Aktualności
Promocyjna nauka pływania na dobry początek wakacji. PDF Drukuj Email
08.06.2010.
Wraz z początkiem wakacji, Szkoła Pływacka "Aqua" wraz z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, występują z propozycją nauki pływania, skierowanej do dzieci i młodzieży szkolnej.
W te dwa letnie miesiące, częstsze są wyjazdy nad morze, zalewy, czy wizyty na basenach. Nie wszyscy jednak potrafią pływać, należycie zachowywać się nad akwenem. Chodzi tu przede wszystkim o nasze bezpieczeństwo. A przecież umiejętność pływania zostaje na resztę życia.

Dlatego warto w pierwsze dwa tygodnie wakacji (28.06 - 09.07) odwiedzić naszą krytą pływalnię, przy ul. Spółdzielczej 19 i zapisać się na promocyjną naukę pływania. Oto główne założenia tej inwestycji w człowieka:

Czytaj całość…
 
"Piłkarska Klasa" na finiszu (foto). PDF Drukuj Email
02.06.2010.
W środę - 2 czerwca 2010r. - na boisku zielonym Orlika 2012 przyszli klasowi piłkarze rozegrali finał w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych "Piłkarska Klasa". Zawody wpisane były w kalendarz XVI Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2010.

W tym dniu spotkały się klasy/szkoły, które były najlepsze w eliminacjach (szczegóły tutaj), rozegrane w poprzednim tygodniu. Do ścisłego finału awansowały: SP 8 "B", SP 5 "C", SP 5 "A" i SP 7 "B".

W tym decydującym dniu drużyny grały mecze systemem ligowym - "każdy z każdym".  Łącznie odbyło się sześć pojedynków. Najlepszą ekipą dysponuje SP klasa "B". Ona zajęła 1. miejsce.

Czytaj całość…
 
Niekompletna 3. kolejka Skarżyskiej Ligi Oldboyów. PDF Drukuj Email
31.05.2010.
W ostatnią sobotę (29 maja) na boisku Orlika 2012, zaplanowana była 3. kolejka Skarżyskiej Ligi Oldboyów. Jednak odbył się tylko jeden mecz. Zdaje się, że ma to związek z odbywającym się w pobliskich Kielcach, meczu reprezentacji Polski z Finlandią. Nasi oldboye pojechali przyjrzeć się jak grają kadrowicze i zapewne poodobne wzorce, taktykę, zagrania zamierzają przenieść na boisko przy ul. Sienkiewicza. Nie mamy nic przeciwko. Liga tylko na tym zyska, a i może przyciągnie kolejne zespoły...

Tymczasem w obecnym sezonie ligi, w 3. serii meczy zobaczyliśmy aż 9 bramek. W jednym spotkaniu. Pozostająca bez zwycięstwa drużyna z Pogorzałem, odbiła sobie straty z poprzednich meczy i wysoko pokonała zespół Energetyki Cieplnej 8:1.
Czytaj całość…
 
Festyn Rodzinny na Dzień Dziecka (foto). PDF Drukuj Email
29.05.2010.
W słoneczną sobotę - 29 maja - na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Sezamkowej, zorganizowano Festyn Rodzinny na poczet Dnia Dziecka, który jak wiadomo przypada 1 czerwca.
Wspaniała zabawa, konkursy, odprężenie się od dnia codziennego. Ten festyn był przeznaczony dla wszystkich: przede wszystkim dla dzieci, ich rodziców, dziadków. Atrakcje czekały również dla każdego innego mieszkańca naszego miasta.

Festyn wpisany był w kalendarz XVI Turnieju Miast i Gmin - Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich.

Organizacji tej imprezy podjęli się: Szkoła Języków Obcych i Informatyki "Perfekt", Zespół Szkół Publicznych nr 1, Urząd Miasta Sakrżyska-Kamiennej, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 oraz Miejskie Centrum Kultury.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 nast. » koniec »»

Pozycje :: 545 - 548 z 735
images.jpg
images_1.jpg

Facebook MCSiR

W tej chwili:

studiofit_na_mcis.png