HALPN: Trzecia kolejka spotkań za nami PDF Drukuj Email
09.01.2018.
W niedzielę, 7 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 3. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
 

Trzecią kolejkę spotkań I ligi rozpoczęło spotkanie ZEORK-u z Dzikami. Po pierwszej połowie "energetycy" prowadzili już 3:0, w drugiej połowie dołożyli jeszcze dwie bramki, Dziki odpowiedziały dwoma trafieniami, ostatecznie ZEORK wygrał 5:2. W drugim spotkaniu Straż Pożarna zagrała z Cezarem, po pierwszych 15. minutach Strażacy prowadzili 6:1 i wydawało się, że mecz zakończy się wysokim zwycięstwem tej drużyny, jednak w drugiej połowie mecz się troszkę wyrównał. Straż pokonała Cezara 7:5. Spotkanie KK Pożyczki - Stalmax Mirzec zakończyło się wygraną tych pierwszych 4:2. Drużyna skarzysko24.pl wysoko wygrała z Drew Rutem 7:1. W ostatnim spotkaniu 3. kolejki Wanmięs Witex pokonał Freedom Kamienna 5:3.

W drugie lidze trzecią serię spotkań rozpoczął mecz pomiędzy Pizzerią Biesiadowo i Decorem INK, trzy punkty trafiły do ekipy Decoru, która wygrała 3:1. W kolejnym spotkaniu Kamex rozgromił Skar System 10:1, prowadząc do przerwy 5:1.  W pozostałych spotkaniach Toolmex Truck pokonał Szerszenia Janusza 4:0, Better Half wygrał z BMBS-em 5:2.

W lidze Oldboyów Kamex Plux pokonał BMBS Ganer 2:0, Belfry wygrały z Plantago 6:3. Lider FLo Cars pokonał Posadaj 6:1.  




Wyniki 3 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. ZEORK
Tkaczyk, Bińkowski 2, Chrzanowski, Jakubczyk
5:2 (3:0) Dziki
K.Płusa 2 
2. Cezar
Adamczyk, Ungier, M.Wrona 2, D,Wrona
5:7(1:6)
Straż Pożarna
Grzyb 3, Węgrzyn, Kowalik, Sadza 2
3. Stalmax Mirzec
Małek, Strychalski
2:4 (1:2) KK Pożyczki
Kaczmarczyk 2, Kocia 2
4. skarzysko24.pl
Obara, K.Kotte 2, Jeleń, Woźniak, Trzeciakowski
7:0(2:0) Drew Rut
5. Wanmięs Witex
Tokarczyk, Gunciarz, Wąs,Piętak, Brożek
5:3 (3:1)
Freedom Kamienna
Gąska 3
6. Wielka Wieś  
pauza
 
Klasyfikacja strzelców I liga:

1.Robert Grzyb (Straż Pożarna) - 7 bramek
2. Maciej Grudniewski  (Stalmax Mirzec), MaciejGąska (Freedom). Paweł Kocia (KK Pożyczki) - 5 bramek 
3.Grzegorz Małek (Stalmax), Kamil Strychalski  (Stalmax), Paweł Tokarczyk, Mateusz Gunciarz (Wanmięs Witex), Albert Bińkowski (ZEORK), Piotr Moroń) - 4 bramki 


Wyniki 3   kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Pizzeria Biesiadowo
Długosz
1:3(1:2)
 Decor INK
Wasik 2, Biskup
2.   Kamex
Osuch, Szyszko 2,Jankowski 3,Karpeta 2, Skuza,Frydrych
10:1(5:1) Skar System
Cieślak 
3. Toolmex Truck
Miernik 2, Ruzik, Sołtysiak
4:0(1:0)
Szerszeń Janusz

4. BMBS
Mastalerz, Wanowski
 2:5(2:3) Better Half
Ciesielski,Magiera,Łuczek,
Koniarczyk,Szymański

Klasyfikacja strzelców II liga:

1. Bartosz Piętak (Decor INK) - 5 bramek
2. Artur Osuchm Adan Jankowski (Kamex), Krystian Ruzik, Mateusz Rogoziński (Toolmex Truck), Bartek Niewadzisz - 4 bramki 

Wyniki 3 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. BMBS Ganer

0:2(0:0) Kamex Plus
Kaczmarczyk, Bułka
2. Belfry
Frączkiewicz 3, Niedziela, Bilski 2
6:3(2:2) Plantago
Gwóźdź, Polak, Oziembłowski
3. Posadaj
Ogar
1:6(0:3) Flo Cars
Jastrząb 4, Lesiak, Połeć


Klasyfikacja strzelców U-35

1. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 13 bramek 
2. Radosław Bułka (Kamex Plus) - 5 bramek
3. Piotr Oziembłowski (Plantago), Arkadiusz Bilski, Robert Frączkiewicz (Belfry) - 4 bramki 

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
skarzysko24.pl  3 7 13:3
2.
Wanmięs Witex 3 7 16:10
3.
ZEORK 3 7 12:8
4.
Straż Pożarna 3 6 20:12
5.
KK Pożyczki  3 6 11:12
6.
Stalmax Mirzec  3 4 17:9
7.
Dziki 2 3 7:7
8.
Cezar 3 1 9:14
9.
Drew Rut 3 1 9:17
10.
Freedom Kamienna 2 0 5:14
11.
Wielka Wieś 2 0 4:17


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Toolmex Truck 3 9 13:7
2.
Decor INK 3 7 15:11
3.
 Kamex 3 6 16:6
4.
 BMBS 3 4 11:13
5.
Better Half 3 3 14:14
6.
Pizzeria Biesiadowo 3 3 9:11
7.
Szerszeń Janusz 3 1 3:9
8.
Skar System 3 1 7:17

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 3 9 21:3
2.
Kamex Plus 3 6 11:8
3.
Belfry 3 6 12:15
4.
Plantago 3 3 10:12
5.
Posadaj 3 3 4:11
6.
BMBS Ganer 3 0 2:11

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

W dniach 23 - 24 czerwca - Hala Sportowa nieczynna

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że w dniach 23-24 czerwca 2018 Hala Sportowa będzie nieczynna 

Więcej

Turniej Koszykówki Ulicznej 3 vs 3 "StreetBasket 2018"

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej 3 vs 3"Skarżysko – Kamienna - StreetBasket 2018"

Więcej

Oferta MCSiR na okres wakacji 2018

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na sportowe wakacje 2018.  

Więcej

Sportowy Turniej Miast i Gmin - STMiG 2018 za nami

W dniach 26 maja - 1 czerwca, odbyła się XXIV edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2018. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach X Europesjkiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich Nasze miasto również włączyło się w tą ogólnopolską akcję. Organ...

Więcej

II Majowy Turniej Piłki Nożnej

Na boisku Orlik przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku odbył się II Majowy Turniej Piłki Nożnej.

Więcej

Przerwa techniczna na Krytej Pływalni

iejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że Kryta Pływalnia przy ul.Spółdzielczej 19, w dniach 22 czerwca - 6 lipca będzie nieczynna. W tym terminie odbywać się będą prace techniczne na basenie. 

Więcej

II Bieg Konstytucji za nami

W czwartek, 3 maja, w Skarżysku - Kamiennej odbył się po raz drugi Bieg Konstytucji pod honorowym patronatem prezydenta miasta Konrada Kroniga. Zwycięzcami zostali Dawid Kubiec ze Starachowic i Justyna Śliwiak z Warszawy.

Więcej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 2 gości
studiofit_na_mcis.png