LPKA
IV Edycja LPKA zakończona - Basket Star znów triumfuje. PDF Drukuj Email
30.05.2010.
W niedzielę, 30 maja br., w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, rozegrano turniej finałowy IV Edycji Ligi Piłki Koszykowej Amatorów.
Ten etap ligi nieco różni się od meczy w rundzie zasadniczej. Przede wszystkim długością kwarty. W turnieju finałowym trwa ona 7 minut.
Dzisiaj oglądaliśmy cztery mecze, półfinały i te najważniejsze o 3. pozycję i finał.

Czytaj całość…

Poznaliśmy skład turnieju finałowego w IV Edycji LPKA. PDF Drukuj Email
15.05.2010.
Coraz mniej zagadek zostało do rozwiązania w IV Edycji Ligi Piłki Koszykowej Amatorów. W sobotę, 15 maja 2010r. w hali sportowej MCSiR, przy ul. Sienkiewicza 34, rozegrane zostały spotkania w rundzie play off.
Po 7. kolejkach rundy zasadniczej, zmierzyły się ze sobą zespoły z przeciwległych biegunów tabeli.
Dzisiejsi zwycięzcy, przystąpią do ostatniego etapu rozgrywek, do turnieju finałowego.

Pora na rundę play off - 7. kolejka LPKA. PDF Drukuj Email
08.05.2010.
W sobotę, 8 maja 2010r., w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34, odbyły się cztery ostatnie mecze rundy zasadniczej w Lidze Piłki Koszykowej Amatorów.
Pierwotnie dzisiaj miała się zakończyć liga, ale wskutek zdarzeń losowych terminy rozgrywek są przesunięte. Po 7. kolejkach nic się nie zmieniło, dwa punkty zdobyła broniąca tytułu mistrzowskiego - ekipa ze Starachowic, Basket Star. Ona zwyciężyła rundę zasadniczą.

Sennie po przerwie - 6. kolejka LPKA. PDF Drukuj Email
24.04.2010.
Kolejną dłuższą przerwę w swoich rozgrywkach zaliczyli koszykarze - amatorzy, którzy uczestniczą w Lidze Piłki Koszykowej Amatorów.
W sobotę (24 kwietnia) w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34, po prawie miesięcznym rozbracie w basketballem odbyła się przekładana - 6. kolejka LPKA.
Na pierwszy plan wysunął się pojedynek liderów ligi: Basketu Star z Demonami. Kibice koszykówki też zapewne czekali na jednoczesny występ jednych z najskuteczniejszych zawodników rozgrywek - Rzeszowskiego (Gim 3) i Odzimkowskiego (Erbel I).

«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 66