Aktualności
Szkółka Piłkarska Orlika - od 5 lipca. PDF Drukuj Email
21.06.2010.
Lada moment zaczną się wakacje. Zbiegną się one z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej FIFA w Republice Południowej Afryki. Sympatycy futbolu mają niemałą gratkę, kibicują swoim ulubieńcom, piłka nożna to teraz wiodący temat  w niejednym domu. To idealna okazja do wykorzystania wolnego czasu i wybrania się na powietrze, na boisko Orlika, przy ul. Sienkiewicza.

Jest świetna okazja do zaszczepienia tego bakcyla najmłodszym. Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku w tym pomoże. Organizujemy zajęcia z piłką, zabawę pn. "Szkółka Piłkarska Orlika". Startuje już 5 lipca 2010r. (poniedziałek).

Czytaj całość…
 
To jeszcze nie koniec - 5. kolejka Skarżyskiej Ligi Oldboyów (uzupełnienie) PDF Drukuj Email
21.06.2010.
W ostatnią sobotę (19.06), na boisku Orlika 2012, zaplanowana była zaległa 5. kolejka Skarżyskiej Ligi Oldboyów. I tylko połowicznie udało się ją rozegrać. Znów musiano przełożyć jedno ze spotkań. W innym terminie zagrają: Energetyka Cieplna i Belfry - poniedziałek, 21.06.
Natomiast spotkali się zawodnicy Wtórpolu - lider tabeli - i Pogorzałe. Piłkarze urządzili sobie festiwal strzelecki, ale trzeba podkreślić znakomitą grę teoretycznie słabszej ekipy z Pogorzałem. Przeciwstawili się mocniejszemu piłkarsko zespołowi Wtórpolowi i zdobyli aż 6 goli. Jest tylko jedno ale. Stracili ich więcej, bo 8 i ostatecznie przegrali mecz.
Wciąż Wtórpol przewodzi stawce oldboyów.
 
Czytaj całość…
 
"Wygraj z Visa" - młodzieżowe turnieje piłkarskie. PDF Drukuj Email
18.06.2010.
W Republice Południowej Afryki trwają Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2010, a więc na krajowych boiskach "Orlik 2012" rozpoczęła się akcja "Wygraj z Visa". Jest to serial młodzieżowych turniejów piłkarskich tam, gdzie znajdują się boiska Orlika 2012. Udział w nich biorą uczniowie szkół podstawowych właśnie w trakcie Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010.
Akcja ma na celu propagowanie wśród młodzieży aktywnego stylu życia, sportu i zasad fair play. Organizatorami akcji, prowadzonej pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, są Szkolny Związek Sportowy i organizacja Visa. Na terenie powiatu skarżyskiego zgłoszono Orliki w Skarżysku (przy ul. Sienkiewicza, animator - Dariusz Kasprzyk), w Bliżynie i Skarżysku Kościelnym.

Do turnieju zgłoszono drużyny pięcioosobowe (4+1), z klas czwartych.
Czytaj całość…
 
Kinder+Sport 2010 - baraże do finałów krajowych (foto). PDF Drukuj Email
17.06.2010.
W dniach 16-17 czerwca 2010r., w hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34, mieliśmy powtórkę z kwietniowych gier dzieci w minisiatkówce.
Tym razem były to finały makroregionalne (baraże) o dostanie się do finałów krajowych, które odbędą się w tym roku w Zabrzu, gdzie najlepsi w nagrodę pojadą na obóz siatkówki i spotkają się z reprezentantem Polski - Sebastianem Świderskim.
Gościliśmy reprezentacje szkół, klubów itp, uczniów z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i łódzkiego.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast. » koniec »»

Pozycje :: 545 - 548 z 748
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png