HALPN: Trzecia kolejka spotkań za nami PDF Drukuj Email
09.01.2018.
W niedzielę, 7 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 3. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
 

Trzecią kolejkę spotkań I ligi rozpoczęło spotkanie ZEORK-u z Dzikami. Po pierwszej połowie "energetycy" prowadzili już 3:0, w drugiej połowie dołożyli jeszcze dwie bramki, Dziki odpowiedziały dwoma trafieniami, ostatecznie ZEORK wygrał 5:2. W drugim spotkaniu Straż Pożarna zagrała z Cezarem, po pierwszych 15. minutach Strażacy prowadzili 6:1 i wydawało się, że mecz zakończy się wysokim zwycięstwem tej drużyny, jednak w drugiej połowie mecz się troszkę wyrównał. Straż pokonała Cezara 7:5. Spotkanie KK Pożyczki - Stalmax Mirzec zakończyło się wygraną tych pierwszych 4:2. Drużyna skarzysko24.pl wysoko wygrała z Drew Rutem 7:1. W ostatnim spotkaniu 3. kolejki Wanmięs Witex pokonał Freedom Kamienna 5:3.

W drugie lidze trzecią serię spotkań rozpoczął mecz pomiędzy Pizzerią Biesiadowo i Decorem INK, trzy punkty trafiły do ekipy Decoru, która wygrała 3:1. W kolejnym spotkaniu Kamex rozgromił Skar System 10:1, prowadząc do przerwy 5:1.  W pozostałych spotkaniach Toolmex Truck pokonał Szerszenia Janusza 4:0, Better Half wygrał z BMBS-em 5:2.

W lidze Oldboyów Kamex Plux pokonał BMBS Ganer 2:0, Belfry wygrały z Plantago 6:3. Lider FLo Cars pokonał Posadaj 6:1.  




Wyniki 3 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. ZEORK
Tkaczyk, Bińkowski 2, Chrzanowski, Jakubczyk
5:2 (3:0) Dziki
K.Płusa 2 
2. Cezar
Adamczyk, Ungier, M.Wrona 2, D,Wrona
5:7(1:6)
Straż Pożarna
Grzyb 3, Węgrzyn, Kowalik, Sadza 2
3. Stalmax Mirzec
Małek, Strychalski
2:4 (1:2) KK Pożyczki
Kaczmarczyk 2, Kocia 2
4. skarzysko24.pl
Obara, K.Kotte 2, Jeleń, Woźniak, Trzeciakowski
7:0(2:0) Drew Rut
5. Wanmięs Witex
Tokarczyk, Gunciarz, Wąs,Piętak, Brożek
5:3 (3:1)
Freedom Kamienna
Gąska 3
6. Wielka Wieś  
pauza
 
Klasyfikacja strzelców I liga:

1.Robert Grzyb (Straż Pożarna) - 7 bramek
2. Maciej Grudniewski  (Stalmax Mirzec), MaciejGąska (Freedom). Paweł Kocia (KK Pożyczki) - 5 bramek 
3.Grzegorz Małek (Stalmax), Kamil Strychalski  (Stalmax), Paweł Tokarczyk, Mateusz Gunciarz (Wanmięs Witex), Albert Bińkowski (ZEORK), Piotr Moroń) - 4 bramki 


Wyniki 3   kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Pizzeria Biesiadowo
Długosz
1:3(1:2)
 Decor INK
Wasik 2, Biskup
2.   Kamex
Osuch, Szyszko 2,Jankowski 3,Karpeta 2, Skuza,Frydrych
10:1(5:1) Skar System
Cieślak 
3. Toolmex Truck
Miernik 2, Ruzik, Sołtysiak
4:0(1:0)
Szerszeń Janusz

4. BMBS
Mastalerz, Wanowski
 2:5(2:3) Better Half
Ciesielski,Magiera,Łuczek,
Koniarczyk,Szymański

Klasyfikacja strzelców II liga:

1. Bartosz Piętak (Decor INK) - 5 bramek
2. Artur Osuchm Adan Jankowski (Kamex), Krystian Ruzik, Mateusz Rogoziński (Toolmex Truck), Bartek Niewadzisz - 4 bramki 

