Aktualności
Turniej Gier i Zabaw Przedszkolaków PDF Drukuj Email
27.09.2023.
 W hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej w dniu 26 września odbył się Turniej Gier i Zabaw dla 6latków z kilku przedszkoli. Turniej zorganizowano z okazji XXIX edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin oraz w ramach XV Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Organizatorem wydarzenia było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji       w Skarżysku-Kamiennej przy współpracy z  Urzędem Miasta w Skarżysku – Kamiennej. Honorowy partonat nad imprezą objął prezydent miasta Konrad kronig.  
Czytaj całość…
 
XV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego za nami PDF Drukuj Email
22.09.2023.

  W piątek 22 września, na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego 57, odbył się XV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego.   Rywalizowały przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe. Organizatorem wydarzenia byli: Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Urząd Miasta Skarżyska – Kamiennej oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej.  Wydarzenie odbyło się pod patronatem prezydenta miasta Konrada Kroniga.


Czytaj całość…
 
"Sportowa Jajecznica v2" czyli Zabawne Zawody Sportowe PDF Drukuj Email
13.09.2023.
W weekend 9 i 10 września na skateparku w Skarżysku-Kamiennej obyły się zawody sportowe "Sportowa Jajecznica v2" czyli Zabawne Zawody Sportowe. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Kronig.
Czytaj całość…
 
Komunikat organizacyjny XV Memoriału im. Krzysztofa Wolińskigo PDF Drukuj Email
07.09.2023.
Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Urząd Miasta Skarżyska – Kamiennej i Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji Skarżysko - Kamienna zapraszają do udziału w XV Memoriale im. Krzysztofa Wolińskiego, który odbędzie się w dniu 22 września 2023  (dla przedszkoli i szkół) oraz w biegu OPEN, który odbędzie się w dniu 14 października 2023.  Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konrada Kröniga.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 1171
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili: