III Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego |
|
|
|
24.10.2011. |
22 października 2011r. (sobota) przy Miejskiej Hali
Sportowej w Skarżysku - Kam. odbył sie już po raz trzeci Memoriał
upamiętniający nagle zmarłego trenera lekkiej atletyki Krzysztofa Wolińskiego,
który w swojej karierze trenerskiej dochował się dwóch olimpijczyków.
Memoriał rozpoczął sie o godzinie 10.00 minutą ciszy, a następnie oficjalnego
otwarcia dokonali wieloletni trener lekkiej atletyki i kolega Krzysztofa
Wolińskiego Poseł RP Andrzej Bętkowski oraz wychowanka K. Wolińskiego dwukrotna
olimpijka Wioletta Frankiewicz-Janowska.
Organizatorzy, czyli STS Skarżysko - Kam. oraz MCSiR Skarżysko - Kam. w tegorocznej edycji Memoriału moga sie pochwalić rekordową frekwencją - 335 startujących osób.
Po raz pierwszy do udziału w memoriale zostali zaproszeni
najmłodsi biegacze z skarżyskich przedszkoli, którzy licznie stawili się na
stracie biegu.
Zdjęcia: skarzysko24.pl
WYNKI:
PRZEDSZKOLA:
klasy I-II, dziewczęta, 200m:
|
klasy I-II, chłopcy, 200m:
|
1 |
Oliwa Dudek |
Igor Młodawski |
2 |
Katarzyna Brzózka |
Kornel Chmielewski |
3 |
Amelia Mazurkiewicz |
Olaf Pańczyk |
SZKOŁY PODSTAWOWE:
klasy I-II, dziewczęta, 200m:
|
klasy I-II, chłopcy, 200m:
|
1 |
Helena Mazurkiewicz |
Kacper Majewski |
2 |
Agata Mysior |
Kajtek Kubicki |
3 |
Roksana Ziemniak |
Dawid Korbacz |
klasy III - IV, dziewczęta, 200m:
|
klasy III - IV, chłopcy, 400m:
|
1 |
Ewa Matysek |
Mikołaj Pierzchała |
2 |
Natalia Kasprzyk |
Kamil Stępniewski |
3 |
Klaudia Zielińska |
Jakub Pabiś |
klasy V-VI, dziewczęta, 400m:
|
klasy V-VI, chłopcy, 600m:
|
1 |
Paulina Witek |
Wiktor Baran |
2 |
Joanna Gozdek |
Patryk Gnat |
3 |
Elżbieta Agustyniak |
Marcin Chłopek |
GIMNAZJA:
dziewczęta, 600m:
|
chłopcy, 1000m:
|
1 |
Agnieszka Filipowska |
Mateusz Borkowski |
2 |
Korolina Przytuła |
Paweł Świtek |
3 |
Aleksandra Michalska |
Damian Sator |
Rocznik 1994-1995
dziewczęta, 1000m:
|
chłopcy, 2000m:
|
1 |
Dominika Łukasiewicz |
Daniel Krawczyk |
2 |
Klaudia Kotańska |
Tomasz Cieślik |
3 |
Monika Gielec |
Mikołaj Jastrzębski |
Rocznik 1992-1993
dziewczęta, 3000m:
|
chłopcy, 3000m:
|
1 |
Ewelina Kucharska
|
Jakub Marczak |
2 |
|
Kamil Pietras |
3 |
|
Piotr Świtała |
KATEGORIA OPEN
kobiety, 3000m: |
mężczyźni, 3000m: |
1 |
Martyna Adamczyk |
Dawid Kubiec |
2 |
Karolina Mierzejewska |
Damian Noga |
3 |
Agnieszka Filipowska |
Sylwester Lepiarz
|
|