Komunikat - Mikołajkowy Turniej Pływacki |
15.11.2023. | |
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej zaprasza reprezentację dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych do udziału w Mikołajkowym Turnieju Pływackim, który odbędzie się 13 grudnia 2023 r. na Krytej Pływalni przy ul. Spółdzielczej 19.
W związku z bezpieczeństwem organizatorzy zawodów proszą, aby klasy I - IV przyszły na zawody o godzinie 9.00, klasy V-VIII na godzinę 10.30 .
Z góry dziękujemy za zastosowanie się do naszych założeń organizacyjnych, dzięki którym zwiększy się bezpieczeństwo uczestników zawodów
REGULAMIN MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PŁYWACKIEGO
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA SKARŻYSKA – KAMIENNEJ 2023
1. Nazwa zawodów:
Mikołajkowy Turniej Pływacki
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku -Kamiennej
2. Termin i miejsce zawodów:
Kryta Pływalnia MCSiR ul. Spółdzielcza 19, 13.12.2023r. godz. 09.00
3. Uczestnicy:
Udział biorą reprezentacje dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych.
Do każdej konkurencji szkoła może zgłosić dowolną liczbę zawodników. Każdy uczeń może wystartować w jednej konkurencji oraz sztafecie.
Prawo startu w zawodach mają zawodnicy zgłoszeni przez szkołę lub opiekuna prawnego. Każdy zawodnik lub grupa mają swojego opiekuna.
W zawodach uczestniczą tylko uczniowie i opiekunowie ( nauczyciel lub osoba wskazana przez dyrektora szkoły ).
4. Sposób przeprowadzania zawodów:
Wszystkie konkurencje przeprowadzone zostaną seriami na czas, bez eliminacji.
Kolejność ustalona zostanie na podstawie czasów. W przypadku jednakowego czasu decyduje wiek
zawodnika.
Do rozegrania konkurencji niezbędna jest obsada minimum trzech zawodników.
5. Nagrody: medale , nagrody rzeczowe
6. Współzawodnictwo, punktacja:
Do klasyfikacji drużynowej punktowane będą pierwsze cztery miejsca w każdej konkurencji.
I miejsce 5 pkt.
II miejsce 3 pkt.
III miejsce 2 pkt.
IV miejsce 1 pkt.
7. Zgłoszenia:
Potwierdzenie udziału szkoły w zawodach należy dostarczyć do Kasy Krytej Pływalni w Skarżysku –Kamiennej w terminie do 06.12.2023 r. do godz. 14.00
8. Przepisy końcowe:
W sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje Komisja Sędziowska.
9. Organizator:
- Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej
Program zawodów
9.00 Rozpoczęcie zawodów
9.10 Rozgrzewka
9.15 Rozpoczęcie konkurencji
Szkoły Podstawowe
KL. I
25m- dowolna praca nóg z deską (bez pracy rąk) dziewczęta
25m- dowolna praca nóg z deską (bez pracy rąk ) chłopcy
25m- styl dowolny dziewczęta
25m- styl dowolny chłopcy
KL. II
25m- dowolna praca nóg z deską (bez pracy rąk) dziewczęta
25m- dowolna praca nóg z deską (bez pracy rąk ) chłopcy
25m- styl dowolny dziewczęta
25m- styl dowolny chłopcy
KL.III
25m- styl dowolny dziewczęta
25m- styl dowolny chłopcy
KL. IV
25m-styl dowolny dziewczęta
25m- styl dowolny chłopcy
KL. V
50m- styl dowolny (kraul) dziewczęta
50m- styl dowolny ( kraul) chłopcy
Kl. VI
50m styl dowolny ( kraul) dziewczęta
50m styl dowolny (kraul) chłopcy
Kl. VII
50m styl dowolny ( kraul) dziewczęta
50m styl dowolny (kraul) chłopcy
Kl. VIII
50m styl dowolny ( kraul) dziewczęta
50m styl dowolny (kraul) chłopcy
SZTAFETA
KL VI-VIII
Sztafeta 8x25 styl dowolny (mieszana)
|
« poprzedni artykuł | następny artykuł » |
---|