XVII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę Kamiennej - WYNIKI! PDF Drukuj Email
13.06.2012.

Dzisiaj 13 czerwca w okolicach Klasztorku i Przedszkola nr 1 odbyły się XVII Biegi Uliczne o Błękitną Wstęgę Kamiennej. Głównym organizatorem po raz kolejny był Radny Rady Miasta Skarżyska Kamiennej Pan Adolf Walkowiak przy pomocy Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji,  Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego i Miejskiego Centrum Kultury.

XVI Bieg Uliczny „O Błękitną Wstęgę Kamiennej”

13.06.2012r.

 

Klasyfikacja generalna szkół:

- szkoły podstawowe:

1.        SP nr 13 Skarżysko – 44 pkt.

2.        ZSP nr 4 Skarżysko – 26 pkt.

3.        SP nr 9 Skarżysko – 22 pkt.

4.        SP nr 8 Skarżysko – 20 pkt.

5.        SP nr 7 Skarżysko – 18 pkt.

6.        SP Bliżyn – 14 pkt.

- gimnazja

1.        Gimnazjum nr 1 Skarżysko – 26 pkt.

2.        Gimnazjum nr 2 Skarżysko – 16 pkt.

3.        Gimnazjum nr 4 Skarżysko – 6 pkt.

4.        Gimnazjum nr 3 Skarżysko

 

100m – Uczestniczyły Przedszkola:

·          Przedszkole nr 1

·          Przedszkole przy SP 9

·          Przedszkole nr 3

·          Przedszkole nr 6

 

Klasyfikacje indywidualne:

 

200m, kl. I-II, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Alicja Zep – SP 4

2.        Zuzanna Koselnik – SP 9

3.        Agata Mysior – SP 9

4.        Zosia Kamińska – SP 5

5.        Nadia Tuśnio – SP 8

6.        Julia Mazurkiewicz – SP 9

200m, kl. I-II, Chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Kacper Majewski – SP 13

2.         Maciej Walkowiak – SP 8

3.        Marcel Zarychta – SP 13

4.        Igor Hernik – SP 4

5.        Filip Sikora – SP 2

6.        Jakub Sobczak – SP 9

800m, kl. III-IV, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Natalia Kasprzyk – SP 4

2.        Kamila Lisowska – SP 9

3.        Aleksandra Romańczuk – SP 4

4.        Wiktoria Zagajska – SP 2

5.        Sandra Tomczyk – SP 8

6.        Anna Pokrzywka – SP 8

800m, kl. III-IV, Chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Patryk Mańturz – SP 7

2.        Jakub Świercz  – SP Bliżyn

3.        Jakub Cukrowski – SP Bliżyn

4.        Jakub Łubek – SP 8

5.        Jakub Karpeta – SP 7

6.        Igor Polewany – SP 8

800, kl. V-VI, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Elżbieta Augustyniak – SP 13

2.        Wiktoria Baumert – SP 7

3.        Wiktoria Kraska – SP 8

4.        Gabriela Rutkiewicz – SP 13

5.        Aleksandra Karlikowska – SP 2

6.        Magdalena Kuszewska – SP Bliżyn

800m, kl. V-VI, chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Wiktor Baran – SP 13

2.        Marcin Chłopek – SP 13

3.        Mariusz Grzejszczyk – SP 8

4.        Sebastian Rogalski – SP 7

5.        Patryk Gnat – SP 9

6.        Dawid Drabik – SP 8

800m, kl. I-III, dziewczęta, gimnazja

1.        Anita Kwiatkowska – G 2

2.        Anita Zarychta – G 1

3.        Patrycja Siadaczko  – G 2

4.        Magdalena Kwaśniewska – G 1

5.        Klaudia Szydełko – G 3

6.        Klaudia Kowalik – G 3

1600m, kl. I-III, chłopcy, gimnazja

1.        Michał Jastrzębski – G 1

2.        Bartosz Krogulec – G 1

3.        Patryk Świtkowski – G 4

4.        Bartek Jabłoński – G 2

5.        Kamil Socha – G 4

6.        Michał Malara – G 2

2400m, Open, mężczyźni

1.     Damian Markiewicz – III L.O.

2.     Dominik Furmańczyk – Niepubliczne Gim.

3.     Michał Płusa – Niepubliczna Szkoła Zawodowa

4.     Rafał Siemieniec

5.     Arkadiusz Sieczka - Niepubliczna Szkoła Zawodowa

6.     Patryk Dulęba - Niepubliczna Szkoła Zawodowa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

HALPN: Trzecia kolejka spotkań za nami

W niedzielę, 7 stycznia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 3. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Więcej

Pierwsza rund ALK za nami, czas na rewanże

 W sobotę, 23 i 30 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyła się 4 i 5 kolejka spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki. 

Więcej

Pełna rezerwacja basenu (4 stycznia, w godz.18.00 - 20.00)

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że Kryta Pływalnia w dniu 4 stycznia, w godzinach 18.00 - 20.00 objęta będzie pełną rezerwacją. W godzinach tych odbędzie się Noworoczny Maraton Aqua Aerobik. 

Więcej

Godziny pracy w okresie świąteczno - noworocznym w MCSiR

Godziny pracy w okresie świąteczno - noworocznym w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji  w Skarżysku – Kamiennej Hala sportowa  24.12. 2017 – nieczynne  25.12.2017 – nieczynne 26.12.2017 – nieczynne 31.12.2017 – 7.00 – 15.00 01.01.2018 – niecz...

Więcej

Druga kolejka HALPN (wyniki, strzelcy)

W niedzielę, 17 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano 2. kolejkę spotkań Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. 

Więcej

Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej za nami

W środę, 13 grudnia, w hali sportowej przy ul. Sienkiewicza 34, odbył się Halowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców klas 6 i młodszych. W turnieju udział wzięło pięć drużyn. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 1.

Więcej

Mikołajkowy Turniej Pływacki za nami

W piątek, 8 grudnia, na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki, w turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych, w sumie wystartowało ponad 200. zawodników.

Więcej
basket1.jpg
6. Kolejka 13.01.2018
Terminarz ALK
3B Team-Basket Star 48:40
Odeon-BS Construction 60:53
Milica Erbel-Grubasy
20:0 vo. 



4 KOLEJKA HALPN - 14.01.2018
I LIGA  -   Terminarz
KK Pożyczki- Dziki
1:6
ZEROK - Cezar 3:4
Freedom K. - skarzysko24
6:5
Wielka Wieś - Wanmięs
2:9
Straż P. - Drew Rut 
7:5
Stalmax Mirzec 
pauza
OLDBOYE - Terminarz
Belfry  - Posadaj 6:4
Kamex Plus - Flo Cars  1:8
Plantago - BMBS Ganer 
2:6
II LIGA  - Terminarz
Skar System - BMBS 
1:2
Toolmex Truck - Pizzeria B. 10:1
Szerszeń J. - Decor INK 3:8
Kamex - Better Half
2:4
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png