Trzecia kolejka HALPN (wyniki, strzelcy) PDF Drukuj Email
24.12.2018.
W niedzielę, 23 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej rozegrano trzecią kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 
 
W pierwszym spotkaniu trzeciej kolejki I ligi Centrum Kredytowe zmierzyło się z Freedomem Kamienna, po pierwszej połowie meczu Freedom prowadził 2:1, ostatecznie mecze zakończył się zwycięstwem drużyny Centrum Kredytowe 6:.3. W drugim spotkaniu lider ZEORK wysoko pokonał Toolmex Truck 7:0. Mecz skarżysko24.pl - Cezar zakończył się wygraną tych drugich 3:4. W ostatnim spotkaniu Dziki pewnie pokonały Stalmax Mirzec 8:2. Drużyna Simko Tech Metal pauzowała. 

W drugiej lidze drużyna Szerszenia było blisko zdobycia trzech punktów, na kilka sekund przed końcem meczu prowadziła z Piraniami Mirów 5:4,  ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów, Piranie w ostatniej chwili doprowadzili do remisu 5:5. Lider Kamex Kasoterminale pokonał Pizzerię Biesiadowo 5:3. Pierwsze zwycięstwo odniosła ekipa Wielkie Wsi, która pokonała BMBS Ganer 7:4. Drużyna Sorbina pauzowała. 

W lidze Oldboyów, w meczu kolejki Flo Cars Biały Kamień pokonał Belfry 5:2, Kamex Plus wygrał z Posadajem 4:1. Better Half pauzował. 

Wyniki 3 kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Freedom Kamienna
Piórkowski 2, Gąska 
3:6 Centrum Kredytowe
Kiliszek, Tarzanowski, Pastuszka, Szwed 3 
2. ZEORK 
Wikło, Bińkowski 2, Bartosik, Miller, Chrzanowski, Chrzan
7:0 Toolmex Truck

3. skarzysko24.pl
Kępa, Fabiański, Miernik 
3:4 Cezar
Kwaśniewski, Gadecki, Brzozowski, Ślęzak
4. Dziki 
 Kocia 3, Piętak 2, Mróz, Zabawski 2
8:2 Stalmax Mirzec
Niedziela 2
5. Simko Tech Metal
pauza

Klasyfikacja strzelców I liga

1. Albert Bińkowski (ZEROK) - 8 bramek
2. Paweł Kocia (Dziki), Andrzej Gadecki (Cezar) - 5 bramek
3. Maciej Gąska (Freedom Kamiena) -4 bramki 
  


Wyniki  3 kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Szerszeń
Chrzęszczyk 2,Domagała 2, Chruściel
5:5 Piranie Mirów
Bilski, Jeziorski, Kaluga 3
2. Kamex Kasoterminale
Jankowski 2, Osuch 2, Karpeta
5:3
Pizzeria Biesiadowo
Chatys 2, Seweryński 
3. BMBS Ganer 
Sieradzki, Marchewka, Majewski 2
4:7
Wielka Wieś
Bzinkowski, Łuczkiewicz 2, Jastrząb 3, samob.
4. Sorbin   pauza

Klasyfikacja strzelców II liga

1. Gerarad Majewski (BMBS Ganer), Mateusz Kaluga (Piarnie Mirów), Adam Jankowski (Kamex) - 5 bramek
2. Artur Jastrząb (Wielka Wieś), Krzysztof Szyszko, Kamil Skuza (Kamex) - 3 bramki 



Wyniki 3 kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Flo Cars 
Jastrząb 2, Miernik, Łyżwa, Rożkiewicz
5:2 Belfry
Domaradzki, Snopek
2. Posadaj
Winter
1:4 Kamex Plus
Bułka, Lisowski, Drabik, Miller
3. Better Half 

pauza 

Klasyfikacja strzelców U-35

1.Arkadiusz Bilski (Belfry), Artur Jastrząb (Flo Cars) - 4 bramki 
2. Konrad Rożkiewicz (Flo Cars), Tomasz Ciok (Posadaj), Piotr Oziembłowski (Better Half) - 3 bramki 

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
ZEORK 3 9 18:5
2.
Dziki 3 6 18:10
3.
Cezar 3 6 11:8
4.
Centrum Kredytowe 3 6 15:15
5.
Freedom Kamienna 3 4 10:12
6.
Stalmax Mierzec  2 3 7:11
7.
Toolmex Truck 3 1 7:16
8.
skarzysko24.pl 2 0 4:8
9.
Simko Tech Metal 2 0 2:7

Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Kamex Kasoterminale 3 9 19:6
2.
Sorbin 2 6 11:6
3.
Piranie Mirów 3 4 11:14
4.
Wielka Wieś 2 3 10:11
5.
BMBS Ganer  3 1 11:15
6.
Pizzeria Biesiadowo 3 1 9:12
7.
Szerszeń  2 1 5:12

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 3 9 15:7
2.
Belfry 2 3 11:9
3.
Better Half 2 3 10:10
4.
Kamex Plus 2 3 6:7
5.
Posadaj 3 0  5:14
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

XI edycja HALPN zakończona (Foto)

W niedzielę, 10 marca, w hali sportowej przy ul.Sienkiewicza 34 została rozegrana ostatnia kolejka I ligi i ligi U-35 Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po ostatnim spotkaniu odbyło się zakończenie jedenastej edycji rozgrywek organizowanych przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku ...

Więcej

Kurs Ratownika Wodnego

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza wszystkich chętnych na Kurs Ratownika Wodnego. W kursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. 

Więcej

ALK; Runda zasadnicza za nami. Czas na play-off

W sobotę, 2 marca, odbyły się ostatnie mecze rundy zasadniczej Amatorskiej Ligi Koszykówki. 

Więcej

HALPN: 13. kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 3 marca, piłkarze amatorzy rozegrali 13.  kolejkę Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.  Liga Oldboyów rozegrała 14 kolejkę. Na tydzień przed zakończeniem rozgrywek drużyna ZEORK-u, po raz kolejny, zapewniła sobie tytuł mistrzowski. Z mistrzostwa może cieszyć się ...

Więcej

Koniec sezonu na Lodowisku, w niedzielę 3 marca zamknięcie

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że Lodowisko Miejskie im. M.Filipowskiego będzie działało do niedzieli, 3 marca 2019. Jest to ostatni dzień funkcjonowania lodowiska w sezonie 2019. 

Więcej

ALK: 10 kolejka spotkań

W sobotę, 23 lutego odbyła się 10. kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki 

Więcej

HALPN: 12. kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 24  lutego, piłkarze amatorzy rozegrali 12. kolejkę Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.  Liga Oldboyów rozegrała 13 kolejkę. 

Więcej
bip.jpg
basket1.jpg
Play-Off
Półfinały - I mecze 
16.03.2019  
 
Basket Star - Milica Erbel 38:62
Odeon - 3B Team 40:80
    
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość
studiofit_na_mcis.png