HALPN: 7. kolejka spotkań (wyniki,strzelcy) PDF Drukuj Email
21.01.2019.
W niedzielę, 20 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, piłkarze amatorzy rozegrali siódmą kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 
 

W pierwszym spotkaniu siódmej kolejki I ligi Simko Tech Metal podzielił się punktami z Centrum Kredytowym po remisie 4:4, Simko do przerwy prowadziło 2:1. Do niespodzianki doszło w kolejnym spotkaniu, trzecia drużyna w tabeli Dziki niespodziewanie przegrały z beniaminkiem Toolmexem Truck 5:2. W kolejnym spotkaniu Freedom Kamienna zmierzył się z ekipa skarzysko24.pl, do przerwy Freedom prowadził 2:0, jednak ostatecznie trzy punkty trafiły do piłkarzy skarżyska24.pl, którzy wygrali 5:2. W ostatnim spotkaniu lider ZEORK pewnie pokonał Stalmax Mierzec 7:1. 

W drugiej lidze Pizzeria Biesiadowo pokonała Szerszenia 10:4, lider  Kamex Kasoterminale wygrał z Piraniami Mirów 4:1. Wielka Wieś pokonała Sorbin 3:2. 

Pierwszej porażki w rozgrywkach doznała ekipa lidera ligi Oldboyów Flo Cars, która przegrała z Kamexem Plus 3:4. Better Half wygrał z Posadajem 3:1. Drużyna Belfrów pauzowała. 
 

Wyniki 7. kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Simko Tech Metal
Minda 4
4:4 Centrum Kredytowe
Frączkiewicz 3, Winter
2. Toolmex Truck
Rogoziński, Cieślak, Szymański, Winter,Trzebiński
5:2 Dziki 
Płusa 2
3. Freedom Kamienna
M.Koperek 2
2:5 skarzysko24.pl
Obara, Trzeciakowski, Fabiański 3
4. Stalmax Mirzec
Niedziela
1:7 ZEORK
  Lisowski,Bartosik 2, Sowa, Durlik, Wikło Gałązka
5. ZEORK
pauza


Klasyfikacja strzelców I liga

1. Albert Bińkowski (ZEORK) - 10 bramek
2. Jakub Niedziela (Stalmax Mirzec), Paweł Kocia, Karol Purtak (Dziki) - 8 bramek
3. Andrzej Gadecki (Cezar), Mateusz Winter (Centrum Kredytowe) - 7 bramek
 
Wyniki  7. kolejki II ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Szeszeń
Kowalczyk 2, Jasiński 2
4:10 Pizzeria Biesiadowo
Seweryński 6, Długosz 2, Franczyk, Wolski
2. Piranie Mirów
samobójcza
1:4 Kamex Kasoterminale
Szyszko 2, Osuch, Skuza 
3. Wielka Wieś 
Jastrząb, Wojtachnio, Połeć
3:2
Sorbin
Maciejczak, Gołębiewski
4. BMBS Ganer    pauza

Klasyfikacja strzelców II liga

1. Artur Jastrząb (Wielka Wieś) - 18 bramek
2. Hubert Seweryński (Pizzeria Biesiadowo) - 9 bramek
2. Gerard Majewski (6 bramek), Mateusz Kaluga (Piranie Mirów) Kamil Skuza, Krzysztof Szyszko, Adam Jankowski (Kamex       Kasoterminale) - 6 bramek


Wyniki 7.kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Better Half
Kaczmarczyk, Polak, samob.
3:1 Posadaj
Kostrzewa
2. Flo Cars 
Jastrząb 2, Miernik
3:4 Kamex Plus
Bartosik 2, Durlik 2
3. Belfry
pauza 

Klasyfikacja strzelców  ligaOldboyów 

1. Artur Jastrząb (Flo Cars) - 12 bramek
2. Arkadiusz Bilski (Belfry) - 11 bramek
3. Piotr Oziembłowski (Better Half) - 8 bramek 

Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
ZEORK 6 18 35:11
2.
Cezar 6 15 23:14
3.
Dziki 7 12 35:22
4.
skarzysko24.pl 6 9 24:19
5.
Centrum Kredytowe 6 7 24:30
6.
Toolmex Truck 6 7 17:24
7.
Freedom Kamienna 7 7 21:32
8.
Simko Tech Metal 6 4 14:22
9.
Stalmax Mirzec 6 3 14:33

Tabela II LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Kamex Kasoterminale 6 18 33:12
2.
Wielka Wieś 6 15 38:18
3.
Pizzeria Biesiadowo 6 7 27:23
4.
Sorbin 6 7 19:21
5.
BMBS Ganer 6 7 26:28
6.
Piranie Mirów  6 4 17:36
7.
Szerszeń 6 2 16:38

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Flo Cars 6 15 28:14
2.
Belfry 5 10 28:23
3.
Better Half 6 8 23:23
4.
Kamex Plus 5 7 19:20
5.
Posadaj 6 0 10:28
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

HALPN: 11 kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 17 lutego, piłkarze amatorzy rozegrali 11. kolejkę Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.  Liga Oldboyów rozegrała 11 i 12 kolejkę. 

Więcej

HALPN: 9. kolejka spotkań za nami. Znamy skład grupy mistrzowskiej

W niedzielę, 3 lutego, piłkarze amatorzy rozegrali 9. kolejkę Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Pierwszoligowcy zakończyli rundę zasadniczą, teraz przed nimi walka w grupach mistrzowskich i spadkowych. 

Więcej

ALK: 6. kolejka spotkań

W sobotę, 25 stycznia, odbyła się 6 kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki. Rozgrane zostało tylko jedno spotkanie pomiędzy Odeonem i BS Construction Basketball Team Kielce. Mecz Basket Star - Milica Erbel zostanie rozegrany 23 lutego.  

Więcej

HALPN: 8. kolejka spotkań (wyniki,strzelcy)

W niedzielę, 27 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, piłkarze amatorzy rozegrali ósmą kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Więcej

Ferie z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej w okresie ferii zimowych przygotowało atrakcyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Były to m.in. Feryjna Nauka Pływania, Feryjna Nuka Jazdy na Łyżwach oraz "Ferie z Siatkówką". 

Więcej

Rezerwacja krytej pływalni w godz. 18.00-21.30

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej infomuje, że w dniu 25 stycznia (piątek) , Kryta Pływalnia będzie objęta całkowitą rezerwacją od godziny 18.00 do 21.30. Ostatnie wejście na godz.16.45. Za utrudnienia przepraszamy !

Więcej

ALK: Piąta kolejka spotkań

W sobotę, 19 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej została rozegrana 5. kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki  

Więcej
bip.jpg
basket1.jpg
8. kolejka
16.02.2019  
 
Milica Erbel - 3B Team 62:49
Basket Star - Odeon 59:62
BS Construction Kielce - pauza  

HALPN Oldboye 
11. kolejka 16.02.2019 (sobota)
Posadaj - Flo Cars  1:4
Better Half - Belfry 2:2
12. kolejka 17.02 2019
niedziela 
 
Posadaj - Better Half 1:3
Kamex Plus - FLo Cars 2:5
Belfry- pauza       
HALPN I Liga
11. kolejka 17.02.019 
Freedom K. - Stalmax Mirzec 5:0 vo.
Toolmex Truck -skarzysko24.pl 2:3
Dziki - Simko TEch Metal 6:1
ZEORK - Cezar 4:3
Centrum Kredytowe -   pauza  
HALPN II Liga
11.  kolejka 17.02.2019 
 
Pizzeria B. - Wielka Wieś
2:15
BMBS Ganer  - Kamex 1:5
Sorbin - Szerszeń 4:4
Piranie Mirów- pauza  
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość
studiofit_na_mcis.png