Wyniki 3 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. BMBS Ganer

0:2(0:0) Kamex Plus
Kaczmarczyk, Bułka
2. Belfry
Frączkiewicz 3, Niedziela, Bilski 2
6:3(2:2) Plantago
Gwóźdź, Polak, Oziembłowski
3. Posadaj
Ogar
1:6(0:3) Flo Cars
Jastrząb 4, Lesiak, Połeć


Klasyfikacja strzelców U-35

1. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 13 bramek 
2. Radosław Bułka (Kamex Plus) - 5 bramek
3. Piotr Oziembłowski (Plantago), Arkadiusz Bilski, Robert Frączkiewicz (Belfry) - 4 bramki 

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
skarzysko24.pl  3 7 13:3
2.
Wanmięs Witex 3 7 16:10
3.
ZEORK 3 7 12:8
4.
Straż Pożarna 3 6 20:12
5.
KK Pożyczki  3 6 11:12
6.
Stalmax Mirzec  3 4 17:9
7.
Dziki 2 3 7:7
8.
Cezar 3 1 9:14
9.
Drew Rut 3 1 9:17
10.
Freedom Kamienna 2 0 5:14
11.
Wielka Wieś 2 0 4:17


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Toolmex Truck 3 9 13:7
2.
Decor INK 3 7 15:11
3.
 Kamex 3 6 16:6
4.
 BMBS 3 4 11:13
5.
Better Half 3 3 14:14
6.
Pizzeria Biesiadowo 3 3 9:11
7.
Szerszeń Janusz 3 1 3:9
8.
Skar System 3 1 7:17

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 3 9 21:3
2.
Kamex Plus 3 6 11:8
3.
Belfry 3 6 12:15
4.
Plantago 3 3 10:12
5.
Posadaj 3 3 4:11
6.
BMBS Ganer 3 0 2:11

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

HALPN: Trzecia kolejka spotkań za nami

W niedzielę, 7 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 3. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Więcej

Pierwsza rund ALK za nami, czas na rewanże

 W sobotę, 23 i 30 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyła się 4 i 5 kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki. 

Więcej

Pełna rezerwacja basenu (4 stycznia, w godz.18.00 - 20.00)

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że Kryta Pływalnia w dniu 4 stycznia, w godzinach 18.00 - 20.00 objęta będzie pełną rezerwacją. W godzinach tych odbędzie się Noworoczny Maraton Aqua Aerobik. 

Więcej

Godziny pracy w okresie świąteczno - noworocznym w MCSiR

Godziny pracy w okresie świąteczno - noworocznym w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji  w Skarżysku – Kamiennej Hala sportowa  24.12. 2017 – nieczynne  25.12.2017 – nieczynne 26.12.2017 – nieczynne 31.12.2017 – 7.00 – 15.00 01.01.2018 – niecz...

Więcej

Druga kolejka HALPN (wyniki, strzelcy)

W niedzielę, 17 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 2. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

Więcej

Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej za nami

W środę, 13 grudnia, w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34, odbył się Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców klas 6 i młodszych. W turnieju udział wzięło pięć drużyn. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1.

Więcej

Mikołajkowy Turniej Pływacki za nami

W piątek, 8 grudnia, na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki, w turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowało ponad 200. zawodników.

Więcej
basket1.jpg
8. Kolejka 27.01.2018
Terminarz ALK
Milica Erbel -Basket Star 16.00
Odeon - 3B Team 17.00
BS Construction -Grubasy
20:0 vo. 



5 KOLEJKA HALPN - 21.01.2018
I LIGA  -   Terminarz
ZEORK - Freedom Kam.
14.40
Stalmax - Dziki 15.20
Drew Rut - Wielka Wieś
16.00
KK Pożyczki - Cezar
16.40
skarżysko24.pl - Wanmięs
17.20
Straż Pożarna
pauza
OLDBOYE - Terminarz
Kamex Plus  - Posadaj 12.40
Planatgo - Flo Cars  13.20
Belfry  BMBS Ganer 
14.00
II LIGA  - Terminarz
Skar System - Decor INK
10.00
Toolmex Truck - Better Half 10:40
Kamex - Pizzeria B. 11.20
Szerszeń Janusz - BMBS
12.00
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 4 gości
studiofit_na_mcis.png