HALPN: 10 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy) PDF Drukuj Email
26.02.2018.
W niedzielę, rozegrano 10. kolejkę spotkań. W pierwszym spotkaniu 10. kolejki zmierzyły się ekipy Straży Pożarnej i Wanmięsu Witex. Po serii porażek Witex wreszcie odniósł zwycięstwo pokonując Strażaków 3:0. Drew Rut wygrał z KK Pożyczkami 7:3. ZEORK pokonał Stalmax Mirzec 7:0. Freedom Kamienna rozgromił Wielką Wieś 11:1. W ostatnim spotkaniu skarzysko24.pl pokonało Dziki 4:3.
W niedzielę, rozegrano 10. kolejkę spotkań.  W pierwszym spotkaniu 10. kolejki zmierzyły się ekipy Straży Pożarnej i Wanmięsu Witex. Po serii porażek Witex wreszcie odniósł zwycięstwo pokonując Strażaków 3:0. Drew Rut wygrał z KK Pożyczkami 7:3. ZEORK pokonał Stalmax Mirzec 7:0. Freedom Kamienna rozgromił Wielką Wieś 11:1. W ostatnim spotkaniu skarzysko24.pl pokonało Dziki 4:3.

W zaległym spotkaniu z 5. kolejki ZEORK pokonał Freedom Kamienną 7:1

Dziesiątą serię gier w II lidze rozpoczęło spotkanie Pizzerii Biesiadowo z Decor INK, mecz zakończył się wygrana tych drugich 2:3. Kamex pewnie pokonał Skar System 7:1. Lider Toolmex Truck rozgromił Szerszenia Janusza 12:0. Spotkanie Better Halfu z BMBS-em zakończyło się wygraną Better Half 7:3.

W lidze Oldboyów Posadaj podzielił się punktami po remisie 3:3. Lider FLo Cars wygrał z Plantago 2:0. Belfry pokonały BMBS Ganer 4:2. 

Mecz zaległy
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. ZEORK
Lisowski,Bińkowski,Durlik,
Chrzanowski 2,Tkaczyk 2
7:1(3:0) Freedom Kamienna
Pisarek


Wyniki 10 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Straż Pożarna

0:3(0:2) Wanmięs Witex
Minda, Gunciarz, samob.
2. KK Pożyczki
A.Kocia, P.Kocia 2
3:7(1:2) Drew Rut
Drabik, Jastrząb 5, Moroń,
3. Stalmax Mirzec

0:7(0:3)  ZEORK
Tkaczyk, Bińkowski 2, Chrzanowski 3, Bartosik
4. Freedom Kamienna
Gąska 7, Pisarek 2,Kateusz, Pacek
11:1(7:0) Wielka Wieś
Sowa
5. Dziki
Łyżwa 2, K.Płusa
3:4(2:1)
skarzysko24.pl
Kępa, Kotte 2, Obara
6. Cezar  
pauza
 
Klasyfikacja strzelców I liga: 

1. Maciej Gaska (Freedom Kamienna) - 21 bramek
2. Robert Grzyb ( Straż Pożarna), Piotr Moroń (Drew Rut) - 15 bramek
3. Artur Jastrząb (Drew Rut( - 13 bramek



Wyniki 10  kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Pizzeria Biesiadowo
Wolski, Seweryński
2:3(1:1)
Decor INK
Marmaj 2,Wasik
2. Kamex
Skuza, Osuch 2, Szyszko 4
7:1(2:1) Skar System
Napora
3. Toolmex Truck
Borowiec 3, Miernik 2, J.Ruzik, K.Ruzik 2,Rogoziński 4
12:0(2:0)
Szerszeń Janusz

4. Better Half
Nikodym, Tomczyk, Sadza, Adamiec 3,Ciesielski
7:3(3:2) BMBS
Mastalerz 2, Sieradzki


Klasyfikacja strzelców II liga: 

1.Mateusz Rogoziński (Toolmex Truck) - 18 bramek
2. Artur Osuch (Kamex) - 15 bramek
3. Tomasz Marmaj (Decor INK) - 14 bramek

Wyniki 10 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Kamex Plus
Bułka
3:3(1:0) Posadaj
Powideł, Winter, Kotwica
2. Flo Cars
Jastrząb,Sadza
2:0(1:0) Plantago
3. BMBS Ganer
Balcerak, Miernik
2:4(1:1) Belfry
Frączkiewicz, Jedynak, Bilski 2


Klasyfikacja strzelców Oldboye:

1. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 28 bramek
2. Arkadiusz Bilaki (Belfry) - 17 bramek
3. Marcin Miernik (BMBS Ganer) - 12 bramek


Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
ZEORK 9 19 47:25
2.
skarzysko24.pl 9 19 40:23
3.
Stalmax Mirzec 9 16 40:32
4.
Wanmies Witex 10 16 35:50
5.
Dziki 9 15 42:25
6.
Straż Pożarna 9 15 48:36
7.
Cezar 9 13 38:27
8.
KK Pożyczki  9 12 38:45
9.
Drew Rut 9 10 40:45
10.
Freedom Kamienna 9 9 36:50
11.
Wielka Wieś 9 3 22:68


Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Toolmex Truck 10 27 59:25
2.
Decor INK 10 25 53:32
3.
Kamex 10 18 48:22
4.
Better Half 10 16 48:38
5.
Pizzeria Biesiadowo 10 14 31:33
6.
BMBS 10 11 28:41
7.
Skar System 10 4 28:58
8.
Szerszeń Janusz 10 1 8:54

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 10 30 52:9
2.
Belfry 10 19 47:39
3.
Kamex Plus 10 14 31:38
4.
Plantago 10 9 26:42
5.
BMBS Ganer 10 8 28:35
6.
Posadaj 10 7 23:43
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Wakacyjna Akademia Piłki Nożnej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej i Piłkarska Akademia Skarżyska w okresie wakacji zorganizowała  Wakacyjną Akademię Piłki Nożnej. Zajęcia odbywały się  na Orliku przy ul.Sienkiewicza 34. Udział w zajęciach był bezpłatny.

Więcej

"Wakacje z Siatkówką 2018" za nami

Prze cały sierpień 2018 r. w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej prowadzone były zajęcia z piłki siatkowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych pod nazwą "Wakacje z Siatkówką". W zajęciach wzieło udział średnio po 20 u...

Więcej

Turniej "Asów" w Siatkówce Plażowej - odwołany !!!

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że Turniej  "Asów" w  Siatkówce plażowej, który miał odbyćsię w sobotę,  8 września 2018 zostaje odwołany.   

Więcej

Wakacyjny Turniej Koszykówki Ulicznej Streetbasket 2018

W sobotę, 18 sierpnia, na boisku Orlik 2012 przy ul.Sienkiewicza 34 odbył się Wakacyjny Turniej Koszykówki Ulicznej - Skarżysko-Kamienna Streetbasket 2018. Organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku.

Więcej

Wakacyjna Nauka Pływania rozpoczęta

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej w okresie wakacji prowadzi Wakacyjną Naukę Pływania dla dzieci.

Więcej

Turniej Koszykówki Ulicznej 3 vs 3 "StreetBasket 2018"

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza do udziału w Turnieju Koszykówki Ulicznej 3 vs 3"Skarżysko – Kamienna - StreetBasket 2018"

Więcej

Oferta MCSiR na okres wakacji 2018

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza na sportowe wakacje 2018.  

Więcej
bip.jpg
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 3 gości
studiofit_na_mcis.png