W niedzielę tj. 1 grudnia br.rozegrano III kolejkę 16 spotkań VI Edycja
Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Po III kolejce liderem w I
Lidze jest zespół BELFRY a w II Lidze pierwszą lokatę utrzymał zespół
KAMEX24.pl.
Następna kolejka już 8 grudnia 2013r.
ZAPRASZAMY!
I LIGA
15:00
|
SB WARIATY - PRZYDWORCOWE
|
15:40
|
OLD BOYS - BMBS PRZDWORCOWE
|
16:20
|
FLO CARS - BEZPIECZNY POWIAT
|
17:00
|
FC CEZAR WSCHODNIA - SKRZYSKO24.PL
|
17:40
|
ZEORK - KAGOM STAL KAMIENNA
|
18:20
|
TOOLMEX TRUCK - MIT-SAT AUTOMATYKA DO BRAM
|
19:00
|
ALSEN - BELFRY
|
19:40
|
DZIKI - ART.-MUZ
|
II LIGA
9:00
|
BETTER HALF WANMIĘS-WITEX
|
9:40
|
POGOTOWIE RATUNKOWE - KAMEX24.PL
|
10:20
|
CZARNI PARSZÓW - ORŁY SKARŻYSKO
|
11:00
|
SKAR-SYSTEM - ZELKO
|
11:40
|
OCHRA TOMBUD - MISTER ELPUL
|
12:20
|
UNIA AWIM - PARADOX SKARŻYSKO
|
13:00
|
SKARMAX - DOM POD KLUCZ
|
13:40
|
VALKOWER - WIELKA WIEŚ
|
III kolejka HALPN –
01.12.2013r.
I liga
|
Kagom Stal
Kamienna
|
Toolmex
Truck
|
2:2 (0:2)
|
|
|
Przydworcowe
|
Old Boys
|
7:3 (3:1)
|
|
|
BMBS
Przydworcowe
|
FC Cezar
Wschodnia
|
4:2 (1:2)
|
|
|
|
|
|
|
|
Skarzysko24.pl
|
Flo Cars
|
7:3 (4:1)
|
|
|
Bezpieczny
Powiat
|
Zeork
|
3:11 (0:4)
|
|
|
Belfry
|
Lewiatan
SBW
|
3:1 (2:1)
|
|
|
Alsen
|
Art-Muz
|
12:1 (8:0)
|
|
|
Mit-Sat
Aut. do Bram
|
Dziki
|
2:15 (1:8)
|
|
|
II liga
|
Paradox
Skarżysko
|
Valkower
|
2:26 (0:10)
|
|
|
Wanmięs
Witex
|
Pogotowie
Ratunkowe
|
4:5 (3:2)
|
|
|
Kamex24.pl
|
Skar-System
|
5:3 (2:3)
|
|
|
SkarMax
|
Wielka
Wieś
|
3:4 (2:2)
|
|
|
Orły
Skarżysko
|
Ochra
Tombud
|
3:4 (1:1)
|
|
|
Mister
Elpul
|
Unia Awim
|
5:8 (3:2)
|
|
|
Dom Pod
Klucz
|
Better
Half
|
1:9 (0:4)
|
|
|
Zelko
|
Czarn
Parszów
|
14:2 (6:1)
|
|
|
Tabela I ligi po 3 kolejce
Lp
|
Drużyna
|
M
|
G+
|
G-
|
PKT
|
1
|
Belfry
|
3
|
18
|
6
|
9
|
2
|
Skarzysko24.pl
|
3
|
19
|
12
|
9
|
3
|
Dziki
|
3
|
29
|
6
|
7
|
4
|
Alsen
|
3
|
17
|
6
|
6
|
5
|
Lewiatan
SBW
|
3
|
15
|
6
|
6
|
6
|
Zeork
|
3
|
17
|
9
|
6
|
7
|
Przydworcowe
|
3
|
15
|
8
|
6
|
8
|
Toolmex
Truck
|
3
|
13
|
11
|
4
|
9
|
BMBS
Przydworcowe
|
3
|
9
|
8
|
4
|
10
|
Flo Cars
|
3
|
11
|
13
|
4
|
11
|
Kagom Stal
Kamienna
|
3
|
7
|
13
|
4
|
12
|
Art.-Muz
|
3
|
16
|
24
|
3
|
13
|
Bezpieczny
Powiat
|
3
|
7
|
19
|
1
|
14
|
FC Cezar
Wschodnia
|
3
|
7
|
15
|
0
|
15
|
Old Boys
|
3
|
4
|
21
|
0
|
16
|
Mit-Sat
Automatyka Do Bram
|
3
|
4
|
27
|
0
|
Najlepsi
strzelcy: Piotr Moroń (FC
Cezar Wschodnia) – 8
Artur
Jastrząb (Flo Cars) – 8
Kamil
Burasiewicz (ZEORK) – 7
Robert Grzyb (Dziki) – 6
Mariusz Płusa (Dziki) – 6
Robert Frączkiewicz (Belfry) -6
Jakub
Niedziela (Art.-Muz) – 5
Tabela II ligi po 3 kolejce
Lp
|
Drużyna
|
M
|
G+
|
G-
|
PKT
|
1
|
Kamex24.pl
|
3
|
31
|
8
|
9
|
2
|
Unia Awim
|
3
|
20
|
9
|
9
|
3
|
Pogotowie
Ratunkowe
|
3
|
18
|
11
|
9
|
4
|
Valkower
|
3
|
41
|
5
|
6
|
5
|
Wanmięs
Witex
|
3
|
23
|
11
|
6
|
6
|
Wielka
Wieś
|
3
|
22
|
11
|
6
|
7
|
Zelko
|
3
|
20
|
9
|
6
|
8
|
Better
Half
|
3
|
17
|
9
|
6
|
9
|
Mister
Elpul
|
3
|
18
|
12
|
6
|
10
|
SkarMax
|
3
|
11
|
13
|
3
|
11
|
Skar-Sytem
|
3
|
10
|
14
|
3
|
12
|
Ochra
Tombud
|
3
|
9
|
17
|
3
|
13
|
Dom Pod
Klucz
|
3
|
7
|
20
|
0
|
14
|
Orły
Skarżysko
|
3
|
4
|
24
|
0
|
15
|
Czarni
Parszów
|
3
|
8
|
42
|
0
|
16
|
Paradox
Skarżysko
|
3
|
6
|
50
|
0
|
Najlepsi
strzelcy: Michał Dudek (Kamex24.pl) – 12
Marcin
Biela (Valkower) – 11
Adrian
Cukierski (Wielka Wieś) – 8
Patryk
Przygoda (Wielka Wieś) – 8
Kamil Pulut (Mister
Elpul) – 8
Kamil Kępa (Unia Awim) – 8
Kamil Tomczyk (Better Half) – 8
Sebastian Bilski
(Wanmięs-Witex) – 7
|