Ruszyły zapisy do HALPN - sezon 2021/22 PDF Drukuj Email
15.11.2021.
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku – Kamiennej zaprasza chętne drużyny amatorskie do udziału w rozgrywkach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezon 2021/2022. Rozpoczęcie rozgrywek w hali przy ul. Sienkiewicza 34 planowane jest na dzień 5 grudnia 2021  (niedziela).
 Rozgrywki  toczyć się będą w niedzielę. System rozgrywek i ewentualny podział na ligi zostanie ustalony w późniejszym terminie (w zależności od ilości zgłoszonych drużyn ). Planujemy rozgrywki I i II ligi oraz ligę Oldboyów.

Drużyny mogą zgłosić 12 zawodników. Istnieje możliwość wpisania na listę zgłoszeniową max.18 zawodników, którzy mogą występować w rozgrywkach. Jednak organizator w przypadku zajęcia przez drużynę miejsc 1-3 zapewnia nagrody rzeczowe tylko dla 12 zawodników.
 
Termin zgłoszeń (druki poniżej) upływa z dniem 30.11.2021 r., opłata startowa wynosi 700 złotych, płatna w dwóch ratach, opłata w lidze Oldboyów - 720 złotych (opłata może ulec zmianie, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn). 

Drużyny, które dokonały wpisowego (I ratę) w ubiegłym roku nie muszą dokonywać opłaty I raty w tym roku. Prosimy tylko o potwierdzenie udziału w rozgrywkach HALPN w sezonie 2021//22 i przesłanie zgłoszenia. 


Równolegle z HALPN planujemy zorganizować rozgrywki Oldboyów +35. Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie się na załączonym druku do MCSIR Skarżysko - Kamienna również do dnia 30.11.2021r.  Organizator ligi Oldboyów  może zrezygnować z rozgrywek U-35 jeśli nie zgłosi się minimalna liczba drużyn. 


Zgłoszenia przyjmowane będą   drogą elektroniczną  na adres: kontakt@mcsir.skarzysko.pl lub osobiście w budynku lodowiska (pokój nr 16)

(należy wysłać tylko wypełniony druk zgłoszenia, oświadczenia należy dostarczyć przed pierwszym meczem z podpisami zawodników). 


Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 797 112 002   

Przypominamy, że nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa na hali.   Każdy z uczestników ligi zobowiązany będzie do dezynfekcji rąk przed wejściem na halę oraz zasłonięcia ust i nosa.   
 
Rozgrywki HALPN mogą być w każdej chwili zawieszone lub odwołane. Może to być spowodowane obostrzeniami  wprowadzone przez  rząd.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 2 gości