W pi±tek, 4 grudnia, w krytej p³ywalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji, ul. Spó³dzielcza 19, rywalizowa³y dzieci i m³odzie¿ ze skar¿yskich szkó³ podstawowych i gimnazjów. Wszystko to w ramach Miko³ajkowego Turnieju P³ywackiego, którego patronat obj±³ Prezydent Miasta Skar¿yska- Kamiennej.
Konkurencje indywidualne i sztafety przeprowadzane zosta³y seriami na czas bez eliminacji. O kolejno¶ci decyduje czas uzyskany przez startuj±cych.
W¶ród "podstawówek" najlepsza okaza³a siê popularna "pi±tka". Niespodziank± wiêc jest "dopiero" druga lokata SP 13.
W¶ród gimnazjów królowa³o Gim nr 2. I tutaj równie¿ mozna uznaæ za niespodziewany wynik uczniów z Gim nr 1.
Zwyciêzcy, osoby które stanê³y na podium otrzyma³y pluszaki, medale i statuetki. Natomiast najlepsze reprezentacje szkó³ - ich opiekunowie - dosta³y puchary. W imieniu Prezydenta Miasta Skar¿yska-Kamiennej najlepszym p³ywakom i p³ywaczkom, gratulowa³ z-ca prezydenta Grzegorz Ma³kus i dyrektor MCSiR - Krzysztof Randla.
Szko³y podstawowe:
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, ch)
1. Bartosz ¯ebracki (SP 5)
2. Witold Szymczyk (SP 13)
3. Kornel Pajek (SP 5) |
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, dz)
1. Karina Rurarz (SP 13)
2. Paulina Ciuk (SP 1)
3. Maja Pa³ecka (SP 13) |
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, dz)
1. Karina Rurarz (SP 13)
2. Paulina Ciuk (SP 1)
3. Maja Pa³ecka (SP 13) |
Klasy I-III (25m, s. dowolnym, dz)
1. Karina Rurarz (SP 13)
2. Paulina Ciuk (SP 1)
3. Maja Pa³ecka (SP 13)
|
Klasy I-III (50m, s. dowolnym, ch)
1. Kacper Nowak (SP 13)
2. Bartosz ¦wiatkowski (SP 5)
3. Pawe³ Marculewicz (SP 7)
|
Klasy I-III (50m, s. dowolnym, dz)
1. Ola Stepieñ (SP 13)
2. Katarzyna Bury³o (SP 5)
3. Patrycja Wilczyñska (SP 13)
|
Klasy IV (50m, s. dowolnym, ch)
1. Bartosz Kaczor (SP 5)
2. Sebastian Piêtak (SP 13)
3. Wiktor Baran (SP 13) |
Klasy IV (50m, s. dowolnym, dz)
1. Wiktoria Dembowska (SP 5)
2. Anna Rurarz (SP 13)
3. Julia Koperwas (SP 13) |
Klasy IV (50m, s. klasycznym, dz)
1. Natalia Zuba (SP 5)
2. Zuzanna Czach (SP 13)
3. Nina Stêpieñ (SP 3) |
Klasy V-VI (50m, s. dowolnym, ch)
1. Jakub Majewski (SP 13)
2. Jakub Kowalik (SP 13)
3. Filip Sko¶kiewicz (SP 13)
|
Klasy V-VI (50m, s. dowolnym, dz)
1. Ewa Sidor (SP 5)
2. Dominika £êkawska (SP 13)
3. Katarzyna Pawelec (SP 1) |
Klasy V-VI (50m, s. klasycznym, ch)
1. Konrad Stachoñ (SP 5)
2. Kacper Dudek (SP 13)
3. Filip ¯mijewski (SP 1) |
Klasy V-VI (50m, s. klasycznym, dz)
1. Ola Ungier (SP 5)
2. Ola Kubicka (SP 2)
3. Katarzyna Soból (SP 5)
|
Klasy V-VI (50m, s. grzbietowym, ch)
1. Patryk Gnat (SP 9)
2. Piotr Mañko (SP 13)
3. Patryk Kumoch (SP 5) |
Klasy V-VI (50m, s. grzbietowym, dz)
1. Anita Zarychta (SP 7)
2. Magdalena Czach (SP 13)
3. Ewelina Chmielewska (SP 5) |
Sztafeta 4x25m Klasy I-IV
1. SP 5
2. SP 13
3. SP 1 |
Sztafeta 4x50m Klasy I-VI
1. SP 5
2. SP 13
3. SP 1 |
Szko³y podstawowe (klasyfikacja :
1. SP 5
2. SP 13
3. SP 1 |
Szko³y gimnazjalne:
Klasy I-II (50m, s. dowolnym, ch)
1. Daniel Le¶niak (G 3)
2. Krzysztof Soból (G 2)
3. Marcel Cie¶lik (G 1) |
Klasy I-II (50m, s. dowolnym, dz)
1. Katarzyna Chruzik (G 3)
2. Dominika Marculewicz (PG)
3. Anna Tomasik (G 2) |
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, ch)
1. Wojciech Chrzêszczyk (G 1)
2. Marcin Drab (G 1)
3. Arkadiusz Karbownik (G 1) |
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, dz)
1. Emilia Kordecka (PG)
2. Wioletta Borowiec (G 2)
3. Aleksandra Wojteczek (G 1)
|
Klasy III (50m, s. dowolnym, ch)
1. Norbert W³osek (G 2)
2. Kamil Kondysz (G 1)
3. Mateusz Witek (G 3)
|
Klasy III (50m, s. dowolnym, dz)
1. Dominika ¦wiercz (G 2)
2. Patrycja Waga (G 1)
3. Karolina Rurarz (G 3)
|
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, ch)
1. Krzysztof Fusik (G 2)
2. Nicola Dudziñski (G 2)
3. Damian Gnat (G 1) |
Klasy I-II (50m, s.klasycznym, dz)
1. Magda Zieliñska (G 2)
2. Paula Derlatka (G 2)
3. Sylwia Kalwat (G 2)
|
Klasy I-II (50m, s.grzbietowym, ch)
1. Franciszek Le¶niewski (G 2)
2. Piotr Nosek (G 1)
3. £ukasz Szczepañski (G 1)
|
Klasy I-II (50m, s.grzbietowym, dz)
1. Ma³gorzata Ziemniak (G 1)
2. Roksana Grzyma³a (G 2)
3. Sara Krupa (G 1)
|
Klasy III (100m, s. dowolnym, ch)
1. Tomasz Chrzêszczyk (G 1)
2. Bartek £y¿wa (G 2)
3. Piotr B±k (G 2) |
Sztafeta 8x50 (mieszany)
1. G 2
2. G 1 |
Fotorelacja:
zdjêcia dziêki uprzejmo¶ci portalu skarzysko24.pl
|