HALPN: 11. kolejka (wyniki, strzelcy) PDF Drukuj Email
08.03.2023.
W hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Sienkiewicza 34 piłkarze amatorzy rozegrali 11. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.


W lidze Oldboyów na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek lider Foto Kadr mógł sobie zapewnić tytuł mistrzowski, warunek był jeden zwycięstwo z wiceliderem Skupem Złomu Bartex, spotkanie zakończyło się podziałem punktów po remisie 2:2. W drugim spotkaniu Kamex Plus pokonał BMBS/Better Half 7:5 dzięki czemu wskoczył na trzecie miejsce w tabeli. Ostatnia  kolejka spotkań, która zostanie rozegran  już za tydzień ustali końcową kolejność. 

W grupie mistrzowskiej I ligi w ZEORK podzielił się punktami z Rubiem po remisie 2:2. W drugim spotkaniu grupy mistrzowskiej Mi-Tech Mirzec wygrał z Toolmexem Truck 4:1. Lider Bli-Sko pauzował. 

W grupie spadkowej Fotosystem House pokonał Kamex Kasy Fiskalne 7:5, Wesoły Szerszeń wygrał z Drewmesem 5:2. 


Zestaw par 12. kolejki (12 marca)

10.00 Kamex Plus - Foto Kadr 
10.40 BMBS/Better Half -Skup Złomu Bartex 

11.20 Kamex Kasy Fiskalne - PMP Skarżysko 
12.00 Fotosystem House –Drewmes
12.40 Bli-Sko – Mi-Tech Mirzec
13.20 ZEORK – Toolmex Truck 

Wesoły Szerszeń– pauza
Rubin - pauza


Wynik  11. kolejki I ligi
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Fotosystem House 
Bernatek,  Odzimkowski 2,  Maciejczak 2, Cegliński 2 
7:5 Kamex
Bielecki, Jankowski 2, Frydrych, Osuch
2. Wesoły Szerszeń
Jezierski 2, Doroz 3
5:2 Drewmes
 Kornet, Damian
  PMP Skarżysko - pauza
3. ZEORK
Chrzan, Skrocki 2
3:3 Rubin
Safian, Pulut, Magiera
4. Toolmex Truck 
Czerwonka
1:4 Mi-Tech Mirzec
 Marlica, Figiel, Kiełbasa 2
  Bli-Sko
- pauza


Klasyfikacja strzelców I liga

1.Patryk Zygmunt (ZEORK) - 20 bramek 
2Albert Binkowski (ZEORK), Bartek Mosiołek (Toolmex Truck) - 16 bramek 
3.Kacper Trzebiński (Bli-Sko) - 15 bramek 


 
Wyniki 11. kolejki U-35
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1. Foto Kadr
  Gąska 2
2:2 Skup Złomu Bartex
Głowaczewski, Połeć
2. Kamex Plus
Bartosik 2, Chrzan 4, Durlik
7:5 BMBS/Better Half
Sałata 3, Pulut,  Wilkowski 

Klasyfikacja strzelców Oldboye 

1.Maciek Gąska  (Foto Kadr) - 22 bramki 
2.Artur Jastrzab  (Skup Złomu Bartex) - 19 bramek 
3. Marcin Miernik ((Skup Złomu Bartex) - 14 bramek
Tabela I LIGA
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Bli-Sko 10 28 60:24
2.
ZEORK 11 26 85:26
3.
Rubin  11 22 44:27
4.
Toolmex Truck 11 19 47:49
5.
Mi-Tech Mirzec  10 15 44:44
    Grupa spadkowa     
1.
PMP Skarżysko 10 15 40:52
2.
Wesoły Szerszeń 11 9 31:61
3. Fotosystem House 11 9 40:63
4. Kamex Kasy Fiskalne 11 7 38:61
5. Drewmes 10 6 29:71

Tabela liga Oldboyów
Lp.
Zespół
Mecze
Pkt.
Bramki
1.
Foto Kadr 11 25 67:29
2.
Skup Złomu Bartex  11 23 49:48
3.
Kamex Plus  11 9 49:52
4.
BMBS/Better Half 11 7 37:57




halpn13.jpg

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość