Aktualności
IX Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich i XXIII STMiG PDF Drukuj Email
24.05.2017.

W ramach IX Europejskiego  Tygodnia  Sportu dla Wszystkich oraz XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin w okresie od 26 maja do 1 czerwca 2017 na terenie Gminy Skarżysko – Kamienna odbędą się następujące imprezy sportowe.  Zapraszamy do udziału w imprezach:

Czytaj całość…

Uwaga: Utrudnienia w ruchu - I Bieg Konstytucji PDF Drukuj Email
20.04.2017.
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że w związku z organizacją I Biegu Konstytucji w dniu 3 maja, w godzinach 13.30 - 17.30  mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym

Milica Erbel mistrzem ALK !!! PDF Drukuj Email
10.04.2017.
Zakończyły się rozgrywki XI edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki. Mistrzem została drużyna Milica Erbel, która w finale dwukrotnie pokonała Grubasów. Trzecie miejsce zajęła drużyna Odeon, która wygrała z 3B Team 2:1.

Jerzy Skarżyński gościem I Biegu Konstytucji PDF Drukuj Email
04.04.2017.
Gościem specjalnym I Biegu Konstytucji  który odbędzie się 3 Maja w Skarżysku-Kamiennej będziemy Jerzy Skarżyński - polski lekkoatleta, długodystansowiec, reprezentant Polski w pucharze świata i Europy w maratonie.

«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 826