Aktualności
Piłka nożna łączy pokolenia - Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów i Oldboyów. PDF Drukuj Email
29.08.2009.
Na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku (Ruch), przy al. Piłsudskiego, w piątek (28.08), było międzynarodowo, a futbol połączył pokolenia.
Mieliśmy okazje na boisku obejrzeć zespoły juniorów, jak i oldboyów. Dodatkowo zjechali do nas, z zaprzyjaźnionego ze Skarżyskiem, goście z ukraińskiego grodu Żmierinka.

Równo o godz. 11.00, na stadionie odegrano hymny narodowe Polski i Ukrainy. Zawodników, gości i kibiców przywitał gospodarz imprezy, prezydent Skarżyska - Roman Wojcieszek i mer Żmierinki - Victor Zherebniuk.

Mecze trwały 2x25 min., a sędziowali skarżyscy arbitrzy: Robert Frączkiewicz, Arkadiusz Snopek, Dariusz Frydryk i Jan Borek.

Czytaj całość…
 
Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci - wyniki. PDF Drukuj Email
28.08.2009.
W dniach 26-27. sierpnia 2009r. na "niebieskim" boisku Orlika 2012 swoje przysłowiowe 5 minut miały dzieci, następcy Wojciecha Fibaka. Odbył się tam Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego dla Dzieci, w dwóch kategoriach - do lat 11 i w przedziale wiekowym 11-14 lat. W grach uczestniczyli zarówno chłopcy jak i dziewczęta.

Organizatorem było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, a nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwał Andrzej Moczek, znany skarżyski pasjonat tenisa ziemnego i trzecia rakieta w rankingu Amatorskiego Tenisa Polski.

W sumie do zawodów zgłosiło się czternaścioro adeptów tego sportu - ośmioro w kat. do 11 lat i sześcioro w kat. 11-14 lat.
Czytaj całość…
 
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów i Oldboyów. PDF Drukuj Email
26.08.2009.
W piątek, 28. sierpnia 2009r. na stadionie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji (dawny "Ruch"), przy al. Piłsudskiego, rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów i Oldboyów.

Udział swój zapowiedzieli juniorskie zespoły: z zaprzyjaźnionego z naszym grodem ukraińskiego miasta Żmierinka,  MIKS Kolejarz i Granatu Skarżysko, oraz Moravii Morawica.
Spodziewany jest także występ drużyn oldboyów: z Żmierinki, Moravii i Skarżyska.

Mecze trwać będą 2x25 min.
Początek turnieju planowany jest na godz. 11.00.

Sędziować będą: Dariusz Frydryk, Robert Frączkiewicz, Arkadiusz Snopek i Jan Borek. 


Czytaj całość…
 
Międzynarodowe podium IX Półmaratonu Rejów. PDF Drukuj Email
23.08.2009.
IX Półmaraton Rejów (22.08) przechodzi do historii. Znów nie udało się go wygrać Polakom. Podium zajęte było przez dwóch Ukraińców i Kenijczyka.

Mimo to, impreza ponownie była udana, zjechało mnóstwo uczestników, znakomitych gości. Świat usłyszał o Skarżysku. Dlatego należą się szczególne słowa uznania głównemu organizatorowi - p. Tomaszowi Wąsowskiemu, przy pomocy: Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta, Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Komendy Powiatowej Policji, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Trasa wiodła ulicami Słoneczną, Reja, Wioślarską, Sportową i Staffa (3 okrążenia – dystans 21,096 km), start i meta były przy Ośrodku Wypoczynkowym "Rejów", ulica Wioślarska.

W tegorocznej edycji biegu padło parę rekordów: frekwencji (340 zawodników i zawodniczek), no i czas biegu zwycięzcy - Ukraińca, Michajło Iweruk - 1,05.49, od teraz nowy rekord trasy!            
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast. » koniec »»

Pozycje :: 545 - 548 z 649
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

Odwiedza nas 3 gości
studiofit_na_mcis.png