Test Sprawności Fizycznej Polaków - IMPREZA ODWOŁANA. PDF Drukuj Email
07.04.2009.
Ze względu na wycofanie się z niżej podanego przedsięwzięcia  jednego ze współorganizatorów impreza zostaje odwołana.
Termin i sama akcja "Polska Biega" w Skarżysku, pozostaje bez zmian.

Test Sprawności Fizycznej Polaków (5 km)


Miejsce: stadion MCSiR ("Ruch") przy ul. Piłsudskiego
Cel:  wyłonienie reprezentantów każdego województwa Polski do Sztafety Polska Biega.
Termin: 18. kwietnia 2009r. (sobota), w godz. 10.00-14.00., bieżnia żużlowa (400m).
Uczestnicy: do Testu Sprawności Fizycznej zgłaszać się mogą wszystkie osoby, które w dniu biegu mają ukończone 18 lat  lub ukończone 16 lat i zgodę opiekuna prawnego.
Zasady: jednakowe dla każdego województwa, bez podziału na kategorie.

  1. W godzinach 10.00 do 14.00 jednocześnie na kilkunastu obiektach sportowych w całej Polsce rozegrane zostanie kilka biegów na dystansie 5000m (12,5 okrążeń stadionu),
  2. Każda osoba chętna do wzięcia udziału w biegu powinna w godzinach 10.00 - 13.00 zgłosić się na stadionie w celu rejestracji i odnotowania na liście startowej.
  3. Zawodnicy otrzymują unikalne numery startowe, które należy przymocować z przodu do koszulki tak, aby były widoczne dla sędziów oraz są informowani o godzinie startu (ze względu na ograniczoną pojemność bieżni stadionu jednocześnie startować może do 20 osób),
  4. Listy startowe przed rozpoczęciem każdego z biegów (przewiduje się 6-8 serii) przekazywane są sędziemu głównemu, który (z pomocą asystentów - w liczbie min. dwóch) zlicza okrążenia i rejestruje czas zawodników ze względu na bezpieczeństwo pomiaru minimum dwoma stoperami. Zawodnicy po ukończeniu biegu ustawiają się za linią mety w kolejności ukończenia biegu w celu rejestracji kolejności. W przypadku równoczesnego finiszu o kolejności na mecie decyduje sędzia zawodów.
  5. Po zakończeniu biegu do godziny 18.00 dane osobowe oraz wynik zawodników zostaną przesłane w formie  elektronicznej do centrali klubu Polska Biega na adres: klub@polskabiega.pl
  6. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 2009.04.19 na stronach www.polskabiega.pl oraz w mediach lokalnych i ogólnopolskich.
Chcesz, aby Twoje nazwisko było podane (oczywiście jako zwycięzca Testu...) w ogólnopolskich mediach, (Program 1 Polskiego Radia, TVP Info, TVP Sport, Gazeta Wyborcza)  zamieszczone efektowne zdjęcia z finiszu tuż przed metą? Brakuje Ci autografu znanych sportowców, osób znanych z ekranu - tzw. Amabasadorów Akcji Polska Biega? Lubisz upominki dot. Sportowych Akcji? To wszystko masz szansę dostać w sobotę, 18. kwietnia, na stadionie MCSiR. Zapraszamy!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość