Aktualności
Mini Euro 2012 - WYNIKI PDF Drukuj Email
21.05.2012.

24 kwietnia 2012r. rozpoczęto rozgrywki MINI EURO 2012 na ORLIKU przy ul. Sienkiewicza. 16 klas/reprezentacji szkół walczy o zwycięstwo.

Czytaj całość…

Finał ALPS dla "Wioletty" PDF Drukuj Email
14.05.2012.
alps_ii.pngW sobotę poznaliśmy mistrza czwartej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, a został nim zespół Salon Fryzjerski ,,Wioletta"/Tokarnia Klub. W finale ,,fryzejrzy" pokonali zespół Domino Jastrząb 3-1. Trzecie miejsce zajęli siatkarze Belfrów.

Po prawie ośmiu miesiącach gry zakończyły się rozgrywki w Amatorskiej Lidzie Piłki Siatkowej. Rozgrywki czwartej edycji ALPS przedłużały się głównie za sprawą imprez organizowanych w hali MCSiR. Organizatorzy przekładali poszczególne kolejki i stąd finał tej edycji wypadł właśnie w maju. Wygrała drużyna, która chyba pod względem zarówno sportowym jak i organizacyjnym była najlepsza. Cieszy fakt,że po raz pierwszy w historii tytuł wywalczyła drużyna z naszego miasta.

Zanim jednak rozegrano finał na parkiecie hali MCSiR odbyły się spotkania półfinałowe, w którym zmierzyły się drużyny: Belfrów oraz Domino Jastrząb i Salonu Fryzjerskiego ,,Wioletta" i Gąsaw Rządowych. Do finału awansowały zwycięzcy poszczególnych meczów.

W spotkaniu o trzecie miejsce zmierzyły się drużny Belfrów oraz Gąsaw Rządowych. Bezapelacyjnie w tym spotkaniu lepsi byli zawodnicy Belfrów , którzy gładko pokonali siatkarzy Gąsaw Rządowych 3-0 (25:14,25:22,25:15). Trzecie miejsce przypadło zatem siatkarzom Belfrów.

W wielkim finale zmierzyły się drużyny Salonu Fryzjerskiego ,,Wioletta" oraz Domino Jastrząb. Przed spotkaniem to zespół Domino wydawał się faworytem tej potyczki. Rzeczywistość pokazała jednak,że nie zawsze wygrywa faworyt. Wygrał zespół Salonu Fryzjerskiego ,,Wioletta"/Tokarnia 3-1 (25:20,17:25,26:24,25:21)

Po spotkaniu finałowym odbyło się oficjalnie zakończenie rozgrywek. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz nagrody rzeczowe.

Spotkania półfnałowe
NR DRUŻYNA WYNIK DRUŻYNA
1 Belfry 1:3 (23:25,22:25,25:15,13:25) Domino Jastrząb
2 Salon Fryzjerski Wioletta/Tokarnia Klub 3:1 (25:23,25:16,17:25,25:09) Gąsawy Rządowe
Mecz o trzecie miejsce
3 Belfry 3:0 (25:14,25:22,25:15) Gąsawy Rządowe
FINAŁ
4 Salon Fryzjerski Wioletta/Tokarnia Klub 3:1  (25:20,17:25,26:24,25:21)
Domino Jastrząb

"Polska Biega" - 19 maja, stadion MCSiR PDF Drukuj Email
07.05.2012.
Znamy już dokładną mapkę biegów, ilość i długość dystansów oraz regulamin majowej imprezy, która odbędzie się na stadionie MCSiR (dawny KKS "Ruch"), przy Al. Piłsudskiego. Akcja ta wchodzi w skład Ogólnopolskiej Akcji "Polska Biega".
W naszym mieście zaplanowana ona jest na 19 maja (sobota). Pierwsze biegi już o godz. 10.00, natomiast zapisy trwać będą od godz. 9.00. Biuro zawodów na miejscu, na stadionie.

Będzie sześć dystansów: 200 m - dla Przedszkolaków, 400 metrów - dla najmłodszych uczestników biegów klasy I, II SP, 800 metrów, 1200 metrów, 3000 metrów i najdłuższy 10 km (3 pętle)
Do zdobycia będą nagrody rzeczowe.  Będą rozlosowywane wśród wszystkich uczestników biegu. Poza tym nagrodzeni będą najlepsi w swoich dystansach.

Skarżysko na Rowerowym Szlaku czyli POLSKA NA ROWERY w naszym mieście (foto). PDF Drukuj Email
30.04.2012.
W sobotę, 28 kwietnia 2012r. mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej i okolic mieli okazję uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji „Polska na Rowery". W naszym mieście nosiła ona nazwę „Skarżysko na Rowerowym Szlaku". Organizatorami akcji było Miejskie Centrum Sportu i Rektreacji oraz Skarżyskiec Towarzystwo Cyklistów.

Polegała ona na szerzeniu aktywnego trybu życia, popularyzacji jazdy na rowerze. W imprezie uczestniczyło 135 osób.

«« start « poprz. 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nast. » koniec »»

Pozycje :: 785 - 788 z 1196