Aktualności
Siatkówka amatorska: II Turniej Mistrzów Lig Amatorskich Mężczyzn. PDF Drukuj Email
06.05.2011.
Wzorem imprezy sprzed roku, także w obecnym w hali sportowej MCSiR, ul. Sienkiewicza 34, odbędzie się II Turniej Mistrzów Lig Amatorskich Mężczyzn w Piłce Siatkowej Województwa Świętokrzyskiego. Zapraszamy zarówno zawodników, jak i kibiców do przyjścia do naszego obiektu, w sobotę, 14 maja 2011r.. Początek rozgrywek od godz. 9.00.

Zmienią się tylko niektórzy uczestnicy, ale podobnie jak poprzednio organizatorami zawodów będą Świętokrzyski Związek Ognisk Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Kielce i MCSiR Skarżysko. Znów w akcji zobaczymy m.in. triumfatorów skarżyskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, a także innych zwycięzców tego typu lig z naszego województwa.  Cel będzie jeden - zdobyć tytuł najlepszej ekipy regionu świętokrzyskiego.  O to trofeum walczyć będą:

Czytaj całość…
 
Pomysł na weekend "Polska na rowery"- 21 maja. (do pobrania - zgoda opiekuna) PDF Drukuj Email
05.05.2011.
Po biegowych sprawdzianach (Polska Biega - 14 maja) dla wszystkich sympatyków aktywnego stylu życia mamy kolejną okazję do udowodnienia innym, że warto ruszać się.
W sobotę, 21 maja, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Akcji "Polska na Rowery". W naszym mieście nosi ona nazwę "Skarżysko na Rowerowym Szlaku".
Każdy może wziąć udział (szkoły, dzieci, młodzież, osoby dorosłe), a start i meta imprezy zaplanowane są na stadionie Ruchu, Al. Piłsudskiego.
Początek zawodów nastąpi o godz. 9.00. Zapisywać można się przed startem, już od godz. 8.00.

Czytaj całość…
 
Połączone siły organizatorów - Polska Biega 14 maja. PDF Drukuj Email
04.05.2011.
Już niedługo, 14 maja (sobota), jak co roku Skarżysko przystąpi do Ogolnopolskiej Akcji "Polska Biega". Tym razem organizatorzy połączyli swe siły i impreza wystartuje pod nazwą  Polska Biega Wiosenny Marszobieg. Organizatorami jej są: Starostwo Powiatowe w Skarżysku-Kamiennej, Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji i Miejskie Centrum Kultury.

Trasa zawodów wygląda nieco inaczej niż w poprzednich latach. Start zaplanowany jest przy drodze do Majkowa (na końcu ul. 3-go maja w prawo - 300m za mostem). Meta to zakole rzeki Kamiennej w okolicy ruiny IV młyna. Biegać będziemy po terenach leśnych w okolicach Szczepanowa, Michałowa i Majkowa. Łączna długość trasy wynosi ok. 4,5 km i 8 km (do wyboru).

Zbiórka i odbiór kart startowych: parking przed starostwem, 8.30 - 9.30. Osoby poniżej 16. roku życia, wymagana jest pisemna zgoda opiekuna. Transport autokarami na miejsce startu - godz. 9.30.

Czytaj całość…
 
VI Memoriał im. Maćka Ciszka - strzał w dziesiątkę. (foto) PDF Drukuj Email
02.05.2011.
Jak dużym zainteresowaniem cieszył się niedzielny (1.05.) VI Memoriał im. Maćka Ciszka można było przekonać się, przychodząc tego dnia do hali sportowej, przy ul. Sienkiewicza 34. Ten turniej tenisa stołowego poświęcony był pamięci skarżyskiego pingpongisty - Maćka Ciszka - który w młodym wieku zakończył życie, a przed nim była, być może, duża kariera przy stole pingpongowym.

Co roku zawody mają coraz to liczniejszą obsadę, przekonują organizatorów, czyli Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji oraz panów Sławomira Grzyba (trenował Maćka Ciszka) i Pawła Kuźduba, że warto je kontynuować.

Rywalizacja zaczęła się o godz. 9.00, jako pierwsi o punkty walczyli uczniowie szkół podstawowych. Po nich do gier przystąpili uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Najwięcej emocji i uczestników było podczas rywalizacji zawodników w kategorii OPEN. Nie zabrakło meczów na wysokim poziomie, a triumfatorem okazał się zawodnik pierwszoligowy - Maciej Podsiadło.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast. » koniec »»

Pozycje :: 545 - 548 z 853
basket1.jpg
 2 Kolejka
04.11.2017
Basket Star - BS Canstruction Kielce
84:52
Milica Erbel  - 3B Team
48:36
Odeon  - Grubasy
89:41
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png