Aktualności
Wakacje 2022 z MCSIR PDF Drukuj Email
15.06.2022.
Przed nami pełne atrakcji wakacje w mieście - każda z miejskich placówek przygotowała mnóstwo propozycji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych osób.Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej również przygotowało ofertę dla wszystkich. Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji  i udziału w zajęciach sportowych. 
Czytaj całość…
 
Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka (wyniki) PDF Drukuj Email
07.06.2022.
W piątek (3 czerwca), na pływalni miejskiej w Skarżysku-Kamiennej, odbyły się Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka. W Turnieju udział brały reprezentacje dziewcząt i chłopców skarżyskich Szkół Podstawowych. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła Prywatna Szkoła Podstawowa. Turniej odbył się pod patronatem prezydenta miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kroniga. 
Czytaj całość…
 
Mistrzostwa Skarżyska w tenisie stołowym PDF Drukuj Email
11.05.2022.
W niedzielę, 8 maja, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyły się otwarte mistrzostwa Skarżyska w tenisie stołowym.
Czytaj całość…
 
Zakończyła się XIII edycja HALPN. Dziki mistrzem ! PDF Drukuj Email
30.03.2022.
W niedzielę, 27 marca, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbyła się ostatnia 15. kolejka spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Mistrzem XIII edycji ligi halowej została drużyna Dziki, drugie miejsce zajęła drużyna ZEORK, trzeci był Cezar. Organizatorem rozgrywek było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji. 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 1103
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 3 gości
studiofit_na_mcis.png