XVII Bieg Uliczny o Błękitną Wstęgę Kamiennej - WYNIKI! PDF Drukuj Email
13.06.2012.

Dzisiaj 13 czerwca w okolicach Klasztorku i Przedszkola nr 1 odbyły się XVII Biegi Uliczne o Błękitną Wstęgę Kamiennej. Głównym organizatorem po raz kolejny był Radny Rady Miasta Skarżyska Kamiennej Pan Adolf Walkowiak przy pomocy Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji,  Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego i Miejskiego Centrum Kultury.

XVI Bieg Uliczny „O Błękitną Wstęgę Kamiennej”

13.06.2012r.

 

Klasyfikacja generalna szkół:

- szkoły podstawowe:

1.        SP nr 13 Skarżysko – 44 pkt.

2.        ZSP nr 4 Skarżysko – 26 pkt.

3.        SP nr 9 Skarżysko – 22 pkt.

4.        SP nr 8 Skarżysko – 20 pkt.

5.        SP nr 7 Skarżysko – 18 pkt.

6.        SP Bliżyn – 14 pkt.

- gimnazja

1.        Gimnazjum nr 1 Skarżysko – 26 pkt.

2.        Gimnazjum nr 2 Skarżysko – 16 pkt.

3.        Gimnazjum nr 4 Skarżysko – 6 pkt.

4.        Gimnazjum nr 3 Skarżysko

 

100m – Uczestniczyły Przedszkola:

·          Przedszkole nr 1

·          Przedszkole przy SP 9

·          Przedszkole nr 3

·          Przedszkole nr 6

 

Klasyfikacje indywidualne:

 

200m, kl. I-II, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Alicja Zep – SP 4

2.        Zuzanna Koselnik – SP 9

3.        Agata Mysior – SP 9

4.        Zosia Kamińska – SP 5

5.        Nadia Tuśnio – SP 8

6.        Julia Mazurkiewicz – SP 9

200m, kl. I-II, Chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Kacper Majewski – SP 13

2.         Maciej Walkowiak – SP 8

3.        Marcel Zarychta – SP 13

4.        Igor Hernik – SP 4

5.        Filip Sikora – SP 2

6.        Jakub Sobczak – SP 9

800m, kl. III-IV, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Natalia Kasprzyk – SP 4

2.        Kamila Lisowska – SP 9

3.        Aleksandra Romańczuk – SP 4

4.        Wiktoria Zagajska – SP 2

5.        Sandra Tomczyk – SP 8

6.        Anna Pokrzywka – SP 8

800m, kl. III-IV, Chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Patryk Mańturz – SP 7

2.        Jakub Świercz  – SP Bliżyn

3.        Jakub Cukrowski – SP Bliżyn

4.        Jakub Łubek – SP 8

5.        Jakub Karpeta – SP 7

6.        Igor Polewany – SP 8

800, kl. V-VI, Dziewczęta, szkoły podstawowe

1.        Elżbieta Augustyniak – SP 13

2.        Wiktoria Baumert – SP 7

3.        Wiktoria Kraska – SP 8

4.        Gabriela Rutkiewicz – SP 13

5.        Aleksandra Karlikowska – SP 2

6.        Magdalena Kuszewska – SP Bliżyn

800m, kl. V-VI, chłopcy, szkoły podstawowe

1.        Wiktor Baran – SP 13

2.        Marcin Chłopek – SP 13

3.        Mariusz Grzejszczyk – SP 8

4.        Sebastian Rogalski – SP 7

5.        Patryk Gnat – SP 9

6.        Dawid Drabik – SP 8

800m, kl. I-III, dziewczęta, gimnazja

1.        Anita Kwiatkowska – G 2

2.        Anita Zarychta – G 1

3.        Patrycja Siadaczko  – G 2

4.        Magdalena Kwaśniewska – G 1

5.        Klaudia Szydełko – G 3

6.        Klaudia Kowalik – G 3

1600m, kl. I-III, chłopcy, gimnazja

1.        Michał Jastrzębski – G 1

2.        Bartosz Krogulec – G 1

3.        Patryk Świtkowski – G 4

4.        Bartek Jabłoński – G 2

5.        Kamil Socha – G 4

6.        Michał Malara – G 2

2400m, Open, mężczyźni

1.     Damian Markiewicz – III L.O.

2.     Dominik Furmańczyk – Niepubliczne Gim.

3.     Michał Płusa – Niepubliczna Szkoła Zawodowa

4.     Rafał Siemieniec

5.     Arkadiusz Sieczka - Niepubliczna Szkoła Zawodowa

6.     Patryk Dulęba - Niepubliczna Szkoła Zawodowa

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informacje

Pierwsze mecze II rundy play off ALK 2014/15

     ALK SKARŻYSKO -KAMIENNA 2014/2015 W sobotę 11 kwietnia 2015 w Miejskiej Hali Sportowej rozegrano pierwsze mecze II rundy play off  IX Edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Przypomnijmy II runda play off– dwumecz, czyli mecz i rewanż przy remisie d...

Więcej

Zakończona I ruda play off. Czas na II rundę w ALK 2014/2015

     ALK SKARŻYSKO -KAMIENNA 2014/2015 W sobotę 28 marca 2015 w Miejskiej Hali Sportowej rozegrano drugie mecze I rundy play off  IX Edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Przypomnijmy I runda play off– dwumecz, czyli mecz i rewanż przy remisie decyduje...

Więcej

II Maraton Aqua Aerobic- zdjęcia

Za nami II MARATON AQUA AEROBIK. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za wspólną zabawę i aktywnie spędzony czas. Zapraszamy na kolejną edycję! W Maratonie wzięło udział ok 50 os. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowane instruktorki aqua aerobik p. Iwona Zarychta i p. Paulina Trembulak-Gł...

Więcej

Pierwsze mecze play off ALK 2014/2015

     ALK SKARŻYSKO -KAMIENNA 2014/2015 W sobotę 14 marca 2015 w Miejskiej Hali Sportowej rozegrano pierwsze mecze I rundy play off  IX Edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Przypomnijmy I runda play off– dwumecz, czyli mecz i rewanż przy remisie decydu...

Więcej

LODOWISKO NIECZYNNE!!!

Więcej

Ostatnia kolejka ALK - czas na rundę PLAY OFF!

     ALK SKARŻYSKO -KAMIENNA 2014/2015 W sobotę 7 marca 2015 w Miejskiej Hali Sportowej rozegrano mecze ostatniej kolejki rundy zasadniczej IX Edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki.    Erbel – ZST         &nbs...

Więcej

ALK 2014/2015 -wyniki 11 kolejki!

     ALK SKARŻYSKO -KAMIENNA 2014/2015 W sobotę 28 lutego 2015 w Miejskiej Hali Sportowej rozegrano mecze 11 kolejki IX Edycji Amatorskiej Ligi Koszykówki.  3B Team Gim3 OSK Kajetan 69:44 ZST Street Heroes 60:47 Erbel  Mafia 95:62 MKK Kielce  Odeo...

Więcej
images.jpg
images_1.jpg

W tej chwili:

Odwiedza nas 1 gość
studiofit_na_mcis.png