HALPN: 3 kolejka spotkań -wyniki PDF Drukuj Email
16.12.2012.
Piłkarze amatorzy rozegrali trzecią kolejkę spotkań w ramach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W pierwszej lidze nadal niepokonany jest Tran-Krusz Mc Smak, który pewnie pokonał Romer 7:3, bez punktów pozostają ZM Solidarność,Flo-Cars i Lex Perfekt. W drugiej lidze trzecie zwycięstwo odniosła ekipa Plantago, która poknała Skar-System 5:2.

W pierwszym spotkaniu  I ligi Straż Pożarna zmierzyła się z Flo-Carsami, do przerwy  Strażacy prowadzili 3:2, w drugiej połowie dołożyli jeszcze cztery bramki, Flo-Carsi odpowiedzili tylko dwoma i przegrali 7:4. Zacięte spotkanie rozegrały ekipy Toolmexu Truck i Przydworcowego, po pierwszych 15 minutach gry Toolmex prowadził 3:2, w drugiej połowie Przydworcowe strzeliło trzy bramki, Toolmex odpowiedział  tylko jedną, ostatecznie Przydworcowe wygrało 5:4.

W kolejnym spotkaniu lider Trans-Krusz Mc Smak pewnie pokonał Romer 7:3, do przerwy prowadząc 3:1.Wysokie zwycięstwo odniosła ekipa Lewiatana Kamienna, która pokonała Art-Muz BMBS 8:2. Nadal bez zwycięstwa w rozgrywkach pozostaje ekipa Lex Perfektu,która tym razem uległa ZEORK-owi 7:1. Niezwykle zacięty był mecz Venusa Płytki z ekipą Skarżyska24.pl, do przerwy Venus prowadził 4:3, spotkanie zakończyło się podziałem punktów po remisie 6:6. W ostatnim spotkaniu trzeciej kolejki Alsen przegrał z Belframi 3:2, mimo iż do przerwy prowadził 2:0.

W tabeli na prowadzeniu Trans Krusz Mc Smak, który jako jedyny ma na koncie komplet punktów, tuż za nimi ze stratą dwóch oczek plasują się  Venus Płytki i Skarżysko24.pl, bez zdobyczy punktowej nadal pozostają ZM Solidarność, Flo-Cars i Lex Perfekt.

15 Lex Perfekt 3 2 16 0

Pierwszy mecz 3 kolejki  na drugoligowym froncie rozegrały ekipy WFCS i Alpagi Gilów,spotkanie zakończyło się zwycięstwem  WFCS 7:4.W kolejnym spotkaniu EKO System pokonał Kamex 2:1.W meczu Mister Elpul Stare Wariaty lepsi okazali się piłkarze z Szydłowca wygrywając 3:0. FC Cezar Wschodnia Starachowice  odniosła pewne zwycięstwo ze Zmęczoną Opcją wygywając 9:4. Lider Plantago.pl nie zwalnia tempa, tym razem z kwitkiem odprawili Skar-System wygrywając 5:2.Mit-Sat Autoamtyka do bram pokonał FC Wielką Wieś 3:1, takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie ZELKO - T&R Color Mieszalnia Lakierów,  trzy punkty zdobyła ekipa ZELKO.

Po trzech kolejkach spotkań na prowadzeniu jest ekipa Plantago.pl, która nie znaznała jeszcze porażki,dwa punkty mniej mają tylko drużyny FC Cezar Wschodnia Starachowice i WFCS, bez punktów pozostają Alpaga Gilów i Skar-System