W niedzielę, 24 listopada, zainaugurowały rozgrywki 12 . edycji Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. Do rozgrywek zgłosiło się 21 drużyn, które zostały podzielone na trzy ligi.
W pierwszej kolejce spotkań I ligi już w pierwszym meczu doszło do bardzo ciekawego pojedynku, ZEORK zmierzył się z Dzikami, jak na mecz kolejki przystało padło w nim aż 11 bramek, ZEOK pokonał rywali 6:5. W drugim meczu drużyna PMP Skarżysko - Kamienna zagrała z Wanmięsem, niestety spotkanie to zostało przerwane w 12. minucie przy stanie 2:1 dla PMP, jeden z zawodników Wanmięsu otrzymał czerwoną kartę, nie mógł się z tym pogodzić i naruszył nietykalność cielesną jednego z sędziów.
Mecz natychmiast został przerwany, a wynik zweryfikowany jako walkower dla drużyny PMP Skarżysko. W ostatnim meczu Kamex Kasy Fiskalne pokonał Toolmex Truck 3:0. W pierwszej kolejce pauzował Cezar.
Pierwszą kolejkę spotkań II ligi rozpoczęło spotkanie BMBS-u Mirzec z Pizzerią Biesiadowo, mecz zakończył się wygraną Pizzerii 7:3. W kolejnym spotkaniu Decor INK pokonał nową drużynę Rubin 4:2, Picars wysoko pokonał ekipę Szerszeń 7:3. W ostatnim meczu Sorbin wygrał z drugim beniaminkiem Fisher Automotive 6:2.
W lidze Oldboyów Jastrzębie pokonały Elbę 5:3, Flo Cars rozgromił BMBS 15:3, Better Half wysoko pokonał Kamex 24.pl 9:2.
Wyniki 1 kolejki I ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
ZEORK
Lisowski, Bińkowski, Gałązka 2, Wikło 2 |
6:5 |
Dziki
Piętak 3, Kocia, Mosiołek |
2. |
Wanmięs
|
0:5 vo. |
PMP Skarżysko-Kamienna
|
3. |
Kamex Kasy Fiskalne
Skuza 2, samob. |
3:0 |
Toolmex Truck |
4. |
Cezar
|
|
pauza
|
Klasyfikacja strzelców I liga:
1. Paweł Piętak (Dziki) - 3 bramki2. Paweł Gałązka, Emil Wikło (ZEORK) - 2 bramki
Wyniki 1 kolejki II ligi
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
BMBS Mirzec
Derlatka, Gołosz, samob. |
3:7 |
Pizzeria Biesiadowo
Seweryński 2, Długosz 2, Skórski 3
|
2. |
Rubin
Osuch 2 |
2:4 |
Decor INK
Marmaj, Tokarczyk, Wasik |
3. |
Szerszeń
Korzeniowski, Czubak, Herka |
3:7 |
Picars
Miernik, Połeć, Jastrząb 2, Kwiatkowski, Gąsowski 2 |
4. |
Fischer Automotive
Ludew,Potępa |
2:6 |
Sorbin
Mastalerz 2, Rożek 4 |
Klasyfikacja strzelców II liga:
1.Mateusz Rożek 4 (Sorbin)2. Patryk Skórski - 3 bramki
Wyniki 1 kolejki U-35
NR |
DRUŻYNA |
WYNIK |
DRUŻYNA |
1. |
Jastrzębie
Bilski 2, Anduła, Mosiołek 2 |
5:3 |
Elba
Minda, Kocia, samob. |
2. |
BMBS
Ogar, Kostrzewa, Wasik |
3:15 |
FLo Cars
Jastrząb 4, Łyżwa 2, Połeć 2, Miernik 3, Rożkiewicz, Sala, samob. 2 |
3. |
Kamex24.pl
Słoń, Bartosik |
2:9 |
Better Half
Kwaśniewski 6, Oziembłowski 2, Sieczka |
Klasyfikacja strzelców Oldboye:
1. Maciej Kwaśniewski (Better Half) - 6 bramek2. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 4 bramki3. Marcin Miernik (Flo Cars - 3 bramki)
Tabela I LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
PMP Skarżysko |
1 |
3 |
5:0 |
|
Kamex Kasy Fiskalne |
1 |
3 |
3:0 |
|
ZEORK |
1 |
3 |
6:5 |
|
Dziki |
1 |
0 |
5:6 |
|
Toolmex Truck |
1 |
0 |
0:3 |
|
Wanmięs |
1 |
0 |
0:5 |
|
Cezar |
- |
- |
- |
Tabela II LIGA
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Pizzeria Biesiadowo |
1 |
3 |
7:3 |
|
Picars |
1 |
3 |
7:3 |
|
Sorbin |
1 |
3 |
6:2 |
|
Decor INK |
1 |
3 |
4:2 |
|
Rubin |
1 |
0 |
2:4 |
|
Fischer Automotive |
1 |
0 |
2:6 |
|
Szerszeń |
1 |
0 |
3:7 |
8. |
BMBS Mirzec |
1 |
0 |
3:7 |
Tabela liga Oldboyów
Lp.
|
Zespół
|
Mecze
|
Pkt.
|
Bramki |
|
Flo Cars |
1 |
3 |
15:3 |
|
Better Half |
1 |
3 |
9:2 |
|
Jastrzębie |
1 |
3 |
5:3 |
|
Elba |
1 |
0 |
3:5 |
|
Kamex24.pl |
1 |
0 |
2:9 |
6. |
BMBS |
1 |
0 |
3:15 |
Zestaw par 2 kolejki
Niedziela 1 grudnia
II liga
13.00 Sorbin - Picars13.40 Fischer Automotive -Szerszeń14.20 Pizzeria Biesiadowo - Decor INK 15.00 Rubin - BMBS Mierzec
Oldboye
15.40 Better Half - Flo Cars16.20 Jastrzębie - Kamex24.pl17.00 Elba - BMBS
I liga
17.40 Kamex Kasy Fiskalne - Cezar18.20 Dziki - PMP Skarżysko19.00 Wanmięs - ZEORK
Dziki - pauza
|