Aktualności
Ogólnopolskie Biegi Uliczne - I Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego. PDF Drukuj Email
18.08.2009.
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej wraz ze Skarżyskim Towarzystwem Sportowym przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach i Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej, zaprasza na Ogólnopolskie Biegi Uliczne - 12. września 2009r.

Okazja jest szczególna. Niewiele ponad rok temu odszedł od nas wspaniały wychowawca młodzieży, szkoleniowiec lekkiej atletyki, Krzysztof Woliński. W pierwszą rocznicę Jego śmierci odbędą się te zawody i będzie to jednocześnie I Memoriał im. Krzysztofa Wolińskiego.

Przybliżenie sylwetki patrona memoriału:

Czytaj całość…
 
Tenisowe pożegnanie wakacji. PDF Drukuj Email
18.08.2009.
W środę (26.08) zacznie się koniec wakacji.
 
Na ten dzień zaplanowana jest pierwsza część Wakacyjnego Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci, który potrwa dwa dni, na korcie, na boisku "niebieskim" - Orlika 2012.

Zaprezentują się w nim dzieci, w dwóch kategoriach: do 11 lat i w przedziale wiekowym 11 - 14 lat. Zgłaszać się mogą zarówno chłopcy jak i dziewczęta.Czytaj całość…
 
Tomasz Mocek - chcieć, znaczy móc. PDF Drukuj Email
18.08.2009.
img_0052.jpg Ma 21. lat, a już 36 medali w dorobku, w tym 16 z najcenniejszego kruszca, zdobyte w sześciu dyscyplinach sportowych. Człowiek wszechstronny, jakiego chciałby mieć w swoich szeregach każdy szanujący się klub. Reprezentant kraju na kilku olimpiadach specjalnych.

Czy ten zawodnik zrzeszony jest w stołecznym zespole, czy innym potężnym klubie? Nie. To skarżyszczanin, Tomek Mocek, wychowanek Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 2 w Skarżysku-Kamiennej - sekcja Buziaki.

Częsty bywalec na krytej pływalni MCSiR, przy ul. Spółdzielczej. Od jakiegoś czasu stały gość w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34. Czyżby  sportowiec szykował się do  kolejnego startu, a może planuje specjalizować się w siódmej dyscyplinie? Dotychczas startował w: pływaniu, gimnastyce, piłce nożnej, badmintonie, koszykówce i narciarstwie.

Czytaj całość…
 
XII Turniej Tenisowy "Smecz Open 2009" - wyniki. PDF Drukuj Email
17.08.2009.
W dniach 14-16. sierpnia 2009r. na kortach w dzielnicy Bernatka, rozegrano XII Turniej Tenisowy "Smecz Open 2009". Współorganizatorem było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji. Natomiast głównym organizatorem było Skarżyskie Towarzystwo Tenisowe Smecz.

Mecze rozgrywane były w pięciu kategoriach: open, +40, +50 +60 i kobiet . Na turniej zjechało prawie sześćdziesięciu zawodników z całej Polski, więc śmiało można nazwać tę imprezę nieoficjalnymi regionalnymi mistrzostwami amatorów.

Gościliśmy na kortach znakomitych zawodników. Najlepsze rakiety regionu, jak i osoby znane w kraju, m.in.: w kat. open - niegdyś pierwsza rakieta zawodowego tenisa Kielc - Radosław Gładyś i zdobywca III miejsca w ubiegłorocznym turnieju - Jacek Rejczak, w kat. +40 - najlepsza rakieta Radomia - Ireneusz Górka i Andrzej Moczek ze Skarżyska (trzeci w rankingu Amatorskiego Tenisa Polski), w kat. +50 Andrzej Wiśniewski (obecnie najlepsza rakieta w tej kategorii z Kielc), a w kat. +60 mogliśmy podziwiać start Ludwika Nowaka.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast. » koniec »»

Pozycje :: 545 - 548 z 644
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png