Aktualności
Komunikat organizacyjny XV Memoriału im. Krzysztofa Wolińskigo PDF Drukuj Email
07.09.2023.
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Urząd Miasta Skarżyska – Kamiennej i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji Skarżysko - Kamienna zapraszają do udziału w XV Memoriale im. Krzysztofa Wolińskiego, który odbędzie się w dniu 22 września 2023  (dla przedszkoli i szkół) oraz w biegu OPEN, który odbędzie się w dniu 14 października 2023.  Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga.
Czytaj całość…
 
"Sportowa Jajecznica" - Zabawne Zawody Sportowe PDF Drukuj Email
01.09.2023.
Zapraszamy zawody sportowe "Sportowa Jajecznica v2" czyli Zabawne Zawody Sportowe, które odbędą się w dniach 9-10 września na skateparku w Skarżysku-Kamiennej Wydarzenia objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga. Organizatorzy: Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej oraz Sportowa Jajecznica.
Czytaj całość…
 
Otwarte hulajnogowe mistrzostwa Skarżyska PDF Drukuj Email
30.08.2023.
W  weekend, 19 i 20 sierpnia Kielcach i Skarżysku-Kamiennej odbyły się dwudniowe zawody hulajnogowe V3 Kielce & Skarland. W sobotę zawody odbyły się na skateparku na kieleckiej Kadzielni, w niedzielę areną zmagań był skatepark w Skarżysku - Kamiennej. Sportowcy rywalizowali w pięciu kategoriach, na najlepszych czekały nagrody o łącznej wartości 17 tysięcy złotych! Wydarzenie współfinansowane było ze środków Gminy Skarżysko-Kamienna, honorowy patronatem nad wydarzeniem objął Konrad Krönig - Prezydent Skarżyska-Kamiennej.
Czytaj całość…
 
Woda na kąpielisku strzeżonym na Zalewie Rejów przydatna do kąpieli. PDF Drukuj Email
24.07.2023.
 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że od dnia 24 lipca 2023 woda na kąpielisku strzeżonym na Zalewie Rejów jest przydatna do kąpieli.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 37 - 40 z 1195
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość