Miko豉jkowy Turniej P造wacki za nami PDF Drukuj Email
11.12.2017.
W pi徠ek, 8 grudnia, na p造walni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej odby si Miko豉jkowy Turniej P造wacki, w turnieju wzi窸y udzia reprezentacje szkó podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowa這 ponad 200. zawodników.
  

Rywalizowano na kilku dystansach, klasy I -I V p造wa造 25 metrów stylem dowolnym, pozosta貫 klasy musia造 przep造n望 dystans 50 metrów stylem klasycznym oraz dowolnym, szko造 podstawowe wystawi造 równie  sztafety, które mia造 do przep造ni璚ia 8x25 metrów. Gimnazjali軼i rywalizowali na dystansach 50 i 100 metrów. Do ka盥ej konkurencji szko豉 mog豉 zg這si dowoln ilo嗆 zawodników, jeden ucze móg wystartowa w jednej konkurencji oraz w sztafecie.

We wszystkich konkurencjach zawodnicy p造wali na czas, o zaj璚iu poszczególnych miejsc na podium w danej kategorii wiekowej  decydowa造 najlepsze pomiary czasowe.

Organizatorem Miko豉jkowego Turnieju P造wackiego by這 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej.  

W klasyfikacji dru篡nowej Szkó Podstawowych zwyci篹y豉 Szko豉 Podstawowa nr 13, drugie miejsce zaj窸a Szko豉 Podstawowa nr 1, trzecie Szko豉 Podstawowa nr 5 .

W klasyfikacji dru篡nowej Gimnazjów zwyci篹y這 Gimnazjum nr 2, drugie miejsce zaj窸o Gimnazjum  1 

Wyniki Miko豉jkowego Turnieju P造wackiego

Szko造 Podstawowe

Klasy I  - 25 m - styl dowolny – ch這pcy

1. Mi這sz Samiec - SP 13 (31,44)
2. Antoni Krogulec - SP Szyd這wiec (38,74)
3. Danylo Korniichuk - Dwuj瞛yczna Niepubliczna SP (54,44)

Klasy I -25 m - styl dowolny – dziewcz皻a

1. Kamila Konkol – SP 13 ( 29,66)
2. Gabriela Krupa – SP 13 (31,26)
3. Zofia Mamla – SP13 (46,89)

Klasy I - 25 m - styl dowolny  z desk-  ch這pcy 

1. Kacper Kaczmarczyk – SP 1 (37,10)
2. Piotr Wójcik – SP 1 (41,83)
3. Filip Sucharski – SP 5 (43,89)

Klasy - 25 m - styl dowolny z desk -  dziewcz皻a

1. Maria Kruk – SP 13 (26,34)
2. Aleksandra W御ik – SP  13 (35,33)
3.  Julia Kasperek – SP 13 (41,33)

Klasy II  - 25 m - styl dowolny z desk – ch這pcy

1. Jakub Ja鎍zyk – SP 5 (32,10)
2. Jakub Zbroja – SP 13 (32,87)
3. B豉瞠j Adamczyk – Dwuj瞛yczna Niepubliczna SP  (33,99)

Klasy II  - 25 m - styl dowolny z desk  - dziewczyny

1. Zuzanna Tomczyk - SP 13 (35,73)
2. Aleksandra Zaj帷zkowska - SP 13 (39,83)
3. Magdalena Kotwica - SP 1 (54,67)

Klasy II - 25m - styl dowolny - ch這pcy 

1. Fabian Wentych – SP 1 (26,64))
2. Antoni Magierowski – SP 13 (32,07))
3. Adam Sulima – SP 5 (40,78)

Klasy II 25 m - styl dowolny z desk – dziewcz皻a

1. Martyna Kowalik - SP 13 (27,71)
2. Izabela Szmidt – SP 13 (29,18)
3. Zofia Lipiec - SP 5 (30,87)

Klasy  III - 25 m - styl dowolny -  ch這pcy 

1. Maciej Nalej - SP 1 (19,78)
2. Marcel Bakalarz - SP 5  (20,16)
3. Wiktor Adamczyk - SP 5 (23,42_)

Klasa III - 25 m - styl dowolny -  dziewcz皻a

1. Roksana Górzy雟ka – SP Szyd這wiec (30,12)
2. Marta D帳rowa – SP Prywatna (30,15)
3. Natalia Strzelec – SP 5 (30,59)

Klasy IV - 25 m - styl dowolny -  ch這pcy 

1.Patryk Kap豉雟ki – SP Prywatna (17,89)
2. Maciej Zalewski– SP 8 (20,63)
3. Konrad Krakowiak – SP 1 (20,79)

Klasy IV 25 m - styl dowolny - dziewcz皻a 

1. Maja Gula – SP 1 (20,22)
2. Beata Jasi雟ka – SP 2 (21,53)
3. Adrianna Minda - SP Prywatna (22,23)

Klasy V - 50 m, styl dowolny, ch這pcy 

1. Adrian Czy – SP 13 (47,87)
2. Piotr Winiarski – SP 5 (52,09)
3. Mateusz Horbal – SP 13 (52,58)

Klasy V - 50 m, styl dowolny, dziewcz皻a

1. Julia Kocia – SP 1 (42,50)
2. Zuzanna Magdziarz – SP 5 (43,69)
3. Iga Dobrowolska – SP Prywatna (47,07))

Klasy V- VII 50 m, styl klasyczny, dziewcz皻a

1. Nikola D帳rowa– SP 5 (58,43)
2. Luzia Marzec– SP 5 (1,03,22)
3. Oliwa Dudek – SP 5 ( 1,04,63)

Klasy VI - 50 m, styl dowolny, dziewcz皻a

1. Martyna Ciuk  – SP 1 (44,43)
2. Julia Pietrasiewicz – SP 5 (45,29)
3. Kamila Ludew– SP 5 (46,64)

Klasy VI - 50, styl dowolny ch這pcy 

1. Daniel Adamczyk - SP 5 (41,05)

Klasy VII - 50 m, styl dowolny, ch這pcy

1. Szymon Mamla– SP 13 (36,68)
2. Maciej Makaruk SP 8 (37,37))
3. Mateusz Krakowiak  – SP 1 (38,74)

Klasy VII - 50 m, styl dowolny, dziewcz徠a

1.Jagoda W這darczyk - SP Prywatna (36,82)
2.Oliwia W這darczyk -  SP Prywatna (43,20)

Klasy VII, 50 m, styl klasyczny , dziewcz皻a

1. Zofia Kubikowska – SP 1  (55,48)
2. Julia Strzelec – SP 5 (1,06,58)
3. Oliwia Gula – SP 1 (1,09,27)

Klasy VII, 50m, styl klasyczny, ch這pcy

1. Jakub Krogulec - SP Szyd這wiec (47,15)
2. Kamil Wróbel - SP 5 (1,02,13)
3. Maksymilian D帳rowa - SP 5 (1,13,32)

Sztafety 8x25

1. SP 1 (3.27,29)
2. SP 5 (4.05,09)
3. SP Prywatna (4,23,99)

50x4m, dziewcz皻a 

1. SP 5 I (3,09,19)
2. SP 1 I (3,09,56)
3. SP 5 II (4,03,83)

50x4, ch這pcy 

1. SP 13 (3,02,54)
2. SP 5 (3,51,22)
3. SP 1 (4,04, 84)

Klasyfikacja dru篡nowa

1. Szko豉 Podstawowa  nr 13 
2. Szko豉 Podstawowa nr  1 
3. Szko豉 Podstaowa nr 5 





GIMNAZJA 

Klasy II - 50 m. ,styl dowolny, ch這pcy

1. Hubert W璕ierek – Gimnazjum nr 1 (34,81)
2. Jan Krawarski - Gimnazjum nr 1 (38,59)
3. Bartosz Kalbarczyk - Gimnazjum nr 2 (40,75))

50 m.,styl dowolny, dziewcz皻a 

1. Zofia Kami雟ka – Gimnazjum nr 2 ( 38,81)
2. Ma貪orzata Herc  -Gimnazjum nr 2 (41,38)
3. Alicja Nowak – Gimnazjum nr 2 (46,63)

Klasy II - 50 m, styl klasyczny, dziewcz皻a 

1. Julia Kuli雟ka - Gimnazjum nr 2 (52,20)
2. Anita Skorek - Gimnazjum nr 1  (56,42)
3. Gabriela Wrona - Gimnazjum nr 2 (58,84)

Klasy II - 50m, styl klasyczny, ch這pcy 

1. Ignacy Fiedorowicz - Gimnazjum nr 2 (45,89)
2. Kornek Bana - Gimnazjum nr 2 (1,18,13)

Klasy II - 100m, styl dowolny, ch這pcy

1. Kacper Majewski - Gimnazjum nr 1 (1,10,73)
2. Kamil Piwko - Gimnazjum nr 2 (1,29,60)
3. Jakub Kowalik - Gimnazjum 2 (1,40,84_ 

Klasy III - styl dowolny, dziewczyny

1. Izabela Kaleta - Gimnazjum nr 1 (37,08)
2. Emilia Szczygie (44.54)

Klasy III - 50m, styl grzbietowy, dziewcz皻a 

1. Nadia Tusznio- Gimnazjum nr 2 (50.99)
2. Patrycja Bilska - Gimnazjum nr 2 (53,14)
3. Ada Ruszkowska - Gimnazjum nr 2 (53,51)

Sztafety 

Ch這pcy 4x50 m, styl dowolny 

1. Gimnazjum nr 2 (2,32,08)
2. Gimnazjum nr 1 (2,35,12)

Dziewcz皻a

1. Gimnazjum nr 2  (2,52,56)
2. Gimnazjum nr 2 II (3,12,26)
3. Gimnazjum 1 (4,16,04)

Klasyfikacja dru篡nowa 

1. Gimnazjum nr 2
2. Gimnazjum nr 1 
 

1.jpg2.jpg6.jpg9.jpg10.jpg12.jpg16.jpg26.jpg27.jpg29.jpg42.jpg42.jpg49.jpg80.jpg


 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »

Informacje

!5 sierpnia Kryta P造walnia nieczynna

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej informuje, 瞠 w dniu 15 sierpnia (鈔oda) Kryta P造walnia b璠zie nieczynna. 

Wi璚ej

Turniej "As闚" w Siatk闚ce Pla穎wej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej zaprasza do udzia逝 w Turnieju "Asów" w  Siatkówce pla穎wej, który odb璠zie si 25 sierpnia 2018.  Zg這szenia przyjmujemy do 23 sierpnia. 

Wi璚ej

Wakacyjna Nauka P造wania rozpocz皻a

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej w okresie wakacji prowadzi Wakacyjn Nauk P造wania dla dzieci.

Wi璚ej

Turniej Koszyk闚ki Ulicznej 3 vs 3 "StreetBasket 2018"

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej zaprasza do udzia逝 w Turnieju Koszykówki Ulicznej 3 vs 3"Skar篡sko – Kamienna - StreetBasket 2018"

Wi璚ej

Oferta MCSiR na okres wakacji 2018

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej zaprasza na sportowe wakacje 2018.  

Wi璚ej

Sportowy Turniej Miast i Gmin - STMiG 2018 za nami

W dniach 26 maja - 1 czerwca, odby豉 si XXIV edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2018. Najwi瘯sza impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach X Europesjkiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Nasze miasto równie w陰czy這 si w t ogólnopolsk akcj. Organ...

Wi璚ej

II Majowy Turniej Pi趾i No積ej

Na boisku Orlik przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku odby si II Majowy Turniej Pi趾i No積ej.

Wi璚ej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 2 go軼i
studiofit_na_mcis.png