Mikołajkowy Turniej Pływacki o Puchar Prezydenta Miasta Konrada Kroniga PDF Drukuj Email
15.12.2023.
 W środę, 13 grudnia, na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki, w turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z terenu Skarżyska-Kamiennej i okolic. 

 
We wszystkich konkurencjach zawodnicy pływali na czas, o zajęciu poszczególnych miejsc na podium w danej kategorii wiekowej  decydowały najlepsze pomiary czasowe. Organizatorem Mikołajkowego Turnieju Pływackiego było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. 

Wyniki Mikołajkowego Turnieju Pływackiego

Klasy I – styl dowolny 25 m.

dziewczęta 

1. Olga Figarska (SP 13)
2. Michalina Wrońska (SP 1)

Chłopcy

1. Dominik Zając
1. Karol Witkowski (SP 13)
2. Aleksander Borowiec 
3. Piotr Dereziński (SP 5)

Klasy I – 25 m. z deską 

dziewczęta

1. Gabriela Kaluga (Neptun)
2. Nina Derlatka (Neptun)
3. Aniela Nowak (SP 1)

chłopcy

1. Filip Łapaj (SP 1)
2. Franciszek Nowakowski (SP Prywatna)
3. Adam Węgłowski (SP 3)

Klasy II – 25 styl dowolny

dziewczęta

1.Lilianna Dróźdź (SP Prywatna)
2.Oliwia Kaluga (Delfin)
3.Zuzanna Maj (Neptun)

chłopcy

1. Julian Suwała (SP 13)
2. Marcel Osuch (Neptun)
3. Jan Łękawski (Neptun)

Klasy II – 25 m. z deską

dziewczęta

1. Anna Górlicka
2. Hanna Langer (SP 13)

chłopcy

1.Kacper Dąbrowski (SP 5)
2. Karol Czubak
3. Kacper Plaskota, Wojciech Kaczmarczyk

Klasy III 25 m. styl dowolny

dziewczęta

1. Barbara Nalej (SP 1)
2. Lena Rymarczyk (SP Prywatna)
3. Gabriela Garbacz (SP Prywatna)

chłopcy

1.Filip Odorico (SP 5)
2.Borys Wilczak (SP 5)
3.Adam Ryś (SP 13)

Klasy IV 25 m. styl dowolny

dziewczęta

1.Maja Frączkiewicz (SP 1)
2.Anastazia Zhupanenko (SP 5)
3. Maria Garbala (SP Prywatna)

chłopcy

1. Wiktor Jedynak (SP 8)
2. Tomasz Nowakowski (SP Prywatna)
3. Dorian Wijas (Neptun)

Klasy V 50 m. styl dowolny

dziewczęta

1. Amelia Dudek (SP 7)
2. Zofia Kępa (SP 13)
3. Malwina Dąbrowa (Delefin)


chłopcy

1. Kornel Przeworski (Neptun)
2. Stanisław Zieliński (Neptun)
3. Alan Gonciarz (Delfin)

Klasy VI 50 m. styl dowolny

dziewczęta

1.Maja Rymarczyk (SP Prywatna)
2.Natalia Olejarz (SP Prywatna)
3.Gabriela Busiek (Delfin)


chłopcy

1. Aleksander Kapłański (SP Prywatna)
2. Adam Narojczyk (Delfin)
3. Bartłomiej Górlicki (Neptun)

Klasy VII 50 m. styl dowolny

dziewczęta

1.Gabriela Krupa (SP 13)
2. Roksana Gawęda  (Delfin)
3. Aleksandra Wilczek (SP 13)

chłopcy

1.Radosław Rożek (SP 1)
2.Jan Nowakowski (SP Prywatna)
3.Jan Sieradzki (SP 1)

Klasy VIII 50 m. styl dowolny

dziewczęta

1. Antonia Leśniewska  

chłopcy 

1. Fabian Wętrych (SP 1)
2. Robert Natora (SP Prywatna)
3. Krzysztof Baran (SP 7)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
move previous
move next
bip.jpg
mcov-sport-pion.jpg
images.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość