Aktualności
Dominacja starachowiczan trwa - Basket Star mistrzem VI Edycji LPKA PDF Drukuj Email
02.04.2012.

W sobotę, 31 marca 2012r., rozstrzygnięto wszystkie zagadki dotyczące VI edycji Ligi Piłki Koszykowej Amatorów.

W hali sportowej MCSiR, ul. Sienkiewicza 34, odbyły się ostanie mecze finałowej rundy Playoff.
Po zwycięstwie, w sezonie regularnym Demonów nad Basket Star mieliśmy nadzieje, że w VI Edycji LPKA zostanie przerwana dwuletnia hegemonia zespołu ze Starachowic. Jednak już pierwszym meczu wygranym przez Basket Star zeszło trochę ciśnienie z najlepszej drużyny ze Skarżyska.
Mecz rozpoczął sie o niemocy obu drużyn, przez kilka minut na tablicy utrzymywał się bezpunktowy wynik. I kwarta rozpaliła nadzieje kibiców skarżyskiej drużyny, ponieważ Demony wygrały ja 15 : 7. Jednak kolejne kwarty to już popis drużyny Basket Star. Po II kwarcie nieznacznie prowadzili jeszcze skarżyszczanie (23 : 20) ale juz III (34 : 41) i IV kwarta kończąca 2 mecz (55 : 68) to popisowa gra Basket Star, a szczególnie trójki  Kot, Ziewiec i Skowroński.

W meczu o trzecie miejsce nie bez problemów swój drugi mecz z Erblem wygrała Dolna Kamienna stosunkiem 55: 40 tym samy zajmując III miejsce w Lidze.

Najskuteczniejsi zawodnicy:

1.        Kot (Basket Star)  -  327 pkt.

2.        Michalski (Demony)  -  251 pkt.

3.        Odzimkowski (Demony)  -  249 pkt.

Przypominamy, że rozdanie nagród zespołowych i indywidualnych nastąpi przy okazji Meczu Gwiazd, na który serdecznie zapraszamy 14 kwietnia 2012r. początek o godz. 17.00 - Miejska Hala Sportowa w Skarzysku - Kam. Będzie mnóstwo zabawy z koszykówką!

Po 14 kolejce ALPS - zbliża się runda PLAY OFF PDF Drukuj Email
02.04.2012.

W dniu 31.03.2012 w Hali Sportowej przy ul. Sienkiewicza odbyła się 14 kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej oraz zaległe spotkania z 17.03 pomiędzy Gąsawy Rządowe - LZS Kierz Niedźwiedzi oraz STS I - TechSat Vobis

W dniu 14 kwietnia odbędzie się 15 kolejka według zestawu par z 03 marca. Jest to ostatnia kolejka  sezonu zasadniczego, po której 8 pierwszych zespołów zagra w rundzie PLAY OFF.

i wśród przyjaciół
       życzy Dyrektor MCSiR w Skarżysku-Kamiennej wraz z pracownikami.

Mniej zaległości w ALPS. PDF Drukuj Email
28.03.2012.
W Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej odrobiono nieco zaległości. Odbył się pojedynek z 11. kolejki  - z 10 marca - pomiędzy outsiderem tabeli, Echem Leśnym Łączna, a LZS-em Kierz Niedźwiedzi.

Słowo odbył się, jest tutaj chyba najodpowiednim określeniem, ponieważ zawodnicy z Kierza to wciąż aktualny mistrz naszych rozgrywek, a ich rywal to beniaminek ligi, uczy się dopiero zdobywać punkty w ALPS. Spotkanie było jednostronne, ani na moment prowadzenie LZS-u nie było zagrożone, pod siatką dominowali doświadczeni siatkarze z Kierza.
Dlatego nie jest zaskoczeniem, że zawodnicy z Łącznej zakończyli ten mecz z niczym. LZS zdobył komplet punktów, dopisał sobie do swojego bilansu 3 sety.

Pozwoliło to przesunąć się mistrzowi z III edycji ALPS na 4. lokatę w tabeli. Na korzyść Kierza przemawia jeszcze jedno zaległe spotkanie, z Gąsawami Rządowymi. Jest szansa na następne punkty, choć tu już tak łatwo o nie nie będzie...
Natomiast Echa Leśne Łączna wciąż okupują ostatnie miejsce w tabeli.

«« start « poprz. 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 nast. » koniec »»

Pozycje :: 797 - 800 z 1196