Aktualności
W sobotę rusza X edycja Amatorskiej Ligi Koszykówki - TERMINARZ PDF Drukuj Email
04.11.2015.
W sobotę 7 listopada, ruszają rozgrywki X edycji  Amatorskiej  Ligi  Koszykówki organizowane przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej. O tytuł mistrzowski walczyć będzie siedem drużyn.
Czytaj całość…

SP 5 mistrzem Skarżyska w minipiłce nożnej dziewcząt (wyniki) PDF Drukuj Email
29.10.2015.
W piątek 30 października w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyły się Mistrzostwa Skarżyska w mini piłce nożnej dziewcząt (szkoły podstawowe). W mistrzostwach udział wzięło 4 drużyny SP 5, SP7, SP8 i SP 13. Tytuł mistrzowski zdobyła Szkoła Podstawowa Nr 5, która wygrała wszystkie spotkania.

Trwa nabór do udziału w Turnieju Niepodległościowym Piłki Siatkowej- Kobiet i Mężczyzn (SC2015) PDF Drukuj Email
27.10.2015.
Już 11 listopada 2015 w hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się Turniej Niepodległościowy Piłki Siatkowej - Kobiet i Mężczyzn organizowany w ramach projektu Sport Challenge 2015. Organizatorami zawodów jest: Skarżyskie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich, portal skarzysko24.pl oraz Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji.

UKS Celsium w finale wojewódzkim turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" PDF Drukuj Email
17.10.2015.
W piątek 16 października, w hali sportowej  Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej rozegrano  eliminacje powiatowe XVI Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-12 chłopców . Zwycięzcą turnieju została drużyna UKS Celsium, która w finale pokonała Szkołę Podstawową nr 7 2:1.

«« start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast. » koniec »»

Pozycje :: 533 - 536 z 1195