Ruszyły zapisy do Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego PDF Drukuj Email
26.10.2021.
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej zaprasza wszystkich miłośników białej piłeczki  do udziału w II edycji  Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.  Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada 2021.  UWAGA: Termin zgłoszeń przedłużony do 17 listopada !!! 
 
Celem amatorskiej ligi jest popularyzacja tenisa stołowego, jako jednej z form rekreacji fizycznej oraz współzawodnictwa i podnoszenia poziomu sportowego. Organizatorem Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego jest   Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej

Rozgrywki odbywać  się w hali sportowej MCSiR przy ul. Sienkiewicza 34, zgodnie z terminarzem rozgrywek przygotowanym przez organizatorów (terminarz i datę rozpoczęcia ligi podamy po 10  listopada).

W lidze mogą uczestniczyć zawodnicy pełnoletni. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę prawnych opiekunów. W ALTS mogą występować zawodnicy  posiadający licencję ligową (max. III liga). W drużynie może wystąpić jeden zawodnik z licencją.

Ilość miejsc ograniczona/ o kolejności decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Drużyny rozgrywają mecze zawodnikami zgłoszonymi na listach imiennych przed rozpoczęciem I rundy rozgrywek - obowiązuje limit maksymalnie 5 zawodników zgłoszonych do sezonu. 

Rozgrywki odbywać się będą w dwóch rundach, runda zasadnicza i runda rewanżowa Obie rundy będą rozgrywane systemem każdy z każdym. Ostateczna forma rozrywek będzie zależeć od ilości zgłoszonych drużyn.

Wpisowe wynosi 30 złotych (od zawodnika). Wpłatę należy dokonać w kasie MCSiR (przed rozpoczęciem rozgrywek ALTS). Zgłoszenia drużyn należy dostarczyć do dnia 10 listopada 2021 drogą elektroniczną - kontakt@mcsir.skarzysko.pl lub osobiście - Budynek Lodowiska, ul. Konarskiego  34 (pokój 16).


UWAGA: Termin zgłoszeń przedłużony do 17 listopada !!! 

Telefon kontaktowy - 797 112 002 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili: