Miko豉jkowy Turniej P造wacki za nami PDF Drukuj Email
11.12.2017.
W pi徠ek, 8 grudnia, na p造walni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej odby si Miko豉jkowy Turniej P造wacki, w turnieju wzi窸y udzia reprezentacje szkó podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowa這 ponad 200. zawodników.
  

Rywalizowano na kilku dystansach, klasy I -I V p造wa造 25 metrów stylem dowolnym, pozosta貫 klasy musia造 przep造n望 dystans 50 metrów stylem klasycznym oraz dowolnym, szko造 podstawowe wystawi造 równie  sztafety, które mia造 do przep造ni璚ia 8x25 metrów. Gimnazjali軼i rywalizowali na dystansach 50 i 100 metrów. Do ka盥ej konkurencji szko豉 mog豉 zg這si dowoln ilo嗆 zawodników, jeden ucze móg wystartowa w jednej konkurencji oraz w sztafecie.

We wszystkich konkurencjach zawodnicy p造wali na czas, o zaj璚iu poszczególnych miejsc na podium w danej kategorii wiekowej  decydowa造 najlepsze pomiary czasowe.

Organizatorem Miko豉jkowego Turnieju P造wackiego by這 Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku - Kamiennej.  

W klasyfikacji dru篡nowej Szkó Podstawowych zwyci篹y豉 Szko豉 Podstawowa nr 13, drugie miejsce zaj窸a Szko豉 Podstawowa nr 1, trzecie Szko豉 Podstawowa nr 5 .

W klasyfikacji dru篡nowej Gimnazjów zwyci篹y這 Gimnazjum nr 2, drugie miejsce zaj窸o Gimnazjum  1 

Wyniki Miko豉jkowego Turnieju P造wackiego

Szko造 Podstawowe

Klasy I  - 25 m - styl dowolny – ch這pcy

1. Mi這sz Samiec - SP 13 (31,44)
2. Antoni Krogulec - SP Szyd這wiec (38,74)
3. Danylo Korniichuk - Dwuj瞛yczna Niepubliczna SP (54,44)

Klasy I -25 m - styl dowolny – dziewcz皻a

1. Kamila Konkol – SP 13 ( 29,66)
2. Gabriela Krupa – SP 13 (31,26)
3. Zofia Mamla – SP13 (46,89)

Klasy I - 25 m - styl dowolny  z desk-  ch這pcy 

1. Kacper Kaczmarczyk – SP 1 (37,10)
2. Piotr Wójcik – SP 1 (41,83)
3. Filip Sucharski – SP 5 (43,89)

Klasy - 25 m - styl dowolny z desk -  dziewcz皻a

1. Maria Kruk – SP 13 (26,34)
2. Aleksandra W御ik – SP  13 (35,33)
3.  Julia Kasperek – SP 13 (41,33)

Klasy II  - 25 m - styl dowolny z desk – ch這pcy

1. Jakub Ja鎍zyk – SP 5 (32,10)
2. Jakub Zbroja – SP 13 (32,87)
3. B豉瞠j Adamczyk – Dwuj瞛yczna Niepubliczna SP  (33,99)

Klasy II  - 25 m - styl dowolny z desk  - dziewczyny

1. Zuzanna Tomczyk - SP 13 (35,73)
2. Aleksandra Zaj帷zkowska - SP 13 (39,83)
3. Magdalena Kotwica - SP 1 (54,67)

Klasy II - 25m - styl dowolny - ch這pcy 

1. Fabian Wentych – SP 1 (26,64))
2. Antoni Magierowski – SP 13 (32,07))
3. Adam Sulima – SP 5 (40,78)

Klasy II 25 m - styl dowolny z desk – dziewcz皻a

1. Martyna Kowalik - SP 13 (27,71)
2. Izabela Szmidt – SP 13 (29,18)
3. Zofia Lipiec - SP 5 (30,87)

Klasy  III - 25 m - styl dowolny -  ch這pcy 

1. Maciej Nalej - SP 1 (19,78)
2. Marcel Bakalarz - SP 5  (20,16)
3. Wiktor Adamczyk - SP 5 (23,42_)

Klasa III - 25 m - styl dowolny -  dziewcz皻a

1. Roksana Górzy雟ka – SP Szyd這wiec (30,12)
2. Marta D帳rowa – SP Prywatna (30,15)
3. Natalia Strzelec – SP 5 (30,59)

Klasy IV - 25 m - styl dowolny -  ch這pcy 

1.Patryk Kap豉雟ki – SP Prywatna (17,89)
2. Maciej Zalewski– SP 8 (20,63)
3. Konrad Krakowiak – SP 1 (20,79)

Klasy IV 25 m - styl dowolny - dziewcz皻a 

1. Maja Gula – SP 1 (20,22)
2. Beata Jasi雟ka – SP 2 (21,53)
3. Adrianna Minda - SP Prywatna (22,23)

Klasy V - 50 m, styl dowolny, ch這pcy 

1. Adrian Czy – SP 13 (47,87)
2. Piotr Winiarski – SP 5 (52,09)
3. Mateusz Horbal – SP 13 (52,58)

Klasy V - 50 m, styl dowolny, dziewcz皻a

1. Julia Kocia – SP 1 (42,50)
2. Zuzanna Magdziarz – SP 5 (43,69)
3. Iga Dobrowolska – SP Prywatna (47,07))

Klasy V- VII 50 m, styl klasyczny, dziewcz皻a

1. Nikola D帳rowa– SP 5 (58,43)
2. Luzia Marzec– SP 5 (1,03,22)
3. Oliwa Dudek – SP 5 ( 1,04,63)

Klasy VI - 50 m, styl dowolny, dziewcz皻a

1. Martyna Ciuk  – SP 1 (44,43)
2. Julia Pietrasiewicz – SP 5 (45,29)
3. Kamila Ludew– SP 5 (46,64)

Klasy VI - 50, styl dowolny ch這pcy 

1. Daniel Adamczyk - SP 5 (41,05)

Klasy VII - 50 m, styl dowolny, ch這pcy

1. Szymon Mamla– SP 13 (36,68)
2. Maciej Makaruk SP 8 (37,37))
3. Mateusz Krakowiak  – SP 1 (38,74)

Klasy VII - 50 m, styl dowolny, dziewcz徠a

1.Jagoda W這darczyk - SP Prywatna (36,82)
2.Oliwia W這darczyk -  SP Prywatna (43,20)

Klasy VII, 50 m, styl klasyczny , dziewcz皻a

1. Zofia Kubikowska – SP 1  (55,48)
2. Julia Strzelec – SP 5 (1,06,58)
3. Oliwia Gula – SP 1 (1,09,27)

Klasy VII, 50m, styl klasyczny, ch這pcy

1. Jakub Krogulec - SP Szyd這wiec (47,15)
2. Kamil Wróbel - SP 5 (1,02,13)
3. Maksymilian D帳rowa - SP 5 (1,13,32)

Sztafety 8x25

1. SP 1 (3.27,29)
2. SP 5 (4.05,09)
3. SP Prywatna (4,23,99)

50x4m, dziewcz皻a 

1. SP 5 I (3,09,19)
2. SP 1 I (3,09,56)
3. SP 5 II (4,03,83)

50x4, ch這pcy 

1. SP 13 (3,02,54)
2. SP 5 (3,51,22)
3. SP 1 (4,04, 84)

Klasyfikacja dru篡nowa

1. Szko豉 Podstawowa  nr 13 
2. Szko豉 Podstawowa nr  1 
3. Szko豉 Podstaowa nr 5 





GIMNAZJA 

Klasy II - 50 m. ,styl dowolny, ch這pcy

1. Hubert W璕ierek – Gimnazjum nr 1 (34,81)
2. Jan Krawarski - Gimnazjum nr 1 (38,59)
3. Bartosz Kalbarczyk - Gimnazjum nr 2 (40,75))

50 m.,styl dowolny, dziewcz皻a 

1. Zofia Kami雟ka – Gimnazjum nr 2 ( 38,81)
2. Ma貪orzata Herc  -Gimnazjum nr 2 (41,38)
3. Alicja Nowak – Gimnazjum nr 2 (46,63)

Klasy II - 50 m, styl klasyczny, dziewcz皻a 

1. Julia Kuli雟ka - Gimnazjum nr 2 (52,20)
2. Anita Skorek - Gimnazjum nr 1  (56,42)
3. Gabriela Wrona - Gimnazjum nr 2 (58,84)

Klasy II - 50m, styl klasyczny, ch這pcy 

1. Ignacy Fiedorowicz - Gimnazjum nr 2 (45,89)
2. Kornek Bana - Gimnazjum nr 2 (1,18,13)

Klasy II - 100m, styl dowolny, ch這pcy

1. Kacper Majewski - Gimnazjum nr 1 (1,10,73)
2. Kamil Piwko - Gimnazjum nr 2 (1,29,60)
3. Jakub Kowalik - Gimnazjum 2 (1,40,84_ 

Klasy III - styl dowolny, dziewczyny

1. Izabela Kaleta - Gimnazjum nr 1 (37,08)
2. Emilia Szczygie (44.54)

Klasy III - 50m, styl grzbietowy, dziewcz皻a 

1. Nadia Tusznio- Gimnazjum nr 2 (50.99)
2. Patrycja Bilska - Gimnazjum nr 2 (53,14)
3. Ada Ruszkowska - Gimnazjum nr 2 (53,51)

Sztafety 

Ch這pcy 4x50 m, styl dowolny 

1. Gimnazjum nr 2 (2,32,08)
2. Gimnazjum nr 1 (2,35,12)

Dziewcz皻a

1. Gimnazjum nr 2  (2,52,56)
2. Gimnazjum nr 2 II (3,12,26)
3. Gimnazjum 1 (4,16,04)

Klasyfikacja dru篡nowa 

1. Gimnazjum nr 2
2. Gimnazjum nr 1 
 

1.jpg2.jpg6.jpg9.jpg10.jpg12.jpg16.jpg26.jpg27.jpg29.jpg42.jpg42.jpg49.jpg80.jpg


 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »

Informacje

ALK: 4. kolejka spotka za nami

W sobot, 12 stycznia, odby豉 si 4. kolejka spotka Amatorskiej Ligi Koszykówki. Nast徙i豉 zmiana lidera, prowadzenie w tabeli obj窸a ekipa Milicy Erbel. 

Wi璚ej

HALPN: 6. klolejka spotka (wyniki,strzelcy)

W niedziel, 13 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej rozegrano szóst kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej. 

Wi璚ej

Nab鏎 na zaj璚ia z akrobatyki sportowej dla dzieci i m這dzie篡!

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej oraz AKRO STAR Anna Chru軼ielewska og豉szaj nabór na zaj璚ia z akrobatyki sportowej dla dzieci i m這dzie篡! Zapraszamy dzieci i m這dzie ze Skar篡ska-Kamiennej i okolicznych miejscowo軼i! 

Wi璚ej

Rezerwacja VII tercji na lodowisku w okresie ferii zimowych

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej informuje, 瞠 w okresie ferii zimowych (w dniach 14-18 i 21-25 stycznia) w godzinach 16.00 - 17.00 ( VII tercja) lodowisko b璠zie obj皻e pe軟 rezerwacj. Odbywa si b璠zie feryjna nauka jazdy na 造篤ach dla dzieci. 

Wi璚ej

ALK: 3. kolejka spotka

W sobot, 5 stycznia, rozgrano 3. kolejk spotka Amatorskiej Ligi Koszykówki

Wi璚ej

HALPN: 5. klolejka spotka (wyniki,strzelcy)

W niedziel, 6 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej rozegrano pi徠 kolejk spotka Halowej Amatorskiej Ligi Pi趾i No積ej.

Wi璚ej

Ferie z MCSiR

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skar篡sku-Kamiennej zaprasza do udzia逝 z zaj璚iach nauki p造wania, jazdy na 造篤ach oraz siatkówki, organizowamacyh podczas ferii zimowych 2019. 

Wi璚ej
bip.jpg
basket1.jpg
5. kolejka
19.01.2019  
 
BS Construction Kielce  Basket Star 46:83
3B Team -  Odeon 70:45
Milica Erbel  - pauza  

HALPN Oldboye 
7. kolejka 13.01.2019 
Better Half - Posadaj 12.00
Flo Cars - Kamex Plus 12.40
Belfry- pauza       
HALPN I Liga
7. kolejka 13.012.019 
Simko Tech Metal - Centrum Kredytowe 13.20
Toolmex Truck - Dziki  14.00
Freedom Kamienna - skarzysko24.pl 14.40
Stalmax Mirzec - ZEORK 15.20
Cezar -  pauza  
HALPN II Liga
7.  kolejka 13.01.2019 
Szersze- Pizzeria B. 10.00
Piranie Mirów - Kamex 10.40
Wielka Wie - Sorbin 11.20
BMBS Ganer - pauza  
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 7 go軼i
studiofit_na_mcis.png