HALPN: 5 kolejka spotkań (wyniki) PDF Drukuj Email
30.12.2012.
Piątą kolejkę spotkań rozegrali piłarze amatorzy w ramach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W pierwszej lidze w meczu kolejki Venus Płytki pokonał Belfry 4:2, lider Trans Krusz Mc Smak  nie zwalnia tampa , wygrał kolejne spotkanie tym razem z Toolmexem Truck 7:1. W drugiej lidze nadal na prowadzeniu  drużyna FC Cezar Wschodnia Starachowice, która w meczu kolejki pokonała Mit-Sat 1:0, pierwsze zwycięstwo Alpagi Gilów.

W piątej kolejce spotkań  I ligi piłkarze strzelili 59 bramek, najwięcej padło w spotkaniu Romeru ze Strażą Pożarną  gdzie bramkarze wyjmowali piłkę z siatki aż 18 razy, Romer znakomicie ropzoczął spotkanie prowadząc 2:0, jednak Strażacy  na przerwę schodzili z prowadzeniem 6:2, w drugiej połowie dołożyli kolejne sześć bramek, Romer odpowiedział czterema trafieniami, mecz zakończył się zwycięswtem Straży 12:6. Lider Trans Krusz Mc Smak nie zwalnia tempa, odniósł piąte zwycięstw z rzędu pokonując Toolmex Truck 7:1. Mecz Przydworcowego z Flo-Carsami zakończył się podziałem punktów po remisie 3:3. Wysokie zwycięstwo odniosła ekipa Skarżysko24.pl, która rozgromiła Art-Muz BMBS 9:2.

W spotkaniu ZM Solidarność - ZEORK padło osiem bramek, wszystkie były autorstwa  tych drugich, którzy wygrali 8:0. Mecz Alsenu z Lewiatanem Kamienna zakończył się zwycięstwem Lewiatana 5:3. Na zakończenie 5 kolejki obejrzeliśmy hit kolejki  gdzie  vicelider Venus Płytki zmierzł się z Belframi, do przerwy bez bramek , przez większość drugiej połowy również utrzymywał się wynik remisowy dopiero pod koniec spotkania padły bramki  po trafieniu Kamila Burasiewicza i samobójczej bramce Tomasza Domaradziego, Belfry szybko odpowiedziały jednak ostateczne słowo należało do Venusa który wygrał 4:2

Piątą kolejkę spotkań w II lidze rozpoczęło spotkanie Zmeczonej Opcji z EKO Systemem, niespodzianki nie było EKO zasłużenie zwygrało 5:2, w kolejnym spotkaniu Plantago.pl zmierzyło się z Mister Elpul, spotkanie zakończyło się wygraną Plantago 6:1. Kamex  odniósł drugie zwycięstwo pokonując Skar-System 2:1. W spotkaniu WFCS - Stare Wariaty Szydłowiec lepsi okazali się Ci drudzy wygrywając 7:1. W spotkaniu kolejki zmierzyli się Mit-Sat Autoamtyka do brami i lider FC Cezar Wschodnia Starachowice, po niezwykle zaciętym spotkaniu Cezar wygrał 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył Michał Zając.

Do sporej niespodzianki doszło w spotkaniu ZELKO - Alpaga Gilów, ZELKO wygrywając to spotkanie  miało szansę na czołową lokatę, jednak ostatnia drużyna tabeli Alpaga łatwo skóru nie oddała pokonując wyżej notowanego rywala 5:3. W ostatnim spotkaniu T&R Color Mieszalnia Lakierów rozgromiła FC Wielką Wieś 10:0.