS
Sieradzki 3, Cieloch, Prokop, samob.
|
6:8(1:2) |
Szerszeń Janusz
Korzeniowski 2, Nyga 6
|
Klasyfikacja strzelców - II liga
1.
Mateusz Rogozinski (Toolmex Truck) - 23 bramki
2. Artur Osuch (Kamex) - 21 bramek
3. Tomek Marmaj (Decor INK) 16 bramek
Wyniki 13 kolejki U-35
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
BMBS Ganer
Kostrzewa, Pajek, Miernik
|
3:5(2:2) |
Flo Cars
Jastrząb 3, Łyżwa, Lesiak
|
2. |
Posadaj
Winter 2, Kowalczyk, Bodo
|
4:1(2:0) |
Plantago
Rogalski
|
3. |
Kamex Plus
Bartosik 3,Kaczmarczyk 2 |
5:8(2:5) |
Belfry
Skalski, Frączkiewicz 2, Jedynak 4, samob.
|
Klasyfikacja strzelców - Oldboye
1.
Artur Jastrzab (Flo Cars) - 37 bramek
2. Arek Bilski (Belfry) - 17 bramek
3. Robert Fraczkiewicz (Belfry) - 16 bramek
Tabela I LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
ZEORK |
12 |
28 |
68:31
|
|
skarzysko24.pl |
12 |
25 |
51:33 |
|
KK Pożyczki |
12 |
21 |
60:51 |
|
Dziki |
12 |
18 |
52:40 |
|
Stalmax Mirzec |
12 |
16 |
50:56
|
|
Wanmięs Witex |
12 |
16 |
41:64 |
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Straż Pożarna |
11 |
18 |
53:44 |
|
Freedom Kamienna |
12 |
16 |
56:62 |
|
Cezar |
12 |
16 |
51:40 |
|
Drew Rut |
12 |
13 |
56:66 |
|
Wielka Wieś |
11 |
4 |
28:79 |
Tabela II LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Decor INK |
13 |
34 |
68:39 |
|
Toolmex Truck |
13 |
33 |
69:32 |
|
Kamex |
13 |
24 |
60:30 |
|
Better Half |
13 |
22 |
65:46 |
|
Pizzeria Biesiadowo |
13 |
14 |
37:46 |
|
BMBS |
13 |
11 |
38:65 |
|
Skar System |
13 |
10 |
47:70 |
|
Szerszeń Janusz |
13 |
4 |
19:75 |
Tabela liga Oldboyów
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Flo Cars |
13 |
39 |
70:18 |
|
Belfry |
13 |
25 |
67:55 |
|
Kamex Plus |
13 |
20 |
48:51 |
|
Posadaj |
13 |
13 |
36:52 |
|
Plantago |
13 |
9 |
32:61 |
|
BMBS Ganer |
13 |
8 |
36:52 |
|