Aktualności
Basket Star po raz kolejny MISTRZEM AMATORSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI PDF Drukuj Email
03.06.2013.
W sobotę 1 czerwca  w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji dobiegły końca rozgrywki Amatorskiej  Ligi Koszykówki. Rozegrane zostały ostatnie mecze finałowe. Mistrzem po raz piąty z rzędu została drużyna Bakset Star ze Starachowic.

Mecz o III miejsce

Mafia - 3B Team 45:63

Finał

Basket Star - Grubasy 64:30

Najlepszym zawodnikiem VII edycji Amatorskiej Ligi Piłki Koszykowej został wybrany zawodnik 3B Team Michał Nowak.

FINAŁY Amatorskiej Ligi Koszykówki PDF Drukuj Email
29.05.2013.

Ogólnopolska Akcja POLSKA BIRGA Skarżysko-Kam. 2013 PDF Drukuj Email
27.05.2013.

W sobotę 25 maja na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji (KKS Ruch) odbyła się kolejna ogólnopolska akcja „Polska Biega” ,
w której udział wzięło około 150 uczestników.

Biegi zorganizowano na dystansach: 200m –najmłodsze dzieci ,rocznik 2006 i młodsi, 300 metrów - dzieci klasy I, II ze szkół podstawowych, 400 metrów - dla dzieci  kl. III, IV, 600 metrów - dziewczęta kl. V i VI i 800 metrów - chłopcy kl. V i VI. Dzieci biegały po bieżni stadionu. Natomiast  3000 metrów - bieg "rekreacyjny"  i najdłuższy - bieg "główny" na dystansie 10 km ,w którym udział wzięło 27 zawodników odbył się
Al. J. Piłsudskiego.

Podziękowania kierujemy dla sponsora Pana Leszka Wojteczka właściciela firmy „Wtórpol” oraz Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej Wydziału Ruchu Drogowego, a także nauczycielom i uczniom SP Nr 13 i szkole „Awans” za czynny udział w biegu. Dziękujemy również rodzicom najmłodszych dzieci za udział w akcji.

Czytaj całość…

FINAŁY ALK - zadecydują trzecie spotkania, którę odbędą się 01.06.2013r. PDF Drukuj Email
27.05.2013.
lpka_logo.pngW sobotę (25 maja br.)  w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano drugie spotkania finałowe Amatorskiej Ligi Koszykówki, w rywalizacji finałowej Grubasy remisują z Basket Star 1:1 również  Mafia remisuje z 3 B Team 1 : 1.
O pierwszy i trzecim miejscu zadecydują trzecie mecze.
Zacięty przebieg miało spotkanie pomiędzy Mafią  a 3 B Team, w którym o zwycięstwie Mafii zadecydowała dogrywka. Natomiast Basket Star bez problemów pokonał Grubasy.

Mafia - 3B Team 65:56