XVII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę Kamiennej - WYNIKI! PDF Drukuj Email
13.06.2012.

Dzisiaj 13 czerwca w okolicach Klasztorku i Przedszkola nr 1 odbyły się XVII Biegi Uliczne o Błękitną Wstęgę Kamiennej. Głównym organizatorem po raz kolejny był Radny Rady Miasta Skarżyska Kamiennej Pan Adolf Walkowiak przy pomocy Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji,  Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego i Miejskiego Centrum Kultury.

XVI Bieg Uliczny „O Błękitną Wstęgę Kamiennej”

13.06.2012r.

 

Klasyfikacja generalna szkół:

- szkoły podstawowe:

1.        SP nr 13 Skarżysko – 44 pkt.

2.        ZSP nr 4 Skarżysko – 26 pkt.

3.        SP nr 9 Skarżysko – 22 pkt.

4.        SP nr 8 Skarżysko – 20 pkt.

5.        SP nr 7 Skarżysko – 18 pkt.

6.        SP Bliżyn – 14 pkt.

- gimnazja

1.        Gimnazjum nr 1 Skarżysko – 26 pkt.

2.        Gimnazjum nr 2 Skarżysko – 16 pkt.

3.        Gimnazjum nr 4 Skarżysko – 6 pkt.

4.        Gimnazjum nr 3 Skarżysko

 

100m – Uczestniczyły Przedszkola:

·          Przedszkole nr 1

·          Przedszkole przy SP 9

·          Przedszkole nr 3

·          Przedszkole nr 6

 

Klasyfikacje indywidualne:

 

200m, kl. I-II, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Alicja Zep – SP 4

2.        Zuzanna Koselnik – SP 9

3.        Agata Mysior – SP 9

4.        Zosia Kamińska – SP 5

5.        Nadia Tuśnio – SP 8

6.        Julia Mazurkiewicz – SP 9

200m, kl. I-II, Chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Kacper Majewski – SP 13

2.         Maciej Walkowiak – SP 8

3.        Marcel Zarychta – SP 13

4.        Igor Hernik – SP 4

5.        Filip Sikora – SP 2

6.        Jakub Sobczak – SP 9

800m, kl. III-IV, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Natalia Kasprzyk – SP 4

2.        Kamila Lisowska – SP 9

3.        Aleksandra Romańczuk – SP 4

4.        Wiktoria Zagajska – SP 2

5.        Sandra Tomczyk – SP 8

6.        Anna Pokrzywka – SP 8

800m, kl. III-IV, Chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Patryk Mańturz – SP 7

2.        Jakub Świercz  – SP Bliżyn

3.        Jakub Cukrowski – SP Bliżyn

4.        Jakub Łubek – SP 8

5.        Jakub Karpeta – SP 7

6.        Igor Polewany – SP 8

800, kl. V-VI, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Elżbieta Augustyniak – SP 13

2.        Wiktoria Baumert – SP 7

3.        Wiktoria Kraska – SP 8

4.        Gabriela Rutkiewicz – SP 13

5.        Aleksandra Karlikowska – SP 2

6.        Magdalena Kuszewska – SP Bliżyn

800m, kl. V-VI, chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Wiktor Baran – SP 13

2.        Marcin Chłopek – SP 13

3.        Mariusz Grzejszczyk – SP 8

4.        Sebastian Rogalski – SP 7

5.        Patryk Gnat – SP 9

6.        Dawid Drabik – SP 8

800m, kl. I-III, dziewczęta, gimnazja

1.        Anita Kwiatkowska – G 2

2.        Anita Zarychta – G 1

3.        Patrycja Siadaczko  – G 2

4.        Magdalena Kwaśniewska – G 1

5.        Klaudia Szydełko – G 3

6.        Klaudia Kowalik – G 3

1600m, kl. I-III, chłopcy, gimnazja

1.        Michał Jastrzębski – G 1

2.        Bartosz Krogulec – G 1

3.        Patryk Świtkowski – G 4

4.        Bartek Jabłoński – G 2

5.        Kamil Socha – G 4

6.        Michał Malara – G 2

2400m, Open, mężczyźni

1.     Damian Markiewicz – III L.O.

2.     Dominik Furmańczyk – Niepubliczne Gim.

3.     Michał Płusa – Niepubliczna Szkoła Zawodowa

4.     Rafał Siemieniec

5.     Arkadiusz Sieczka - Niepubliczna Szkoła Zawodowa

6.     Patryk Dulęba - Niepubliczna Szkoła Zawodowa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

XXI Mikołajkowy Turniej Pływacki (wyniki)

 W piątek 9 grudnia już po raz XXI na pływalni Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbył się Mikołajkowy Turniej Pływacki, w turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych. Patronat nad turniejem objął prezydent miasta Konrad Kronig.

Więcej

ALK 3 kolejka: Trzecie zwycięstwo Grubasów

W sobotę 3 grudnia, w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej koszykarze amatorzy rozegrali trzecią kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki. Tempa nie zwalnia lider Grubasy, który odniósł trzecie zwycięstwo, pokonując Erbel.

Więcej

99 bramek na inaugurację HALPN (wyniki, strzelcy)

W niedzielę 4 grudnia, odbyła się pierwsza inauguracyjne kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnnej. Piłkarze amatorzy strzelili 99 bramek, sędziowie pokazali jedną żółtą i jedną czerwoną kartkę.

Więcej

Rezerwacja Krytej Pływalni w dniach 6 i 9 grudnia

Miejskie Centrum Sportu i Rekreeacji w Skarżysku - Kamiennej informuje, że w dniach 6 i 9 grudnia Kryta Pływalnia będzie zarezerwowana. UWAGA!!! Dnia 06.12.2016r. rezerwacja basenu - Maraton Aqua Aerobik od 18.00 do 20.15 (WTOREK) Dnia 09.12.2016r.  rezerwacja basenu- Pływacki Turniej Mikołajko...

Więcej

ALK: 2 kolejka spotkań ( wyniki)

W sobotę 26 listopada rozergano 2 kolejkę spotkań Amatorskiej Ligi Koszykówki.

Więcej

Terminarze HALPN, regulamin rozgrywek

Rozgrywki Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej rozpoczną się w niedziele 4 grudnia 2016 roku. Mecze 1 ligi rozpoczynać się będą od godziny 14.40 (pięć meczy) do godz.18.00. (17.20, ostatnie spotkanie). Druga liga rozpoczynac bedzie o godzinie 10.00 (cztery mecze) do godziny 12.40.

Więcej

Zmiany w terminarzu ALK !!!

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej informuje zaintersowane drużyny, że w związku ze zgłoszeniem się ósmej drużyny do rozgrywek Amatorskiej Ligi Koszykówki nastąpiły zmiany w terminarzu rozgrywek.

Więcej
basket1.jpg
4   kolejka 10.12.2016
3B Team - Grubasy
51:48
Basket Star - BB Sport
62:41
Erbel - Milica Erbel
49:86
Odeon - CK
 63:44
 
2 KOLEJKA HALPN 11 GRUDNIA
OLDBOYE
 Kamex Plus - Flo Cars
12.40
 Plantago - Posadaj
13.20
Belfry - BMBS Ganer
14.00
I LIGA
 Freedom - Pizzeria
14.40
 Skarzysko - ZEORK
15.20
Wanmies Witex - Cezar
16.00
Stamax Mirzec - Dziki
16.40
KK Pożyczki - Drew Rut
17.20
Straż Pożarna
pauza
II LIGA
ZELKO - Wielka Wieś
10.00
Skar System - Decor INK
10.40
Kamex - Dom pod klucz
11.20
Gostków - Better Half 12.00
Toolmex Truck pauza
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość
studiofit_na_mcis.png