Aktualności
XV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego za nami PDF Drukuj Email
22.09.2023.

  W piątek 22 września, na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego 57, odbył się XV Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego.   Rywalizowały przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły ponadpodstawowe. Organizatorem wydarzenia byli: Skarżyskie Towarzystwo Sportowe, Urząd Miasta Skarżyska – Kamiennej oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej.  Wydarzenie odbyło się pod patronatem prezydenta miasta Konrada Kroniga.


Czytaj całość…
 
"Sportowa Jajecznica v2" czyli Zabawne Zawody Sportowe PDF Drukuj Email
13.09.2023.
W weekend 9 i 10 września na skateparku w Skarżysku-Kamiennej obyły się zawody sportowe "Sportowa Jajecznica v2" czyli Zabawne Zawody Sportowe. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Kronig.
Czytaj całość…
 
"Sportowa Jajecznica" - Zabawne Zawody Sportowe PDF Drukuj Email
01.09.2023.
Zapraszamy zawody sportowe "Sportowa Jajecznica v2" czyli Zabawne Zawody Sportowe, które odbędą się w dniach 9-10 września na skateparku w Skarżysku-Kamiennej Wydarzenia objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga. Organizatorzy: Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej oraz Sportowa Jajecznica.
Czytaj całość…
 
Otwarte hulajnogowe mistrzostwa Skarżyska PDF Drukuj Email
30.08.2023.
W  weekend, 19 i 20 sierpnia Kielcach i Skarżysku-Kamiennej odbyły się dwudniowe zawody hulajnogowe V3 Kielce & Skarland. W sobotę zawody odbyły się na skateparku na kieleckiej Kadzielni, w niedzielę areną zmagań był skatepark w Skarżysku - Kamiennej. Sportowcy rywalizowali w pięciu kategoriach, na najlepszych czekały nagrody o łącznej wartości 17 tysięcy złotych! Wydarzenie współfinansowane było ze środków Gminy Skarżysko-Kamienna, honorowy patronatem nad wydarzeniem objął Konrad Krönig - Prezydent Skarżyska-Kamiennej.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 1161
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili: