HALPN: 9 kolejka spotkań (wyniki) PDF Drukuj Email
27.01.2013.
Piłkarze amatorzy rozegrali  9 kolejkę spotkań w ramach Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. W pierwszej lidze Venus Płytki wygrywając z  Solidarnością  6:2 zbliżył się na dwa punkty do pauzującego lidera Trans Kruszu, pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniósł Lex Perfekt, który wygrał z Art-Muzem BMBS 4::0. W drugiej lidze prowadząca dwójka FC Cezar Wschodnia i Plantago  zgodnie zremisowały swoje spotkania.

Pierwszoligowe zmagania rozpoczęło spotkanie Lewiatana Kamienna z Toolmexem Truck , po pierwszej połowie Lewiatan prowadził 1:0, w drugiej Toolmex strzelił trzy bramki, rywale odpowiedzieli tylko jedną i przegrali 3:2. W  kolejnym spotkaniu ZEORK pokonał Alsen 6:2, do przerwy prowadząc 3:0. Venus Płytki po 15 minutach meczu z ZM Solidarność niespodziewanie remisował 1:1, jednak  do niespodzianki nie doszło Venus ostatecznie pokonał rywali 6:2. Spotkanie Straży Pożarnej z Przydworcowym był pojedynkiem dwóch piłkarzy Pawła Wągrzyna i Marcina Błęda, pierwszy z nich strzelił pięć bramek, drugi cztery, Straż pooknała Przydworcowe 5:4.

Ciekawe spotkanie rozegrały ekipy Flo-Cars i Belfrów, do przerwy Belfry  2:1 ( jako ciekawostkę dodamy,że Belfry pierwszy raz w rozgrywkach wyszli na prowadzenie jako pierwsi, do tej pory zawsze gonili wynik), w drugiej połowie Flo-Carsi odrobili straty i wyszli niespodziewanie na prowadzenie 4:2, jadnak doświadczona ekipa Belfrów zdołała doprowadzić do remisu 4:4  i chwilę przed końcem meczu strzeliła zwycięską bramkę. Dużą skutecznością popisali się zawodnicy Skarżyska24.pl, którzy rozgromili Romer 10:1. Pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach odniosła ekipa Lex Perfektu, która pokonała w ostatnim spotkaniu 9 kolejki Art-Muz BMBS 4:0.

3.Damian Pisarek (Romer) - 19 bramek

9 kolejkę spotkań drugiej ligi rozpoczęło spotkanie Zmęczonej Opcji ze Skar-Systemem, do przerwy Skar-System prowadził 3:1, w drugiej połowie systematycznie powiękaszał przewagę i wydawało się,że mecz zakończy się dwucyfrowym wynikiem jednak przy stanie 7:2  Zmęczona Opcja zaczęła odrabiąć straty  i na tablicy wyników zrobiło się 7:6, ostatnie słowo jednak należąło do Skar-Systemu, który strzelając ósmą bramkę przypieczętował zwycięstwo w tym meczu. W kolejnym spotkaniu WFCS urządził sobie niezłe strzelanie aplikując ekipe Mister Elpul aż dzisięć bramek, Mistrzey odpowiedzieli tylko jedną.

Mit-Sat Automatyka do bram okazał się o jedną bramkę lepszy od Kamexu, spotkanie tych drużyn zakończyło się wynikiem 2:1. Zacięte  spotkanie rozegrali piłkarze ZELKO i Plantago, po 15 minutach gry był remis 0:0, dopiero w drugiej połowie padły bramki , Robert Niedziela  dał prowadzenie ekipie ZELKO, jednak Plantago szybko odpowiedziało trafieniem Krystiana  Tomaszewskiego, mecz zakończył się remisem 1:1. Po pierwszej połowie meczu T&R Color Mieszalnia Lakierów  - EKO System  był bezbramkowy remis, w drugiej połowie Mieszalnia strzeliła szęść bramek i zasłużenie zdobyła komplet punktów.

Stare Wariaty Szydłowiec odniosły pewne zwycięstwo nad FC Wielką Wsią wygrywając 9:3. W ostatnim spotkaniu Alpaga Gilów zmierzyła się z liderem  ze Starachowic FC Cezar Wschodnia , po pierwszej połowie Cezar prowadził 3:1, w drugich 15 minutach Alpaga doprowadziła do remisu 3:3, gdy wydawało się ,że takim właśnie wynikiem zakończy się to spotkanie piłkarze lidera wykorzystali gapiostwo obrońców Alpagi i z rzutu wolnego strzelili czwartą bramkę, jednak to nie był koniec emocji w tym spotkaniu , na 50 sekund przed końcem spotkania Alpaga wyrównuje po świętnym uderzeniu z rzutu wolnego Roberta Mączyńskiego.